To będzie największe wydarzenie branżowe i pierwsza konferencja tego typu w naszym regionie! Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat marketingu internetowego? Zapraszamy Cię na konferencję marketingową marketingON. Do 8 marca w sprzedaży bilety w niższej cenie.

Chcesz się dowiedzieć, jakie narzędzia marketingowe są najbardziej efektywne? Jak wykorzystać je w praktyce bez angażowania znacznego budżetu? Które z nich sprawdzą się w Twojej firmie, a w które nie ma sensu inwestować? Weź udział w konferencji marketingON, poznaj najnowsze trendy w marketingu internetowym i wykorzystaj je w praktyce!

Warto się pospieszyć, do 8 marca można nabyć bilety w promocyjnej cenie 279 zł!

Kolejna pula biletów po 8 marca będzie kosztowała 329 zł.

Czym jest konferencja marketingowa marketingON?

marketingON to pierwsza konferencja i największe wydarzenie poświęcone marketingowi internetowemu w Bydgoszczy. To okazja dla przedstawicieli firm z sektora MŚP, osób zajmujących się marketingiem oraz wszystkich pasjonatów tego zagadnienia, na zdobycie praktycznej wiedzy i poznaniu rozwiązań, które każdy będzie mógł wdrożyć u siebie. Konferencja marketingON to praktyczne wskazówki, gotowe rozwiązania i przykłady firm, których akcje marketingowe przyniosły sukces.

Kto będzie gościem na marketingON?

W trakcie interesujących prelekcji zaproszeni eksperci przedstawią obecnie panujące trendy w marketingu internetowym. Naszymi gośćmi będą:

Radosław Kotarski (Polimaty)
Bartłomiej Rak (Socjomania)
Jakub Cyran (jakubcyran.pl)
Monika Czaplicka (Wobuzz)
Michał Pawlak (Oponeo)
Karol Dziedzic (Google Ads)
Mateusz Górski (Patronite)
Szymon Chałupka (Filmujemy!)
Piotr Kowalczyk (Polska Press)

W trakcie konferencji marketingON nasi goście opowiedzą jak skutecznie korzystać z narzędzi jakie oferuje nam Google, YouTube, Facebook i inne media społecznościowe. W programie, m.in. aktualne trendy video, skuteczna sprzedaż w 2019 roku, marketing automation, analiza najczęściej popełnianych błędów w influence marketingu i dużo więcej!

Bilety na marketingON

marketingON odbędzie się 4 kwietnia w Multikinie w Bydgoszczy. Konferencja potrwa od 10:00 do 15:00. W tym czasie każdy z prelegentów podzieli się z uczestnikami praktyczną wiedzą, a po wystąpieniach odbędzie się debata z udziałem wszystkich uczestników. Będzie też czas na networking i wymianę doświadczeń.

Bilety oraz szczegółowe informacje na www.marketingon.pl.

Konferencję organizuje Polska Press Grupa.

Obserwuj nas na Facebooku, a nie ominą Cię ważne ogłoszenia w związku z konferencją: