Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Na mini torze Stali Toruń odbyła się finałowa runda...

Mini żużlowcy startowali w Toruniu. Indywidualny Puchar Polski dla Kevina Nycza [zdjęcia]

Na mini torze Stali Toruń odbyła się finałowa runda Indywidualnego Pucharu Polski na mini żużlu. Zwycięzcą zawodów został Kevin Nycz, który dzięki temu wygrał także klasyfikację generalną tych rozgrywek i wyprzedził w niej dotychczasowego lidera, Maksymiliana Pawełczaka, który w Toruniu był trzeci. Bydgoszczaninowi w wyścigu finałowym do utrzymania triumfu w całym cyklu wystarczała druga lokata, ale przegrał w nim zarówno z Nyczem, jak i ze swoim kolegą klubowym Mieszkiem Mudło. Najlepszy z gospodarzy, Bartosz Byszewski, zdobył 7 punktów w 4 startach.

Zobacz zdjęcia z zawodów w Toruniu->>>

Zdjęcia z trybun na meczu Apator-Motor - mamy drugą galerię!
Kibice Motoru na Motoarenie. Tak fani gości wspierali swój zespół [dużo zdjęć]
Najlepszy mecz Apatora w sezonie - relacja
Nightskating Toruń. Rolkarze opanowali ulice Torunia [zdjęcia]

Sabalenka o drugim finale w dwa tygodnie ze Świątek: „Nie będę ostrożna, zaryzykuję”

Spróbuj zamiast piwa. Gasi pragnienie, odmładza, odchudza. Tani napój zrobisz w domu