Lider rozgrywek umocnił swoją pozycję

mro
DGS utrzymał się w fotelu lidera 13. edycji Fustal Ligi. Przegrana Prokpolu i Bomilli w serii spotkań sprawiły, że piłkarze DGS umocnili się na prowadzeniu.

<!** Image 2 align=none alt="Image 170948" sub="W drugiej kolejce rozgrywek Fustal Ligi zawodnicy Fitness Klub Odnova przegrali z Vacuum Tech/SGT 4:6 / Fot. Jarosław Czerwiński">Początek pojedynku DGS z Prokpolem nie zapowiadał takiego scenariusza. Do przerwy po golu Krzysztofa Kucy lider przegrywał 0:1. W drugiej połowie piłkarze DGS zdominowali wydarzenia na boisku, ostatecznie wygrywając 3:1. Niezwykle zacięty i wyrównany charakter miał pojedynek Alti Plus z Bomillą. Obie drużyny poszły na wymianę ciosów, grając bramka za bramkę. Na minutę przed końcem był jeszcze remis, tuż przed końcem bramkę na wagę zwycięstwa dla Alti zdobył Sebastian Krysztoforski.(mro)<!** reklama>

Wyniki 2. kolejki

Vacuum Tech/SGT - Fitness Klub Odnova 6:4 (4:2) 1:0 M. Konwerski (6), 2:0 J. Małkowski (11), 2:1 J. Majewski (15), 3:1 G. Sadowski (17), 4:1 S. Musiałkiewicz (18), 4:2 Z. Drożdżewski (18), 4:3 J. Majewski (23), 4:4 Z. Drożdżewski (31), 5:4 G. Sadowski (36), 6:4 J. Małkowski (38); DGS - Prokpol/Oltech 3:1 (0:1) 0:1 K. Kuca (3), 1:1 R. Reimer (26), 2:1 J. Gołembiewski (35), 3:1 R. Reimer (40);

Alti Plus - Bomilla 4:3 (2:1) 1:0 P. Wiśniewski (3), 1:1 P. Frydrychowski (10), 2:1 W. Pesta (16), 3:1 T. Butlewski (24), 3:2 C. Błaszczyk (33), 3:3 P. Frydrychowski (36), 4:3 S. Krysztoforski (40)