Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
"Mistrzowie urody". Kto zdobędzie laury w naszym...

"Mistrzowie urody". Kto zdobędzie laury w naszym plebiscycie?

Mirosława Kruczkiewicz

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

„Skarbnica urody” Kamili Nowak wczoraj była na czele rankingu w kategorii Salon Fryzjerski Roku w Toruniu.
1/3
przejdź do galerii

„Skarbnica urody” Kamili Nowak wczoraj była na czele rankingu w kategorii Salon Fryzjerski Roku w Toruniu. ©Sławomir Kowalski

Trwa głosowanie na regionalnych „Mistrzów Urody”. Niewielki zakład z zaledwie dwuosobową „załogą” wczoraj był na pierwszym miejscu w naszym plebiscycie w kategorii Salon Fryzjerski Roku w Toruniu. Wybieramy nie tylko najlepszych fryzjerów i kosmetyczki.
- Po prostu robię, co do mnie należy, starając się, by moje klientki były zadowolone - tak Kamila Nowak prowadząca „Skarbnicę Urody” przy ul. Żwirki i Wigury odpowiada na pytanie o sekret powodzenia jej firmy u Czytelników „Nowości” uczestniczących w głosowaniu. Kamila Nowak w swoim zawodzie pracuje szesnaście lat. Wśród klientek ma takie, które z jej usług korzystają od dawna. Przychodziły do salonu, gdzie wcześniej była zatrudniona, przychodzą do „Skarbnicy”, którą założyła.

Sprawdź: >>>>> Aktualne wyniki głosowania Czytelników <<<<<<<- Nasze klientki i klienci są w różnym wieku. Do każdego staramy się podejść indywidualnie - Kamila Nowak mówi, że są i tacy, którzy z pełnym zaufaniem proszą, by fryzjerka sama zaproponowała im uczesanie. - Lubię takie wyzwania, bo lubię swoją pracę.

A jak powinna wyglądać modna fryzura na nadchodzącą jesień?

- Liczy się naturalność, naturalnie wyglądające loki i kolory. Żegnamy się z modnym latem „fleszem”, błyskiem o wyrazistej barwie, np. fiolecie, błękicie, oranżu. Na jesień panie przyciemniają włosy, wybierają brązy pasujące do tej pory roku. Długość może być różna, ważne, by modelowanie sprawiało wrażenie, że włosy ułożyły się naturalnie - mówi właścicielka „Skarbnicy Urody”.

Głosowanie w naszym plebiscycie rozpoczęło się 7 września, a już głosy kilkorga spośród toruńskich kandydatów do tego tytułu można liczy w dziesiątki a nawet setki! Rekordzista, fryzjer Szymon Górny, wczoraj w południe miał na swoim koncie już 464 głosy, a toruńska liderka plebiscytu w kategorii stylizacja paznokci Patrycja Kamińska mogła pochwalić w się 163 głosami. Salon „Kamila Nowak - Skarbnica Urody” zebrał 50 głosów.

Sprawdź: >>>>> Aktualne wyniki głosowania Czytelników <<<<<<<Przypominamy, że 6 i 7 października na Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich „URODA” w Gdańsku nagrodzeni zostaną najlepsi fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci, wizażystki i i inni specjaliści od dobrego wyglądu z Pomorza. W tegorocznej edycji tego prestiżowego wydarzenia po raz pierwszy do grona laureatów dołączą eksperci od urody z województwa kujawsko-pomorskiego wybrani głosami naszych Czytelników!

Nasz plebiscyt będzie miał dwa etapy. W pierwszym - osobno w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu wraz z powiatem grudziądzkim, Włocławku wraz z powiatem włocławskim, a także w pozostałych powiatach województwa - wybiorą Państwo lokalnych Mistrzów Urody. Laureaci tego etapu przejdą do finału wojewódzkiego. Pierwszy etap zakończy się 26 września o godz. 21, drugi rozpocznie się 28 września i potrwa do 4 października, do godz. 21. Ci, którzy przejdą do finału, „zabiorą” tam z sobą zdobyte dotąd głosy.

Pretendenci do tytułu Mistrzów Urody kandydują w jedenastu kategoriach: Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku, Salon Fryzjerski Roku, Studio Urody, Linergistka Roku (specjalistka od makijażu permanentnego), Makeup Artist Roku, Masażysta Roku, Trener Personalny Roku, Dietetyk Roku i SPA Roku. Sześć ostatnich z tych kategorii będzie miało tylko etap wojewódzki.

Sprawdź: >>>>> Aktualne wyniki głosowania Czytelników <<<<<<<
Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo