0 1 połowa

Cracovia

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! ŁKS Łódź pokonuje Cracovię po bramce Daniego Ramireza z rzutu karnego.

• Ciut za mocne podanie Daniego Ramireza do Adriana Klimczaka. Michal Pesković łapie piłę.

• Żółta kartka dla Rafała Kujawy.

• Kamil Rozmus zmienia Macieja Wolskiego.

• Żółta kartka dla Michała Probierza

• Ależ "setkę" marnuje Bartłomiej Kalinkowski! Dostaje piłkę w polu karnym i uderza płasko w stronę dalszego rogu. Piłka w nieznacznej odległości mija bramkę Michala Peskovicia

• Sergiu Hanca schodzi, wchodzi Oleksiej Dytyatev. Rosły stoper będzie w ataku "Pasów".

• Piotr Lasyk dolicza aż 8 minut do drugiej połowy.

• Rafał Kujawa wbiega w pole karne rywala, czelając na podanie Guimy. Ten zwlekał i stracił piłkę.

• Janusz Gol uderza zza pola karnego. "Kontry nie będzie".

• 12/4 Strzały/strzały celne 10/3

• Źle rozegrany stały fragment gry zapoczątkował kontrę gospodarzy w postaci rajdu Daniego Ramireza. Jego podaje do Rafała Kujawy przecina Kamil Pestka.

• Zablokowany Sergiu Hanca. Rzut rożny dla "Pasów".

• Tak było jeszcze kilka minut temu

• Piłka spada na woleja Kamila Pestki. Ten kopie w stronę placu budowy.

• Arkadiusz Malarz ratuje ŁKS przed utratą gola! Kapitalną paradą zbija piłkę na korner po strzale Michała Helika!

• I korner dla gości. Łodzianie wyjaśniają sytuację wybiciem na uwolnienie.

• Gra wznowiona od rzutu rożnego gospodarzy. Ten nie przynosi zagrożenia pod bramką Michala Peskovicia.

• ... w w ŁKS-ie Rafał Kujrawa wchodzi za Łukasza Sekulskiego.

• Zmiany. Tomas Vestenicky za Mateusza Wdowiaka...

• I mamy kolejną przerwę w grze. Tym razem przez race

• 5 160 widzów w Łodzi.

• Jan Grzesik podaje z prawej strony pola karnego przed bramkę Cracovii. Obrona gości wybija piłkę na korner.

• Arkadiusz Malarz łapie piłkę po dalekim wyrzucie Kamila Pestki z autu.

• Mateusz Wdowiak centruje w pole karne do Cornela Rapy. Rumun nie zdołał "zamknąć" akcji.

• Bartłomiej Kalinkowski zmienia Pirolo.

• Przerwa w grze. Adrian Klimczak powalony przez Arkadiusza Malarza. Wydaje się, że nic złego się nie stało.

• Arkadiusz Malarz piąstkuje na korner po dośrodkowaniu Kamila Pestki z rzutu wolnego.

• Żółta kartka dla Adriana Klimczaka za faul.

• David Jablonsky blokuje strzał Pirulo.

• Filip Piszczek zmienia Milana Dimuna. Zatem na "6" przejdzie Janusz Gol.

• Mateusz Wdowiak pada w polu karnym ŁKS-u po zderzeniu z Janem Sobocińskim. Sędzia nie widział podstaw do wskazania na 11. metr!

• Takie wsparcie to warto się postarać o komplet punktów

• Na strzał z dystansu zdecydował się Sergiu Hanca. Nieudana próba.

• Wyciągnięty jak struna Michal Pesković z trudem odbija piłkę po strzale Guimy! Jęk zawodu na trybunie zajmowanej przez kibiców gospodarzy!

• Cracovia dąży do szybkiego wyrównania. Jednak dośrodkowanie Cornela Rapy nie znajduje adresata.

• Hiszpan posyła piłkę w lewy górny róg, Michał Pesković nie zdołał jej sięgnąć!

• DANI RAMIREZ NIE MYLI SIĘ!!!

• Żółta kartka dla Michała Helika za faul.

• Piotr Lasyk wskazuje na "wapno"! Rzut karny dla ŁKS-u!

• Maciej Wolski doznaje urazu w wyniku "stempla" Michała Helika. Przerwę w grze wykorzystuje sędzia Piotr Lasyk, oglądając tę sytuację na monitorze. Prawdopodobnie będzie rzut karny dla gospodarzy!

• Druga połowa rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Łodzi na drugie trzy kwadranse meczu ŁKS - Cracovia. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Co nas czeka po zmianie stron?

• +2' Koniec pierwszej połowy. ŁKS Łódź bezbramkowo remisuje z Cracovią, chociaż okazji do zdobycia gola przez obie strony nie brakowało.

• To nie jest popołudnie Macieja Wolskiego! W stuprocentowej sytuacji fatalnie kiksuje!

• Jan Grzesik chciał klatką piersiową zgrać piłkę do Arkadiusza Malarza. Cracovia ma... rzut rożny.

• W odpowiedzi Łukasz Sekulski wyskakuje najwyżej do centry z lewej strony. Uderza głową, po koźle, w środek bramki - Michal Pesković spokojnie łapie piłkę.

• Zo to kontra Cracovii! W ostatniej chwili Adrian Klimczak blokuje Rafaela Lopesa. "Pasy" mają "tylko" rzut rożny.

Centra z prawego narożnika na dalszy słupek nie znajduje adresata.

• Korner dla ŁKS-u nie przynosi zagrożenia pod bramką Michala Peskovicia.

• Sergiu Hanca na spalonym.

• Przerwa w grze. Kolejne groźnie wyglądające starcie Łukasza Sekulskiego z Davidem Jablonkym.

• Żółta kartka dla Maksymiliana Rozwandowicza za faul na Pelle van Amersfoorcie.

• 3/0 Strzały/strzały celne 3/1

• W odpowiedzi dogodna okazja gospodarzy! Adrian Klimczak podaje do Macieja Wolskiego, który z pola karnego uderza nad bramką! Powinien znacznie lepiej wykończyć tę akcję!

• Jak to zepsuł (ponownie Rafael Lopes?! To jest niemożliwe! Dostaje kapitalne podanie w "szesnastce" od Mateusza Wdowiaka, ale fatalnie pudłuje!

• To powinna być bramka dla Cracovii! Pelle va Amersfoort główkuje z kilku metrów, ale Arkadiusz Malarz odbija piłkę z linii bramkowej! Dobijający Rafael Lopes miał metr do bramki i... został zablokowany!

• Jak coś wejdzie w nawyk ;)

• Adrian Klimczak ruszył skrzydłem. Już składał się od centry, gdy uniemożliwił mu to Cornel Rapa.

• Coraz śmiele "z przodu" radzą sobie piłkarze Kazimierza Moskala. dani Ramirez podaje w pole karne do Macieja Wolskiego, ale Michał Helik przechwycił piłkę.

• Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony. Dani Ramirez centruje na dalszy słupek, ale piłkę łapie Michal Pesković. I to mimo że był naciskany przez dwóch łodzian.

• Kolejna przerwa w grze. Znowu ucierpiał Łukasz Sekulski. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Przerwa w grze. Łukasz Sekulski ucierpiał w starciu z Davidem Jablonskym o górną piłkę. Wydaje się, że będzie w stanie grać dalej.

• Nie dało się stworzyć zagrożenia pod bramka gospodarzy. Arkadiusz Malarz z "piątki".

• Sergiu Hanca centruje na bliższy słupek. Łodzianie wybijają na aut.

• Maksymilian Rozwandowicz przecina podanie Mateusza Wdowiaka do Rafaela Lopesa. Cracovia ma kolejny korner.

• Rzut rożny dla gości. Krótkie rozegranie i centra na dalszy słupek. Czujny Arkadiusz Malarz piąstkuje poza "szesnastkę".

• A teraz Guima decyduje się na strzał z dystansu. Sporo brakowało do celu.

• Pelle van Amersfoort podaje na wolne pole, z własnej połowy, do rozpędzonego Rafaela Lopesa. Świetnie przed własną "szesnastką" zachował się Arkadiusz Malarz, który uprzedził Portugalczyka.

• Cornel Rapa centruje w pole karne. Piłka nie znalazła adresata.

• Piotr Lasyk gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Miły akcent ;)

• Obie drużyny są już na murawie! Czas na losowanie stron - kapitanami są Łukasz Piątek i Janusz Gol.

• W rundzie jesiennej Cracovia niespodziewanie przegrała u siebie z beniaminkiem 1:2. Wówczas gole dla ŁKS-u strzelili Łukasz Sekulski i Maksymilian Rozwandowicz (z rzutu karnego), a w doliczonym czasie gry honorową bramkę dla "Pasów" zdobył Sergiu Hanca.

Jak będzie dzisiaj?

• Taktyczne ustawienie gospodarzy

• Trzy ostatnie porażki z rzędu sprawiły nieciekawą atmosferę - Kazimierza Moskala okupują przedostatnią pozycję w lidze z zaledwie 11 punktami na koncie. Tylko przez lepszy bilans bramkowy są wyżej jedynie od Wisły Kraków.

Z kolei "Pasy", którzy zgromadzili 30 punktów, są na czwartej lokacie. Do Legii i Pogoni traci po 2 "oczka", a liderującego Śląska - trzy.

Gra jest warta świeczki.

• Rezerwowi ŁKS-u: Dominik Budzyński - Adam Ratajczyk, Piotr Pyrdoł, Michał Trąbka, Bartłomiej Kalinkowski, Kamil Juraszek, Przemysław Sajdak, Rafał Kujawa.

Rezerwowi Cracovii: Lukas Hrosso - Sebastian Strózik, Michał Rakoczy, Diego Ferraresso, Tomas Vestenicky, Michal Siplak, Filip Piszczek, Oleksiej Dytyatev, Sylwester Lusiusz.

• Taktyczne ustawienie "Pasów"

• Zanim Piotr Lasyk gwizdnie po raz pierwszy, warto przeczytać zapowiedź spotkania!

• Po emocjach w Bełchatowie przenosimy się szybko do Łodzi, gdzie ŁKS zmierzy się z Cracovią! Pierwszy gwizdek sędziego już za 20 minut!