MKTG SR - pasek na kartach artykułów
3 z 7
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Komornik Tomasz Grzegorz Zakrzewski podaje do publicznej...
fot. Licytacje komornicze

Mieszkania od komornika w Toruniu i Ciechocinku są niezwykle tanie. Okazje! Oto licytacje w kwietniu!

2.Mieszkanie na osiedlu Na Skarpie w Toruniu: od 350 tys. zł

Komornik Tomasz Grzegorz Zakrzewski podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 17.04.2024 r. o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Toruniu odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego przy ulicy Konstytucji 3 Maja 29.

Powierzchnia użytkowa wskazanej nieruchomości to 79,50 m2. Z nieruchomością lokalową związany jest udział wynoszący 8428/1822983 w częściach wspólnych budynku i nieruchomości gruntowej. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze (piątej kondygnacji) budynku wielorodzinnego, położonego w Toruniu przy ul. Konstytucji 3-go Maja 29. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i WC. Lokal wyposażony jest w balkon typu loggia. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwnicy o powierzchni 4,78 m2. Wystawa okien trójstronna (północ-południe, zachód). Lokal mieszkalny szczytowy. W lokalu rozprowadzone są następujące instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, telefoniczna, c.o. oraz wentylacja.

Opis elementów wykończeniowych:

Okładziny podłóg: w zależności od rodzaju pomieszczenia płytki ceramiczne, panele podłogowe. Okładziny ścian: w zależności od rodzaju pomieszczenia ściany malowane farbami kryjącymi, tapety, płytki ceramiczne ścienne – w łazience i WC do wysokości ok. 2,2 m-2,3 m; łazienka z oknem. Inne: armatura i biały montaż o podstawowym standardzie, (wanna w zabudowie, WC kompakt, umywalka), w łazience grzejnik żeberkowy. Stolarka drzwiowa zewnętrzna: drzwi wejściowe typu wzmocnionego. Stolarka drzwiowa wewnętrzna: drzwi płytowe okleinowane, częściowo przeszklone. Stolarka okienna: pcv w kolorze białym. Zabudowy: szafy ubraniowe (przedpokój i pokój), zabudowa kuchni, zabudowy wieloletnie. Balkon typu loggia: płyta balkonowa licowana płytkami ceramicznymi.

Budynek wielorodzinny, w którym znajduje się przedmiot niniejszego przetargu, to budowla pięciokondygnacyjna, wybudowany w technologii wielkiej płyty w 1986 roku. W obiekcie rozprowadzone są następujące instalacje: wodno-kanalizacyjna, gazowa, elektryczna, telekomunikacyjna, wentylacyjna. Teren, na którym usytuowany jest budynek posiada urządzone chodniki, oświetlenie terenu.

Suma oszacowania wynosi 467.000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 350.250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 46.700,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia powinna być złożona na rachunek bankowy komornika: BNP Paribas Bank Polska S.A. 24 1600 1446 1818 5263 5000 0001. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Zobacz również

Bardzo trudne warunki drogowe w Trójmieście. W tych miejscach utkniesz w korku!

Bardzo trudne warunki drogowe w Trójmieście. W tych miejscach utkniesz w korku!

Paleoolimpiada w Krzemionkach czyli kolejna Sobota w muzeum

Paleoolimpiada w Krzemionkach czyli kolejna Sobota w muzeum

Polecamy

Nowacka zapewnia: nową podstawę poznamy do końca miesiąca

Nowacka zapewnia: nową podstawę poznamy do końca miesiąca

Kujawsko-Pomorskie: Uwaga na silne burze w nocy! Wydano ostrzeżenie drugiego stopnia

Kujawsko-Pomorskie: Uwaga na silne burze w nocy! Wydano ostrzeżenie drugiego stopnia

W Skrwilnie złodziej miał plan. Kradzionym rowerem przyjechał ukraść Passata

W Skrwilnie złodziej miał plan. Kradzionym rowerem przyjechał ukraść Passata