Nie każdy potrafi dobrze naprawić auto. Plebiscyt „Motoryzacyjni eksperci” rozstrzygnięty

Piotr Lampkowski
Udostępnij:
W eleganckich wnętrzach restauracji „Sfera” w hotelu Copernicus w Toruniu, przy torcie ufundowanym przez jednego z partnerów zabawy, zgromadzili się wczoraj zwycięzcy plebiscytu „Nowości”.

W kategorii warsztat samochodowy zwyciężył Auto Serwis Maciejewski, tuż zanim uplasował się zakład Mechanika I Elektromechanika Pojazdowa-Sławomir Buczkowski, 3. miejsce zajął Auto Serwis Motor Gas - Rygielski Andrzej.

W kategorii myjnia samochodowa wyniki przedstawiają się następująco: pierwsze miejsce Ekoblask - Michał Smykowski, drugie przypadło firmie Autolux, a trzecie zajęła Auto Myjnia Sova

Kilka kategorii

Rywalizowali też dilerzy samochodowi.

Z&Z Auto Złomańczuk sp. z o. o. - to zwycięzca w tej kategorii, drugie miejsce przypadło firmie Arpol Motor Company, a trzecie Uni - Car Dwa Sp. z o.o.

Natomiast w kolejnej kategorii dotyczącej stacji benzynowych najlepszy okazał się Orlen z ulicy Słupskiej 1 w Toruniu. Druga była stacja BP znajdująca się przy ulicy Grudziądzkiej 125/127. Kolejne miejsce zajęła stacja BP z Szosy Lubickiej 109

Partnerem Głównym plebiscytu była Spółka Fota, która jest czołowym polskim dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także sprzętu i narzędzi dla warsztatów.

Nie każdy potrafi dobrze naprawić auto. Plebiscyt „Motoryzacyjni eksperci” rozstrzygnięty

Mały, młody, doceniony

Motoryzacja to specyficzna dziedzina życia, która dotyka niemal nas wszystkich, a znalezienie dobrego mechanika często może sprawiać sporo problemów, co potwierdzi chyba każdy właściciel samochodu.

- Jesteśmy małym, warsztatem działającym dopiero od 3 lat - mówi właściciel najlepszego warsztatu samochodowego w naszym plebiscycie Auto Serwis-Maciejewski. - Zaufanie klienta do nas to podstawa działalności. Nie bez znaczenia jest też obecność w internecie. Jesteśmy stale obecni na specjalnej platformie, na której użytkownicy oceniają warsztaty, w których dokonywali napraw - mówi właściciel.

Dobrze wykonana usługa

Zdaniem zwycięzcy warto być otwartym, terminowym i nie oszukiwać. Klient jest w stanie zapłacić większą sumę za usługę jeśli tylko ma pewności, że zostanie ona wykonana bardzo dobrze.

Mycie samochodu to nie jest prosta sprawa polegająca tylko machaniu gąbką i odkurzaczem.

- Powtarzalna jakość i dobór odpowiednich środków - to zdaniem Michała Smykowskiego, właściciela myjni Ekoblask jeden z kluczy do sukcesu. - Indywidualne podejście i szeroki wachlarz usług też mają spore znaczenie. Spora liczba klientów przychodzi z polecenia kogoś, kto u nas był i jest zadowolony.

Zaufanie to najlepsza reklama - podsumowuje właściciel tej myjni.

Zobacz galerię: Motoryzacyjni Eksperci - wręczenie nagród w Toruniu

Najlepszy Diler Samochodowy PLEBISCYT
Najlepszy Diler Samochodowy

Najlepsza Myjnia Samochodowa
Najlepsza Myjnia Samochodowa

Najlepsza Stacja Benzynowa
Najlepsza Stacja Benzynowa

Najlepszy Warsztat Samochodowy
Najlepszy Warsztat Samochodowy

Dodaj ogłoszenie