Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
MISTRZOWIE FOTOGRAFII Głosowanie zakończone! Poznaj...

MISTRZOWIE FOTOGRAFII Głosowanie zakończone! Poznaj najlepszych fotografów - profesjonalistów i amatorów

Akcja specjalna Mistrzowie Fotografii

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

MISTRZOWIE FOTOGRAFII Głosowanie zakończone! Poznaj najlepszych fotografów - profesjonalistów i amatorów
Zakończyliśmy głosowanie w finale wojewódzkim wielkiej akcji "Nowości Dziennika Toruńskiego", "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i naszemiasto.pl. Przez ostatnie tygodnie nasi czytelnicy głosowali na Mistrzów Fotografii w trzech kategoriach: Fotograf Ślubny Roku, Fotograf Rodzinny Roku, a także Fotograf Amator Roku. Poznaj laureatów zaszczytnego tytułu.
MISTRZOWIE FOTOGRAFII Głosowanie zakończone! Poznaj najlepszych fotografów - profesjonalistów i amatorów


Zobacz wyniki wojewódzkiego finału!
KLIKNIJ i wybierz kategorię:
Fotograf Ślubny Roku
Fotograf Rodzinny Roku
Fotograf Amator Roku

Zobacz wyniki głosowania w pierwszym - miejskim etapie.
Fotograf Ślubny Roku
Fotograf Rodzinny Roku
Fotograf Amator Roku

Trudno wyobrazić sobie nasze życie bez fotografii. Zdjęcie towarzyszą nam w praktycznie w każdej chwili. Dzięki rozwojowi technologii możemy uwieczniać każdy moment za pomocą aparatu w telefonie komórkowym i natychmiast dzielić się zdjęciem z najbliższymi publikując je na Facebooku czy Instragramie. Jeśli fotografowanie staje się naszym hobby, dziś możemy sięgnąć po coraz lepszy sprzęt fotograficzny, który też jest dostępny w przystępnych cenach.

W najważniejszych momentach, a także wtedy, gdy zależy nam na najwyższej jakości, zwracamy się do profesjonalistów. A wybór mamy bardzo duży. Rynek usług fotograficznych rośnie z każdym rokiem.

Wybierzemy MISTRZÓW FOTOGRAFII

Rozpoczynamy wielką akcję, którą prowadzimy wspólnie z naszemiasto.pl. W przedświątecznym czasie najlepszych fotografów wskażą Ci, którzy mają największe prawo, aby ich ocenić - ich klienci. To oni najpierw nominują fotografów do nagrody, a później wybiorą najlepszych w głosowaniu. Tytuł FOTOGRAFA ROKU zostanie przyznany w dwóch kategoriach - Fotografia Ślubna oraz Fotografia Rodzinna.

- Wielu naszych redakcyjnych kolegów, zajmujących się na co dzień zdjęciami reporterskimi, zazdrości po cichu profesjonalistom pracującym w tych kategoriach fotografii - mówi Maciej Gładysiewicz, redaktor naczelny serwisu Naszemiasto.pl. - Wymagają one nadzwyczajnej wrażliwości na detale, strukturę ujęcia, światło. Postanowiliśmy w naszym plebiscycie uhonorować najlepszych fotografów ślubnych oraz tych, którzy specjalizują się w portretowych i rodzinnych sesjach fotograficznych, które zawsze były i będą popularne.

W ramach swojej prezentacji w plebiscycie fotograf zawodowy może przedstawić kilka wybranych zdjęć. Ich przesłanie nie jest oczywiście obowiązkowe. To nie na podstawie kilku wybranych fotografii, lecz na podstawie całokształu pracy i oceny klientów mają zostać przyznane tytuły dla profesjonalistów.

Przy prezentacji fotografa w plebiscycie mogą być podane linki do jego strony internetowej czy profilu na Facebooku i Instagramie, gdzie będzie można obejrzeć pełną galerię prac fotografa.

Docenimy także amatorów

Swoimi najlepszymi zdjęciami będą się mogli pochwalić także ci, dla których fotografia to hobby i pasja. W ramach zgłoszenia do naszej akcji można przesłać do ośmiu zdjęć o dowolnej tematyce.

- W konkursie dla amatorów sił może spróbować każdy - mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator plebiscytu. - Można przesłać nawet zdjęcia wykonane telefonem komórkowym. Liczyć się będą pomysłowe kadry, ciekawe kompozycje, uchwycone w obiektywie emocje.

Spośród osób, które prześlą swoje zdjęcia w ramach naszej akcji, użytkownicy naszego serwisu w głosowaniu wybiorą zdobywcę tytułu FOTOGRAF AMATOR ROKU. Czekają wspaniałe nagrody!

Znakomita promocja

Już sam udział w plebiscycie gwarantuje dużą promocję zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. - W ramach prezentacji fotografa w plebiscycie będzie można pochwalić się swoimi najlepszymi zdjęciami, będzie można także podać linki do strony internetowej lub profilu na Instagramie czy Facebooku oraz numer telefonu- mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator plebiscytu. - Akcja z pewnością będzie miała szeroki zasięg ze względu na duże zainteresowanie użytkowników naszego serwisu tematyką fotograficzną, a także z powodu jej społecznościowego charakteru i promocji na Facebooku.

Dwa etapy głosowania

W pierwszym etapie naszej akcji zostaną wybrani laureaci z naszego miasta i okolic we wszystkich trzech kategoriach plebiscytu. Awansują oni (zachowując zdobyte głosy) do drugiego etapu - regionalnego finału, w którym powalczą o tytuły FOTOGRAFA ROKU w całym województwie i cenne nagrody.

Ważne terminy

 • Głosowanie rozpocznie się w czwartek, 13 grudnia o godz. 12:00.
 • Nominacje fotografów i zgłoszenia do udziału w konkursie dla fotografów amatorów będzie można przesyłać do czwartku, 20 grudnia.
 • Pierwszy etap głosowania będzie trwać do czwartku, 10 stycznia do godz. 20:00.
 • Wojewódzki finał rozpocznie się w poniedziałek, 14 stycznia o godz. 12:00 i potrwa do środy, 23 stycznia do godz. 21:00.

CZEKAJĄ CENNE NAGRODY


Nagrody dla profesjonalistów

Fotograf, który w pierwszym etapie głosowania otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:
 • tytuł FOTOGRAFA RODZINNEGO ROKU lub FOTOGRAFA ŚLUBNEGO ROKU w mieście i okolicach
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • awans do wojewódzkiego finału z zachowaniem zdobytych głosów


W wojewódzkim finale plebiscytu fotograf, który otrzyma najwięcej głosów (w każdej z dwóch kategorii) zdobędzie:
 • tytuł najlepszego FOTOGRAFA RODZINNEGO ROKU lub FOTOGRAFA ŚLUBNEGO ROKU w województwie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację jako najlepszego fotografa w województwie w poście na Facebooku o zasięgu min. 70 000 osób z linkiem do strony (facebooka) fotografa
 • zaproszenie do udziału w całodniowym profesjonalnym szkoleniu dotyczącym promocji usług fotograficznych w mediach społecznościowych, które odbędzie się w marcu w Warszawie
 • całostronicową prezentację (rozmowa + wybrane zdjęcia) w specjalnym dodatku "Mistrzowie Fotografii", który w lutym zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" oraz "Nowości Dziennika Toruńskiego"
 • realizację promocyjnego wideo prezentującego fotografa i publikację klipu w serwisach www.naszemiasto.pl w woj. kujawsko-pomorskim oraz w serwisach w serwisie www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl oraz www.nowosci.com.pl


Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w wojewódzkim finale plebiscytu (w każdej z dwóch kategorii) otrzymają:
 • dyplom potwierdzający zdobycie wyróżnienia w plebiscycie
 • prezentację jako laureata plebiscytu w poście na Facebooku (z linkiem do strony lub facebooka fotografa) o zasięgu min. 50 000 osób i min. 30 000 osób za zajęcie odpowiednio drugiego i trzeciego miejsca w województwie
 • zaproszenie do udziału w całodniowym profesjonalnym szkoleniu dotyczącym promocji usług fotograficznych w mediach społecznościowych, które odbędzie się w marcu w Warszawie
 • prezentację (rozmowa + wybrane zdjęcia) o wielkości 1/2 strony w specjalnym dodatku "Mistrzowie Fotografii", który w lutym zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" oraz "Nowości Dziennika Toruńskiego"


Nagrody dla fotografów amatorów

Fotograf amator, który w pierwszym etapie głosowania otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:
 • tytuł FOTOGRAFA AMATORA ROKU w mieście i okolicach
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • publikację wybranego zdjęcia w specjalnym dodatku "Mistrzowie Fotografii", który w lutym zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" oraz "Nowości Dziennika Toruńskiego"
 • awans do wojewódzkiego finału z zachowaniem zdobytych głosów


W wojewódzkim finale plebiscytu fotograf amator, który otrzyma najwięcej głosów zdobędzie:
 • tytuł najlepszego FOTOGRAFA AMATORA ROKU w województwie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • voucher o wartości 2000 złotych na zakup sprzętu fotograficznego


 • publikację wybranego zdjęcia na okładce dodatku "Mistrzowie Fotografii", który w lutym zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" oraz "Nowości Dziennika Toruńskiego"
 • prezentację (rozmowa o fotograficznym hobby) w dodatku "Mistrzowie Fotografii"


Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w wojewódzkim finale plebiscytu otrzymają:
 • dyplom potwierdzający zdobycie wyróżnienia w plebiscycie
 • voucher na zakup sprzętu fotograficznego o wartości 1500 złotych i 1000 złotych za zajęcie odpowiednio drugiego i trzeciego miejsca w województwie
 • prezentację (rozmowa o fotograficznym hobby) w dodatku "Mistrzowie Fotografii"


Informacji o akcji udziela
Bartłomiej Adamiak
tel. 797 602 005
e-mail: plebiscyty@naszemiasto.pl

Regulamin

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo