Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Mikołajki w „dziewiątce” na Wrzosach. Zobaczcie zdjęcia!

Mikołajki w „dziewiątce” na Wrzosach. Zobaczcie zdjęcia!

jwn

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

Mikołajki w „dziewiątce” na Wrzosach. Zobaczcie zdjęcia!
1/25
przejdź do galerii

©Jacek Smarz

Przedszkolaki i dzieci z najmłodszych klas w SP nr 9 przy ul. Rzepakowej od rana świętowały mikołajki. Do szkoły przyszły odświętnie ubrane, z czerwonymi czapkami na głowach. Specjalne atrakcje dla nich przygotowała Jadwiga Pawlikowska, nauczycielka i koordynatorka programu „Cała Polska czyta dzieciom” w podstawówce na Wrzosach.
Maluchy wiedziały, że 6 grudnia słuchać będą głośnego czytania. Tym razem jednak nie w wykonaniu wychowawczyń, a zaproszonych gości. Książkę pod tytułem „Mikołajek” dzieciom czytali m.in. Michał Zaleski, prezydent Torunia, Anna Łukaszewska, dyrektorka Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia, Urszula Polak, przewodnicząca ZNP, dyrekcja szkoły, rodzice oraz nasza redakcyjna koleżanka Justyna Wojciechowska-Narloch.

Zobacz galerię

Zobacz także: Sylwester w Toruniu! Wiemy kot zagra na rynku!Dzieci wysłuchały fragmentu książki w wielkim skupieniu, za co zostały nagrodzone. Prezydent przywiózł im kosz łakoci oraz bożonarodzeniowe gadżety.

Akcja głośnego czytania dzieciom trwa w SP nr 9 nieprzerwanie od 18 lat.Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo