Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Marcin Sójka, laureat The Voice of Poland 2018. Wygranie...

Marcin Sójka, laureat The Voice of Poland 2018. Wygranie talent show daje marketingowy sukces i dobry start na rynku muzycznym w Polsce

Zdjęcie autora materiału

Tomasz Dereszyński

Polska

Aktualizacja:

Polska

Marcin Sójka, laureat The Voice of Poland 2018, króluje w eterze hitem "Zaskakuj mnie". Wygranie talent show to niewątpliwie marketingowy sukces.
Marcin Sójka wygrał The Voice of Poland 2018 r. To bardzo utalentowany a jednocześnie skromny artysta. Zaczynał wiele lat temu w spektaklu "Piotruś Pan" na deskach słynnego Teatru Roma w Warszawie.

Na wielką scenę wrócił z hukiem. Jak sam mówi karuzela znów się kręci. Jego hit "Zaskakuj mnie" bije rekordy popularności w internecie. Stał się także przebojem w dużych stacjach radiowych. Kiedy pierwszy raz usłyszał "Zaskakuj mnie" w radiu w czasie jazdy samochodem, był dumny.

The Voice of Poland


Podczas The Voice Marcin Sójka wykonał m.in. “Czas nas uczy pogody” (Grażyny Łobaszewskiej), “Sen o Warszawie” (Czesława Niemena) czy “Niewiele ci mogę dać” (grupy Perfect). Bardzo dobrze wspomina pracę z Patrycją Markowską, swoją trenerką z programu The Voice of Poland 2018.

Po wygraniu The Voice Marcin Sójka wystąpił podczas wielkiego show pt. Sylwester w Zakopanem. O tym też wspomina w programie MuzoTok.

Marcin Sójka pochodzi z muzykalnej rodziny. Przez wiele lat pracował jako realizator dźwięku w domu kultury w Siedlcach. Do czasu aż przyszedł sukces w The Voice of Poland 2018.

Przed Marcinem Sójką ciężka praca by na tej karuzeli się kręcić.

Sylwia Gliwa gra w spektaklach dla dorosłych!

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo