Mecz Bayern Monachium - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Bayern Monachium - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Real wykorzystał błędy Bayernu i to Królewscy są jedną nogą finale! Ta edycja pokazała jednak, że wszystko jest w Champions League możliwe!

• Koniec meczu!

• Keylor Navas zabiera nadzieję Bayernowi na wyrównanie. Świetnie wyłapał dośrodkowanie.

• Thiago Alcantara ukarany żółtą kartką.

• Robert Lewandowski wychodzi sam na sam z Navasem, ale kończy akcję bardzo źle. Powinien to wykończyć.

• James Rodriguez z rzutu wolnego bardzo niedokładnie.

• Mateo Kovacić pojawił się na murawie w miejsce Casemiro.

• Karim Benzema wychodzi sam na sam z bramkarzem Bayernu, ale to Ulreich górą w tym pojednku.

• Thiago źle dograł i Bayern traci szansę na zdobycie bramki.

• Casemiro fauluje tuż przed polem karnym i dostaje żółtą kartkę.

• Corentin Tolisso zmienia Javiego Martineza.

• Cristiano Ronaldo zdobywa bramkę ale....... przyjął sobie wcześniej piłkę ręką! Bramka nieuznana.

• Jak to nie wpadło!? Ogromne zamieszanie w polu karnym Realu! Nawet cieżko było dotrzeć co nam się stało. Ostatecznie jednak goście wybijają piłkę.

• Daniel Carvajal schodzi z powodu urazu. w jego miejsce Karim Benzema.

• Franck Ribery 0:2 Keylor Navas! Podobna sytuacja co chwilę temu i golkiper Realu znowu górą!

• Keylor Navas ratuje Real Madryt! Franck Ribery położył na ziemie dwóch zawodników Realu i uderzył! Znakomicie broni jednak bramkarz rodem z Kostaryki.

• Ogromny błąd w defensywie Bayernu, zaważył o całej sytuacji. Lucas Vazquez wypuścił Asensio, który spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marco Asensio!

• Prostopadłe podanie do Cristiano Ronaldo, który przegrywa pojedynek z Ulreichem.

• Franck Ribery ogląda pierwszą w tym meczu żółtą kartkę.

• Franck Ribery dogrywał na pustą bramkę, tylko że żadnej z jego kolegów nie przeciął tego zagrania.

• Dobra, składna akcja Bayernu, zakończona zablokowanym strzałem.

• Czas na drugie 45 minut!

• Marco Asensio zmienia Isco.

• Bardzo dużo ciekawych akcji i piękne gole. Trochę brakuje skuteczności. Powinno wpaść dużo więcej bramek. Czekamy na bramkę Roberta Lewandowskiego!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Robert Lewandowski uderza głową z 5 metra! Ależ było blisko! Znakomicie broni Keylor Navas.

• Piłka spada przed pole karne, a tam Marcelo uderza z woleja i robi to perfekcyjnie! Sven Ulreich bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcelo doprowadza do remisu!

• Thomas Mueller uderza, ale został zablokowany! To mogło być groźne!

• Robert Lewandowski zgrywa piłkę głową, a Mats Hummels nie trafia w bramkę z 4 metra!

• Dani Carvajal faulował Rafinhę. Tym razem skończyło się na słownym upomnieniu.

• Ostra walka Lucasa Vazqueza z obrońcami Bayernu. Tym razem górą gospodarze.

• Jupp Heynckes ma bardzo duży problem. Druga wymuszona zmiana. Niklas Sule w miejsce Jerome Boatenga.

• Jerome Boateng doznaje jakiegoś urazu mięśniowego. Nie wiadomo czy będzie mógł kontynuować grę.

• Robert Lewandowski przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy!

• Błąd w ustawieniu zawodników Realu znakomicie wykorzystał Joshua Kimmich, który wpadł w pole karne i pięknym strzałem pokonuje Keylora Navasa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joshua Kimmich zdobywa przepiękną bramkę!

• Toni Kroos dogrywa w pole karne, a tam Cristiano Ronaldo nie nadąża do podania.

• Daniel Carvajal uderzył ze skraju pola karnego, lecz na posterunku był Sven Ulreich!

• Isco wpada w pole karne, ale podał bardzo niedokładnie.

• Rafinha uderza z dystansu, prosto w Keylora Navasa.

• Isco zaczarował pod polem karnym rywala, ale jego strzał został z łatwością zablokowany.

• James Rodriguez dograł z rzutu wolnego. Bayern wywalczył tylko rzut rożny.

• Początek meczu bardzo spokojny. Obie drużyny badają się nawzajem.

• Jednak Arjen Robben nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Thiago Alcantara.

• Doświadczony Holender na szczęście wraca na boisko.

• Arjen Robben ucierpiał i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Toni Kroos wypuścił Isco lewą stroną, tylko że Hiszpan dogrywa niedokładnie.

• Bayern już na samym początku mógł otworzyć wynik spotkania! Boateng mógł skierować piłkę do pustej bramki.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu! Czas na wielkie widowisko!

• Bjoern Kuipers wyprowadza obie ekipy! Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Ostatni pojedynek między tymi drużynami odbył się niemal rok temu. Wtedy górą w dwumeczu był Real Madryt. Królewscy pierwszy mecz wygrali 2:1, a drugi 4:2. Czy dzisiaj Bayern zdoła przeciwstawić się Los Blancos?

• Dzisiaj cały świat kieruje swoje oczy na dwa nazwiska. Cristiano Ronaldo vs. Robert Lewandowski. Kto dzisiaj zdobędzie więcej bramek?

• Dobry wieczór Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Czas na półfinał Champions League. Bayern Monachium gościć będzie na własnym stadionie Real Madryt!

Bartłomiej Modzelewski

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Robert Lewandowski czy Cristiano Ronaldo? Kto będzie górą w pojedynku superstrzelców? ©East News

Mecz Bayern Monachium - Real Madryt ONLINE. Taki mecz w finale Ligi Mistrzów można sobie tylko wymarzyć. Los chciał, że tak wielkie firmy jak Bayern i Real spotkają się już w półfinale. Taki mecz elektryzuje cały piłkarski świat i można mieć pewność, że zapewni nam dużo emocji. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Bayern Monachium - Real Madryt ONLINE

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Real Madryt już ósmy raz z rzędu znalazł się w półfinale Champions League. Jest to wynik, wręcz niewiarygodny.
W ciągu tych ośmiu lat, udało im się aż trzy razy wygrać najbardziej elitarne rozgrywki klubowe na świecie. Trzeba jednak podkreślić, że bilans meczów półfinałowych z niemieckimi drużynami mają ujemny. Od 2011 roku grali dwa razy z Bayernem i raz z Borussią Dortmund. Do finału awansowali tylko cztery lata temu, kiedy to pokonali w dwumeczu Bayern, aż 4:0.

Teraz sytuacja wygląda nieco inaczej. Bawarczyków prowadzi Jupp Heynckes. Niemiecki trener nie przegrał meczu w Lidze Mistrzów od ponad 5 lat. Prowadzony przez niego Bayern gra bardzo wyrafinowanie i skutecznie, a to jest bardzo duży atut przeciwko Los Blancos. Zawsze trzeba wykorzystywać swoje okazje. W bardzo wysokiej formie od początku sezonu jest Robert Lewandowski, który jak wiadomo znalazł niegdyś sposób na wielki Real Madryt. Niemal dokładnie 5 lat temu sam wyrzucił Królewskich z Champions League, zdobywając cztery piękne bramki.

- Podziwiam Cristiano Ronaldo. Miał fantastyczną karierę. Jednak żeby wygrać Ligę Mistrzów, cały zespół musi grać dobrze. My w osobie Roberta Lewandowskiego także mamy snajpera, który zdobył już 39 bramek w tym sezonie. Więc można by zapytać: jak zatrzymać Lewandowskiego? - skomplementował kapitana naszej reprezentacji, Jupp Heynckes.

To będzie pojedynek na kosmicznym poziomie. Już patrząc na sam potencjał ofensywny obu drużyn można złapać się za głowę z zachwytu. Robert Lewandowski vs. Cristiano Ronaldo. To ich starcie najbardziej interesuje kibiców z całego świata. Obaj mogę samodzielnie zdecydować o losach tego dwumeczu i zdobyć cztery bramki w jednym spotkaniu albo oddać piękny strzał z przewrotki i nie dać szans bramkarzowi rywala. To właśnie na to czeka się od początku rozgrywek.

Sonda

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2017/18?

Mecz Bayern Monachium - Real Madryt TRANSMISJA TV

Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 20 w Canal+ i o godz. 20:35 w TVP 1. Początek transmisji ze spotkania Bayern - Real od godz. 20:40 w Canal+ i TVP 1. Mecz w Canal+ komentować będą Rafał Wolski i Maciej Murawski (z Monachium). W TVP 1 usłyszymy parę Dariusz Szpakowski - Andrzej Juskowiak (z Monachium).

20:45 mecz Bayern Monachium - Real Madryt