Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze FC Toruń zremisowali 3:3 z Piastem Gliwice. Na...

Niesamowita końcówka FC Toruń. Futsaliści zremisowali z Piastem [ZDJĘCIA]

Piłkarze FC Toruń zremisowali 3:3 z Piastem Gliwice. Na zaledwie dwie minuty przed końcem spotkania nasz zespół przegrywał 1:3. W przedostatniej, 39. minucie spotkania kontaktowego gola strzałem po ziemi strzelił Michał Wojciechowski.

Chwilę później znalazł się on przy piłce ponownie, ale został sfaulowany przez rywala. Jako że było to już szóste przewinienie gliwiczan w tej części spotkania, sędzia podyktował przedłużony rzut karny. Okazji nie zmarnował Krzysztof Elsner, który doprowadził do remisu. Torunianie w ostatnich dwóch minutach wydarli więc Piastowi wygraną i pozostają na drugim miejscu w tabeli.

FC Toruń - Piast Gliwice 3:3 (1:0)
1:0 Spychalski (20), 1:1 Dewucki (28), 1:2 Bonilli (34), 1:3 Franz (38), 2:3 Wojciechowski (39), 3:3 Elsner (40)

Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej!