reklama

MISTRZOWIE MOTORYZACJI Głosowanie zakończone!

Akcja specjalna MISTRZOWIE MOTORYZACJI Zaktualizowano 
Znasz mechanika samochodowego lub warsztat, który warto polecić innym? Wiesz, w której szkole jazdy sympatyczni instruktorzy najlepiej przygotują do egzaminu na prawo jazdy? Zagłosuj w akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Wyróżnienia czekają także na taksówkarzy i stacje paliw. Wybierzemy też Brykę Roku i Motocykl Roku. Do gazety dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy laureatów, a zdjęcia pięknych samochodów i motocykli z naszego regionu trafią na strony kalendarza na 2020 rok!

KLIKNIJ i zobacz finałowe wyniki głosowania:

Mechanik Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Instruktor Roku
Szkoła Jazdy Roku
Taksówkarz Roku
Korporacja Taxi Roku
Stacja Paliw Roku
Auto do Ślubu Roku
Bryka Roku
Motocykl Roku

__________

KLIKNIJ i zobacz rankingi wojewódzkie - sprawdź, kto zdobył główne nagrody:

Rankingi wojewódzkie w kategoriach Mechanik Roku, Warsztat Samochodowy Roku, Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku

____________________

Rankingi wojewódzkie w kategoriach Bryka Roku i Motocykl Roku

____________________

Zobacz, jak uczestnicy plebiscytu walczą o głosy w mediach społecznościowych i nie tylko

KLIKNIJ i zobacz, jak kandydaci walczą o głosy

__________

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez samochodów. Przeciętna polska rodzina ma ich dwa. Dziś już prawie każdy ma za sobą drogę, którą każdy kierowca musi pokonać. Na jej początku jest kurs prawa jazdy, później zakup samochodu, a następnie nieuniknione wizyty w serwisach i warsztatach związane z przeglądami lub naprawami. Czasem też każdy z nas wciela się w rolę pasażera korzystając z taksówki.

Zdarza się, że samochód staje się przysłowiowym oczkiem w głowie. Dbamy o niego, inwestujemy i upiększamy, auto jest dla nas prawdziwą pasją.

W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI, którą wspólnie prowadzą "Gazeta Pomorska", "Express Bydgoski" i "Nowości - Dziennik Toruński", zaprezentujemy wiele oblicz motoryzacji w naszym regionie. Na łamach gazet oraz na stronach serwisów internetowych przedstawimy i docenimy mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców oraz stacje paliw z naszego województwa, a także korporacje taksówkarskie i związanych z nimi taksówkarzy z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka i Grudziądza. Pasjonaci motoryzacji będą mogli pochwalić się swoimi samochodami walcząc o tytuł Bryka Roku 2019.

- Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której bardzo liczy się dobra opinia - mówi Przemysław Durczak, dyrektor marketingu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości". – Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością. Bo to właśnie klienci, nie bez przyczyny, zgłosili ich do akcji, nominowali do tytułu Mistrza Motoryzacji i oddawali na nich głosy.

Mechanik Roku
i Warsztat Samochodowy Roku

Niektórzy numer telefonu do mechanika mają wpisany w telefonie w trybie szybkiego wybierania. Mamy swoje ulubione warsztaty mechaniczne, którym powierzamy nasze auta i swoje bezpieczeństwo. Liczy się przede wszystkim jakość, ale zwracamy też uwagę na cenę oraz na sympatyczną obsługę. Takie właśnie polecane przez klientów warsztaty samochodowe i ich pracownicy w każdym powiecie naszego województwa będą walczyć o tytuł Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku.

MISTRZOWIE MOTORYZACJI Wojewódzcy liderzy w kategorii Mechan...

Instruktor Jazdy Roku
i Szkoła Jazdy Roku

Tam zaczyna się nasza przygoda z motoryzacją. Zanim po raz pierwszy samodzielnie ruszymy w trasę, na swojej drodze spotykamy instruktora nauki jazdy i zdobywamy kwalifikacje w ośrodku szkolenia kierowców. Jaki powinien być dobry instruktor? Na pewno cierpliwy i sympatyczny, a dobra szkoła jazdy powinna tworzyć idealne warunki do opanowania sztuki prowadzenia samochodu. W tych kategoriach plebiscytu, osobno w miastach i powiatach naszego województwa, zostaną przyznane tytuły Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

MISTRZOWIE MOTORYZACJI Liderzy w kategorii Instruktor Roku [...

Taksówkarz Roku
i Korporacja Taxi Roku

Czasem nie możemy, albo nie chcemy sami wsiadać za kółko. Wtedy korzystamy z usług sprawdzonej korporacji taksówkarskiej. Kierowcami są w nich doświadczeni taksówkarze - kulturalni, sympatyczni, mający całą masę historii do opowiedzenia. W akcji Mistrzowie Motoryzacji Korporacje Taksówkarskie Roku i Taksówkarzy Roku osobno w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i Grudziądzu wybiorą ci, którzy mają największe prawo do oceny - ich klienci.

Stacja Paliw Roku

Bez paliwa nawet najlepszy samochód daleko nie zajedzie. I choć najczęściej tankujemy na stacjach, które mieszczą się przy drogach, którymi podróżujemy, to i tak mamy swoje ulubione stacje, które cenimy za miłą i sympatyczną obsługę oraz dobrą jakość paliwa. W naszej akcji w każdym powiecie przyznany zostanie tytuł Stacja Paliw Roku.

Samochód do ślubu

Są takie momenty w życiu, gdy z samochodu korzystamy tylko przez chwilę, ale jego wybór jest szczególnie ważny. Jest tak bez wątpienia w przypadku auta, którym młoda para udaje się na swój ślub. W ramach akcji Mistrzowie Motoryzacji stworzymy galerię samochodów do ślubu z województwa kujawsko-pomorskiego, a w głosowaniu zostanie wybrany najatrakcyjniejszy z nich zdobywając tytuł Auto do Ślubu Roku.

Bryka Roku 2019

Są wśród nas prawdziwi pasjonaci, dla których samochód to nie tylko środek transportu, ale również pasja. Pochwalicie się swoimi samochodami! Czekają wspaniałe nagrody. Wybrane przez Czytelników zdjęcia pięknych samochodów z naszego regionu trafią na strony kalendarza na 2020 rok!

MISTRZOWIE MOTORYZACJI Zobacz galerię liderów w głosowaniu n...

KLIKNIJ i czytaj więcej o akcji BRYKA ROKU

__________

Motocykl Roku 2019

W motoryzacyjnej akcji nie sposób pominąć motocykli, których z roku na rok przybywa na naszych drogach. Stworzymy wielką galerię wspaniałych maszyn z Kujaw i Pomorza, a wybrane przez Czytelników motocykle, podobnie jak samochody, trafią na strony kalendarza.

MISTRZOWIE MOTORYZACJI Zobacz galerię liderów w głosowaniu n...

KLIKNIJ i czytaj więcej o akcji MOTOCYKL ROKU

__________

Specjalny dodatek MISTRZOWIE MOTORYZACJI

Już sam udział w plebiscycie to znakomita promocja dla biorących w nim udział przedstawicieli branży motoryzacyjnej. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku, które zagwarantują duży zasięg prezentacji.

Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości". Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych. Dzięki temu dodatek z pewnością stanie się przewodnikiem po motoryzacyjnej branży w naszym województwie.

BRYKA ROKU i MOTOCYKL ROKU - kalendarz na 2020 rok

Wyjątkowym podsumowaniem naszej akcji będzie wydanie kalendarza na 2020 rok i na cztery ostatnie miesiące tego roku, który we wrześniu będzie dostępny z "Gazetą Pomorską", "Expressem Bydgoskim" i "Nowościami". Strony kalendarza ozdobią zdjęcia samochodów i motocykli, które wybiorą nasi Czytelnicy, a na okładkę trafi samochód lub motocykl, który zdobędzie najwięcej głosów w całym województwie.

KLIKNIJ i czytaj więcej o akcji BRYKA ROKU

KLIKNIJ i czytaj więcej o akcji MOTOCYKL ROKU

Ważne terminy i informacje

 • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 14 czerwca.
 • Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do piątku, 5 lipca.
 • Głosowanie będzie trwać do wtorku, 23 lipca do godz. 22.
 • Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na zlocie Bydgoskie Klasyki Nocą, 21 sierpnia w Bydgoszczy!
  Bydgoskie klasyki nocą
  Bydgoskie klasyki nocą
  Zobacz wydarzenie na FB

CZEKAJĄ CENNE NAGRODY!

* * *

Nagrody dla mechaników

Mechanicy, którzy w każdym powiecie, zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Mechanika Roku w powiecie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości"
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu poświęconym promocji warsztatu samochodowego na Facebooku

Dodatkowo na czterech mechaników, którzy zajmą miejsca od 1 do 4 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (czterech laureatów tytułu Mechanik Roku z miast i powiatów, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), czekają główne nagrody - zaproszenia na romantyczny weekend dla dwojga w Pałacu Zdunowo. Zaproszenie obejmuje dwa noclegi, dwa śniadania, jeden 3-daniowy obiad, dwie kolacje 3-daniowe, butelkę wina do kolacji oraz indywidualną sesję w łaźni parowej.

Sześciu mechaników, którzy w wojewódzkim rankingu plebiscytu zajmą miejsca od 5 do 10 otrzyma dwuosobowe zaproszenie na koncert zespołu Dżem z okazji 40-lecia istnienia zespołu, który odbędzie się 25 sierpnia w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu

* * *

Nagrody dla instruktorów jazdy

Instruktorzy jazdy, którzy w każdym mieście lub powiecie, zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Instruktora Roku w mieście lub w powiecie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości"
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu poświęconym promocji szkoły jazdy na Facebooku

Dodatkowo na czterech instruktorów, którzy zajmą miejsca od 1 do 4 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (czterech laureatów tytułu Instruktor Roku z miast i powiatów, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), czekają główne nagrody - zaproszenia na romantyczny weekend dla dwojga w Pałacu Zdunowo. Zaproszenie obejmuje dwa noclegi, dwa śniadania, jeden 3-daniowy obiad, dwie kolacje 3-daniowe, butelkę wina do kolacji oraz indywidualną sesję w łaźni parowej.

Sześciu instruktorów, którzy w wojewódzkim rankingu zwycięzców plebiscytu zajmą miejsca od 5 do 10 otrzyma dwuosobowe zaproszenie na koncert zespołu Dżem z okazji 40-lecia istnienia zespołu, który odbędzie się 25 sierpnia w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu

* * *

Nagrody dla taksówkarzy

Taksówkarze, którzy w Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu i Włocławku, zdobędą najwięcej głosów otrzymają :

 • tytuł Taksówkarza Roku w Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu lub Włocławku
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości"
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert zespołu Dżem z okazji 40-lecia istnienia zespołu, który odbędzie się 25 sierpnia w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu

 • zaproszenia na romantyczny weekend dla dwojga w Pałacu Zdunowo. Zaproszenie obejmuje dwa noclegi, dwa śniadania, jeden 3-daniowy obiad, dwie kolacje 3-daniowe, butelkę wina do kolacji oraz indywidualną sesję w łaźni parowej.

Taksówkarze, którzy w każdym mieście zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

 • dyplom
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości"
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert z okazji 40-lecia zespołu Dżem, który odbędzie się 25 sierpnia w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu

* * *

Nagrody dla warsztatów samochodowych

Warsztaty samochodowe, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Warsztat Samochodowy Roku w powiecie
 • przygotowany do ekspozycji dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości"
 • zaproszenie dla właściciela warsztatu do udziału w szkoleniu poświęconym promocji warsztatu na Facebooku
 • vouchery na reklamę w "Gazecie Pomorskiej", "Expressie Bydgoskim" i "Nowościach" oraz serwisach internetowych www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl i www.nowosci.com.pl o wartości 1200 złotych

Dodatkowo na warsztaty, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (trzy warsztaty, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów) czekają główne nagrody - dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3600 złotych, 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.

* * *

Nagrody dla szkół jazdy

Szkoły jazdy, które osobno w Bydgoszczy i powiecie bydgoskim, w Toruniu i powiecie toruński, Grudziądzu i powiecie grudziądzkim, we Włocławku i powiecie włocławskim oraz w pozostałych powiatach województwa kujawsko-pomorskiego zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Szkoła Jazdy Roku w mieście i powiecie
 • przygotowany do ekspozycji dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości"
 • kampanię promocyjną na Facebooku prezentującą szkołę jazdy jako zdobywcę tytułu Szkoła Jazdy Roku
 • zaproszenie dla właściciela warsztatu do udziału w szkoleniu poświęconym promocji szkoły jazdy na Facebooku
 • vouchery na reklamę w "Gazecie Pomorskiej", "Expressie Bydgoskim" i "Nowościach" oraz serwisach internetowych www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl i www.nowosci.com.pl o wartości 1200 złotych

Dodatkowo na szkoły jazdy, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (trzy warsztaty, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów) czekają główne nagrody - dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3600 złotych, 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.

* * *

Nagrody dla stacji paliw

Stacje paliw, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Stacja Paliw w mieście i powiecie
 • przygotowany do ekspozycji dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości"
 • zaproszenie dla właściciela warsztatu do udziału w szkoleniu poświęconym promocji na Facebooku
 • vouchery na reklamę w "Gazecie Pomorskiej", "Expressie Bydgoskim" i "Nowościach" oraz serwisach internetowych www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl i www.nowosci.com.pl o wartości 1200 złotych

Dodatkowo na stacje paliw, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (trzy warsztaty, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów) czekają główne nagrody - dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3600 złotych, 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.

* * *

Nagrody dla korporacji taxi

Korporacje taxi, które osobno w Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu i Włocławku zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Korporacji Taxi Roku w mieście
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród
 • wizytówki dla kierowców z informacją o zdobytym tytule
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości"
 • kampanię promocyjną na Facebooku prezentującą korporację jako zdobywcę tytułu Korporacja Taxi Roku
 • zaproszenie dla przedstawicieli korporacji do udziału w szkoleniu poświęconym promocji korporacji na Facebooku
 • vouchery na reklamę w "Gazecie Pomorskiej", "Expressie Bydgoskim" i "Nowościach" oraz serwisach internetowych www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl i www.nowosci.com.pl o wartości 3600 złotych

Właściciele korporacji taxi, które zajmą drugie i trzecie miejsca w rankingach otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu oraz zaproszenia dla przedstawicieli korporacji do udziału w szkoleniu poświęconym promocji na Facebooku.

* * *

Nagrody dla samochodów do ślubu

Właściciel auta do ślubu, które zdobędzie najwięcej głosów w województwie otrzyma:

 • tytuł Auto Do Ślubu Roku
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości"
 • kampanię promocyjną na Facebooku prezentującą samochód i zdobyty tytuł
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu poświęconym promocji na Facebooku
 • vouchery na reklamę w "Gazecie Pomorskiej", "Expressie Bydgoskim" i "Nowościach" oraz serwisach internetowych www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl i www.nowosci.com.pl o wartości 3600 złotych

Właściciele samochodów do ślubu, które zajmą drugie i trzecie miejsca w rankingu otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu oraz zaproszenia do udziału w szkoleniu poświęconym promocji na Facebooku.

* * *

Nagrody w kategoriach BRYKA ROKU i MOTOCYKL ROKU

KLIKNIJ i czytaj o nagrodach w akcji BRYKA ROKU

KLIKNIJ i czytaj o nagrodach w akcji MOTOCYKL ROKU

__________

Informacji o akcji udzielają:
Marek Kowalski
tel. 519 503 646
(pn-pt w godz. 9-16)
e-mail: marek.kowalski@polskapress.pl
Karolina Jasińska
tel. 510 026 903
(pn-pt w godz. 9-16)
e-mail: karolina.jasinska@polskapress.pl

Regulamin akcji

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3