Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
„Pokazał mi obszerny plan na pierwszy mecz barażowy”. No...

Nareszcie mamy Wielkiego Trenera. Mam na myśli gabaryty [komentarze kibiców po wyborze Czesława Michniewicza]

„Pokazał mi obszerny plan na pierwszy mecz barażowy”. No prezesie, więc tak wszystko zaplanowałem do 23. minuty będą wielkie nadzieje, w 37. stracimy bramkę, przy stanie 1:0 nadal jest nadzieja, następny element planu to czerwona dla Krychowiaka w 51. minucie, a potem to już z górki, w 67. tracimy bramkę na 2:0 i po meczu w wywiadach zgodnie z planem powiem, że czerwona karta przeważyła o losach baraży :)

No to teraz w meczu z Rosji będzie koło ratunkowe. Telefon do fryzjera.

A mówiłem Nawalka Plus Michniewicz plus Piszczek. Czesiu nie jest złym trenerem a jakoś Legii nie zmotywował.

No to do reprezentacji może wracać Grosik. Będzie chlał z Michniewiczem i śpiewał disco polo z Kuleszą. A wyniki? Nieważne. Kasa się liczy!

Iga Świątek - Aryna Sabalenka. Dziś wielki finał w Madrycie

Krecz w drugim półfinale. Pogromca Nadala nie dokończył meczu. Piękny gest rywala

Polacy dzielnie walczyli ze słowackimi gwiazdami NHL. Porażka w przedostatnim teście