MISTRZOWIE URODY Ogólnopolski finał za nami! Sprawdź kto zwyciężył.

Akcja specjalna MISTRZOWIE URODY 2023
Wybieramy najlepszych specjalistów w branży Beauty i Zdrowie & Fitness! Pora na ostatni etap głosowania. W ogólnopolskim finale, do którego awansowali zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa, zostaną wybrani zdobywcy głównych tytułów i nagród finansowych. Zagłosuj na reprezentantów naszego województwa!
KLIKNIJ i GŁOSUJ
w finale ogólnopolskim

____________________

Wybierz kategorię
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki głosowania
Fryzjer Roku
Barber Roku
Kosmetyczka Roku
Make-up Artist Roku
Linergistka Roku
Stylistka Rzęs i Brwi Roku
Stylistka Paznokcie Roku
Kosmetolog Roku
Mistrz Tatuażu Roku
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w kategoriach
salony i studia urody
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w kategoriach
Zdrowie & Fitness
Trener Personalny Roku
Masażysta Roku
Dietetyk Roku

Mistrzowie Urody to największy w Polsce plebiscyt w branży beauty, który w naszym województwie jest prowadzony przez "Express Bydgoski", "Gazetę Pomorską", "Nowości Dziennik Toruński" i serwis www.naszemiasto.pl. Od ponad dziesięciu lat głosami klientów przyznawane są nagrody w wielu kategoriach, najpierw na szczeblu regionów łączących miasta i powiaty, później województwa, a w końcu w wielkim ogólnopolskim finale.

KLIKNIJ i zobacz wyniki
w miastach i powiatach
Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku

- Tegoroczna edycja naszej akcji będzie wyjątkowa - mówi Bogusław Kaczmarek, twórca plebiscytu. - Organizujemy ją we współpracy z Michałem Łenczyńskim, założycielem społeczności i organizacji Beauty Razem, liderem i autorytetem w branży beauty w Polsce. Działania Pana Michała, jego zaangażowanie i pasja, z jakimi wspiera całą branżę, zasługują na wielkie uznanie. Współpraca z Beauty Razem to także merytoryczne wsparcie dla naszego plebiscytu. Nagrodami dla jego laureatów będą zaproszenia do udział w profesjonalnych, niezwykle wartościowych szkoleniach przygotowanych we współpracy z Michałem Łenczyńskim, a na laureatów i uczestników naszej akcji czekają także dodatkowe niespodzianki od Beauty Razem - elitarne Karty Członkowskie.

Beauty Razem to najaktywniejsza w Polsce społeczność skupiająca około 100 tysięcy właścicieli salonów beauty i specjalistów wielu dziedzin urody. Jako organizacja zapewnia członkom pełne wsparcie biznesowe, prawne i marketingowe, by maksymalizując zyski osiągali zawodowe i życiowe spełnienie. Jednocześnie reprezentuje branżę w działaniach na rzecz obrony zawodu kosmetologa i VAT 8% na wszystkie usługi kosmetyczne.

W tegorocznej edycji akcji nie zabraknie także innych nowości. Jedną z nich będzie Garden Party Mistrzów Urody - ekskluzywna impreza branżowa, na którą zostaną zaproszeni laureaci plebiscytu w każdej kategorii z każdego województwa.

- Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 9 września na głównej scenie podczas Beauty Forum & Hair - największych w Polsce targów branży beauty - zapowiada Bogusław Kaczmarek. - Później wszyscy laureaci zostaną zaproszeni na Garden Party, podczas którego będzie oczywiście także okazja, aby spotkać się z Michałem Łenczyńskim.

Wielką wartością dla laureatów plebiscytu będą profesjonalne szkolenia dotyczące różnych aspektów świadczenia usług w branży beauty, obsługi klientów oraz skutecznej i efektywnej obecności w mediach społecznościowych.

Sam udział w plebiscycie to świetna promocja. Akcja zapewnia uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom, promocję nie tylko w gazecie i w serwisach internetowych, lecz przede wszystkim na Facebooku. Potwierdzają to historie laureatów z minionych lat, którzy odnieśli sukcesy w branży.

Kategorie i etapy
plebiscytu

Osobno w regionach złożonych z miast i powiatów naszego województwa zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza tytułami i nagrodami, zdobędą także awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału.

Niezależnie od głosowania w regionach, zostaną przyznane nagrody w wojewódzkich kategoriach plebiscytu Linergistka Roku, Stylistka Rzęs i Brwi Roku, Kosmetolog Roku, Make-up Artist Roku i Barber Roku oraz w specjalnej kategorii Mistrz Tatuażu Roku.

Ważną częścią plebiscytu będzie także głosowanie w wojewódzkich kategoriach z zakresu Zdrowie & Fitness, w których zostaną przyznane tytuły Trener Personalny Roku, Masażysta Roku oraz Dietetyk Roku.

Zwycięzcy z naszego województwa w każdej kategorii awansują do ogólnopolskiego finału. Powalczą w nim o tytuły najpopularniejszych w branży w całym kraju oraz główne nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych. Wszyscy uczestnicy finału (zwycięzcy z województw w każdej kategorii), odbiorą nagrody podczas gali plebiscytu na targach Beauty Forum & Hair, a później zostaną zaproszeni na ekskluzywną imprezę - Garden Party Mistrzów Urody 2023.

Wielka promocja
na Facebooku i nie tylko

Plebiscyt Mistrzowie Urody gwarantuje wielką promocję dla jego uczestników. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować w gazecie, w naszym serwisie oraz przede wszystkim na naszym fanpage'u na Facebooku oraz na fanpage'ach miejskich i powiatowych serwisów www.naszemiasto.pl. Posty zobaczą tysiące osób zainteresowanych tematyką urody.

Po zakończeniu głosowania do gazety zostanie dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów w każdej kategorii i salony, które zdobędą najwięcej głosów. Dołączeniu dodatku będzie towarzyszyć intensywna kampania promocyjna i z pewnością stanie się on przewodnikiem po branży Uroda w naszym województwie.

Nagrodami dla właścicieli salonów i studiów urody są także vouchery do wykorzystania na kampanię reklamową na łamach gazety, na stronach naszego serwisu lub na stronach serwisu www.naszemiasto.pl.

Szkolenia dla laureatów

Niezwykle wartościową nagrodą dla laureatów akcji Mistrzowie Urody będzie zaproszenie do udziału w serii profesjonalnych szkoleń online, które specjalnie dla nich zostaną przygotowane przez najlepszych fachowców we współpracy z Michałem Łenczyńskim. Szkolenia będą poświęcone różnym aspektom świadczenia usług i prowadzenia biznesu w branży beauty. Wykorzystanie wiedzy nabytej podczas szkoleń pozwoli zdobywać więcej klientów i osiągać sukcesy.

Gala plebiscytu
na Beauty Forum & Hair
i Garden Party w Warszawie

Tegoroczna edycja plebiscytu będzie miała absolutnie wyjątkowe zakończenie i podsumowanie. Wszyscy zwycięzcy, w każdej kategorii, z każdego województwa, odbiorą nagrody podczas gali plebiscytu na głównej scenie targów Beauty Forum & Hair w Warszawie, w kulminacyjnym punkcie gali zostaną wręczone główne nagrody dla zwycięzców ogólnopolskiego finału plebiscytu.

Beauty Forum & Hair to największe targi branży beauty w Polsce, które co roku przyciągają tysiące profesjonalisów z całego kraju. Podczas imprezy organizowane są mistrzostwa, konkursy i pokazy, a spotkania na targach są okazją do nawiązania kontaktów i relacji biznesowych.

Po uroczystości na targach wszyscy laureaci zostaną zaproszeni na ekskluzywną imprezę - Garden Party Mistrzów Urody. To będzie spotkanie w doskonałej atmosferze, ze smacznym poczęstunkiem i dobrą zabawą. Zarówno na uroczyste rozdanie nagród jak i Garden Party laureaci oczywiście będą mogli przyjść z osobą towarzyszącą.

Obszerna relacja wideo z ogólnopolskiej gali i galeria zdjęć z uroczystości zostaną opublikowane w serwisach internetowych dzienników regionalnych w całej Polsce.

Nagrody dla laureatów

Nagrody dla fryzjerów, kosmetyczek i stylistek paznokci
Etap regionalny

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy w każdym z regionów składających się z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku w regionie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody", który po zakończeniu głosowania będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • zaproszenie do udziału w serii profesjonalnych szkoleń dotyczące różnych aspektów świadczenia usług w branży beauty, obsługi klientów i obecności w mediach społecznościowych
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu

  Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu oraz zaproszenie do udziału w serii profesjonalnych szkoleń dotyczących świadczenia usług i prowadzenia biznesu w branży beauty zdobędą także fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce w głosowaniu w każdym z regionów.

_________________

Nagrody w wojewódzkim finale kategorii regionalnych

Fryzjer, kosmetyczka i stylistka paznokci, którzy w finale wojewódzkim zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • wojewódzkie tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku i Stylistka Paznokci Roku
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie na galę plebiscytu na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas gali w Warszawie

 • zaproszenie na Garden Party Mistrzów Urody po gali w Warszawie
 • prezentację z rozmową w dodatku do gazety "Mistrzowie Urody"
 • nagrodę finansową w wysokości 1500 złotych

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy w finale wojewódzkim zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplom potwierdzający zdobycie miejsca w finale wojewódzkim plebiscytu
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody",
 • nagrodę finansową w wysokości 500 złotych

_________________

Nagrody w ogólnopolskim finale kategorii regionalnych

Fryzjer, kosmetyczka i stylistka paznokci, którzy w finale ogólnopolskim plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuły Fryzjer Roku Polski 2023, Kosmetyczka Roku Polski 2023 i Stylistka Paznokci Roku Polski 2023
 • główne statuetki wręczane w najważniejszym momencie gali na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

_________________

Nagrody dla laureatów w wojewódzkich kategoriach plebiscytu

Zwycięzcy w wojewódzkich kategoriach Linergistka Roku, Makeup Artist Roku, Stylistka Rzęs i Brwi Roku, Kosmetolog Roku, Barber Roku, Mistrz Tatuażu Roku oraz Trener Personalny Roku, Masażysta Roku i Dietetyk Roku zdobędą:

 • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie na galę plebiscytu na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • statuetkę i dyplom wręczaną na scenie podczas gali w Warszawie
 • zaproszenie na Garden Party Mistrzów Urody po gali w Warszawie
 • prezentację z rozmową w dodatku do gazety "Mistrzowie Urody"
 • zaproszenie do udziału w serii profesjonalnych szkoleń dotyczące różnych aspektów świadczenia usług w branży beauty, obsługi klientów i obecności w mediach społecznościowych
 • nagrodę finansową w wysokości 1500 złotych

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach otrzymają:

 • dyplomy
 • prezentację z rozmową w dodatku do gazety "Mistrzowie Urody"
 • zaproszenie do udziału w serii profesjonalnych szkoleń dotyczące różnych aspektów świadczenia usług w branży beauty, obsługi klientów i obecności w mediach społecznościowych

_________________

Nagrody w ogólnopolskim finale kategorii wojewódzkich

W finale ogólnopolskim wojewódzkich kategorii plebiscytu zwycięzcy, którzy zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuły zwycięzcy w danej kategorii w skali Polski
 • główne statuetki wręczane w najważniejszym momencie gali na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych

_________________

Nagrody dla salonów fryzjerskich i studiów urody

Salony Fryzjerskie i Studia Urody z każdego regionu, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą:

 • tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku lub Studia Urody Roku w regionie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody", który po zakończeniu głosowania będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • zaproszenie do udziału w serii profesjonalnych szkoleń dotyczące różnych aspektów świadczenia usług w branży beauty, obsługi klientów i obecności w mediach społecznościowych
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu

Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu oraz zaproszenie do udziału w serii profesjonalnych szkoleń dotyczących świadczenia usług i prowadzenia biznesu w branży beauty zdobędą także salony i studia urody, które zajmą drugie i trzecie miejsce w głosowaniu w każdym z regionów.

_________________

Nagrody w wojewódzkim finale głosowania na salony fryzjerskie i studia urody

Właściciele salonów fryzjerskich i studiów urody, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim finale plebiscytu otrzymają:

 • najważniejsze, wojewódzkie tytuły Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku
 • awans salonu lub studia urody do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie na galę plebiscytu na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • statuetkę i dyplom wręczaną na scenie podczas gali w Warszawie
 • zaproszenie na Garden Party Mistrzów Urody po gali w Warszawie
 • prezentację z rozmową w dodatku do gazety "Mistrzowie Urody"
 • vouchery na reklamę o wartości 5000 zł

Właściciele salonów i studiów urody, które w wojewódzkim finale zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"

_________________

Nagrody w ogólnopolskim finale głosowania na salony fryzjerskie i studia urody

W finale ogólnopolskim salony fryzjerskie i studia urody, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuły Salon Fryzjerski Roku Polski 2023 lub Studio Urody Roku 2023
 • główne statuetki wręczane w najważniejszym momencie gali na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych

Specjalne nagrody
od Michała Łenczyńskiego
i jego organizacji
Beauty Razem

Michał Łenczyński wraz ze swoją organizacją Beauty Razem przygotował specjalne nagrody nie tylko dla wszystkich laureatów plebiscytu Mistrzowie Urody, lecz także dla wszystkich, którzy zostaną zgłoszeni do nagrody przez klientów. Będą nimi Karty Członkowskie Beauty Razem VIP na preferencyjnych zasadach. Ich posiadacze uzyskają rozszerzony, elitarny dostęp do społeczności Beauty Razem, rabaty i e-produkty wsparcia o wartości 100 zł miesięcznie. Dodatkowo, czas oczekiwania na weryfikację członkowską zostanie skrócony do 24 godzin.

 • Wszyscy laureaci plebiscytu, we wszystkich kategoriach, zarówno za zwycięstwo w regionie, jak i rankingach wojewódzkich, otrzymają rabat 100% na wydanie Karty Członkowskiej VIP.
 • Wszyscy kandydaci do nagród, czyli osoby zgłoszone do udział w plebiscycie otrzymają rabat w wysokości 50% na zakup Karty Członkowskiej VIP.

__________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE URODY Ogólnopolski finał za nami! Sprawdź kto zwyciężył. - Gazeta Pomorska

Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska