Mecz przyjaźni na Stadionie Miejskim. Elana Toruń - Widzew Łódź NA ŻYWO!

DL
Elana podejmuje Widzew
Elana podejmuje Widzew Grzegorz Olkowski
W meczu 12. kolejki II ligi Elana Toruń podejmuje Widzew Łódź. Fani obu drużyn utrzymują bardzo dobre relacje - jest to więc mecz przyjaźni. Zapraszamy na relację na żywo! Relacja wymaga odświeżania.

14:57 Elana Toruń przegrała u siebie 0:1 z Widzewem Łódź. Dziękujemy za wspólne kibicowanie. Wkrótce na stronie "Nowości" szersza relacja z meczu i bogata galeria zdjęć.

14:56 Ależ niewiele brakowało! Pawłowski cudem ratuje Widzew, broniąc uderzenie ostatniej szansy! Sędzia po chwili kończy mecz.

14:55 Złe rozegranie rzutu rożnego, ale torunianie mają kolejny "korner".

14:55 Działo się w polu karnym Widzewa. Goście wybili piłkę na rzut rożny. Może teraz?

14:54 Jedna z ostatnich szans Elany. Na razie wywalczony aut.

14:52 Kordian Górka ratuje Elanę po kolejnym dośrodkowaniu w toruńskie pole karne.

14:51 Kolejna zmiana po stronie Widzewa.

14:50 Znów było gorąco pod toruńską bramką.

14:48 Nieporozumienie w łódzkich szeregach blisko pola karnego! Filip Kozłowski minął już bramkarza gości, który ponownie wyszedł daleko od bramki. Napastnik Elany nie zauważył, że goście na moment zgubili piłkę. Po chwili Widzew opanował sytuację.

14:47 Sędzia doliczył aż... osiem minut! Rzeczywiście, przerw nie brakowało.

14:45 Jeszcze jedna zmiana w zespole gości. Minuta do końca regulaminowych 90 minut.

14:43 Rzut wolny dla Elany. Znów nic z tego... Czasu na wyrównanie coraz mniej.

14:42 Dwie dobre szanse torunian! Dominik Kościelniak zakończył akcję strzałem, ale niecelnym.

14:41 Strzał gości zza linii pola karnego. Piłka przefrunęła nad poprzeczką.

14:39 Piłka znów na środku boiska. Widzew znów zaczyna jednak coraz częściej naciskać. Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Stryjewski.

14:38 Mariusz Kryszak wybił piłkę na kolejny "korner".

14:37 10 minut do końca podstawowego czasu gry. Rzut rożny dla Widzewa.

14:35 Boniecki próbował podawać mocnym, wysokim strzałem, ale nie była to dobra decyzja.

14:33 Za Kołodzieja, który jest niezdolny do gry, wszedł Bartosz Boniecki.

14:32 Kołodziej został zniesiony na noszach.

14:29 Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń z Widzewa. Faulowany był Krzysztof Kołodziej.

14:27 Dwie zmiany w Elanie. Kordian Górka zastąpił Jana Andrzejewskiego, a Dominik Sokół Huberta Kisiela.

14:26 W 68. minucie kibice obu drużyn uczcili brawami pamięć zmarłych piłkarzy, działaczy i kibiców Elany.

14:23 Ogromne zamieszanie w polu karnym Elany. Piłka była niemal na linii bramkowej. Obrońcy torunian zdołali ją jednak w ostatniej chwili wybić.

14:21 Tym razem rzut wolny dla Widzewa. Piłka wyszła jednak poza boisko i od bramki rozpoczyna Jakub Knut.

14:19 Mariusz Kryszak strzelił ponad bramką gości.

14:17 Faulowany Mateusz Stryjewski. Będzie rzut wolny dla Elany. Żółta kartka dla Sebastiana Zielenieckiego z Widzewa.

14:16 Zmiana w Elanie - Krzysztof Kołodziej, który wraca po kontuzji, w 60. minucie zastąpił Damiana Zagórskiego.

14:14 Szansa Elany. Bramkarz gości zaryzykował i wybiegł z bramki, żeby wykopać piłkę i zażegnać zagrożenie. Pawłowskiemu udało się sięgnąć piłki zanim zrobił to jeden z torunian

14:11 Druga połowa jak na razie bez ciekawych momentów. Widzew wciąż prowadzi 1:0.

14:09 Elana szuka swych szans. Na razie nie przynoszą one powodzenia, ale torunianie są nastawieni ofensywnie.

14:07 Golkiper Widzewa ucierpiał. Konieczna była pomoc fizjoterapeuty, ale po chwili Wojciech Pawłowski rozpoczął kolejną akcję.

14:06 Rzut wolny dla Elany. Uderzał Mariusz Kryszak, ale bramkarz Widzewa piąstkował piłkę i uratował swój zespół.

14:01 Rozpoczęła się druga połowa

13:50 Piłkarze przebywają w szatni, a na boisku odbyły się właśnie... zaręczyny. Chwilę wcześniej odśpiewano "Sto lat" dla kibica Widzewa, który obchodzi dziś 81. urodziny.

13:46 Koniec pierwszej połowy. Elana przegrywa u siebie 0:1 z Widzewem. Goście wyraźnie przeważają. Torunianie mieli pojedyncze lepsze okazje.

13:45 Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

13:44 Świetna szansa Elany! Uderzał Mateusz Stryjewski, ale piłka tylko musnęła boczną siatkę.

13:41 Piłkarz Widzewa leżał na boisku. Żółtej kartki dla Damiana Zagórskiego, który faulował, jednak nie ma

13:37 Osiem minut do końca pierwszej połowy. Nadal 0:1

13:36 Rzut wolny i znów zbyt mocno. Piłka wyszła na aut.

13:35 Rzut rożny dla Elany. Piłka dośrodkowana została jednak zbyt mocno i pokonała całą szerokość boiska.

13:33 Widzew cały czas w natarciu. Knut obronił jednak dwa kolejne strzały

13:31 Najlepsza jak dotąd szansa Elany! Kozłowski w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości nie zdołał jednak pokonać golkipera Widzewa

13:30 Widzew szuka drugiej bramki. Podanie z rzutu rożnego nie zagroziło jednak Elanie

13:27 Marcin Robak pokonał Jakuba Knuta. Widzew prowadzi w Toruniu 1:0

13:26 Rzut karny dla Widzewa!

13:25 Race już wypalone, mecz nie został wstrzymany. Pierwsza żółta kartka - otrzymał ją Przemysław Kita z Widzewa

13:22 Kibice Elany rozpalili race na trybunie głównej.

13:19 Widzew ponawia ataki. Na razie utrzymuje się wynik bezbramkowy, ale przewaga gości jest widoczna. Elana skupiona na obronie.

13:17 Filip Kozłowski próbował urwać się obrońcom Widzewa, ale ci łatwo odebrali mu piłkę

13:15 Jeden z piłkarzy Widzewa leży na boisku. Przerwa w grze. Mecz na razie nie jest porywającym widowiskiem

13:12 Widzew zaczął zbliżać się pod pole karne Elany. Jakub Knut bez problemów złapał piłkę, ale po chwili fatalnie wykopał ją w aut. Goście po chwili stracili jednak piłkę.

13:10 Spalony Widzewa. Od bramki rozpocznie Jakub Knut, bramkarz Elany.

13:09 Kibice obu drużyn prowadzą zorganizowany doping. Na stadionie słychać śpiewy i bębny. Atmosfera na trybunach jest doskonała.

13:07 Pierwsze minuty bez większych okazji z żadnej ze stron. Mariusz Kryszak właśnie dośrodkowywał w pole karne z rzutu wolnego, ale obrońcy Widzewa od razu wybili piłkę.

13:04 Widzew był przed tą kolejką liderem tabeli II ligi. Elana niedawno opuściła strefę spadkową.

13:03 Elana gra w składzie: Knut - Onsorge, Dobosz, Urbański, Andrzejewski - Kryszak, Kisiel, Zagórski, Stryjewski, Kościelniak - Kozłowski

13:00 Mecz się rozpoczął!

12:50 Na Stadionie Miejskim jest już bardzo liczna grupa kibiców Widzewa, która wypełniła całą prostą. Wszystko wskazuje na to, że mecz obejrzy komplet publiczności.