Nieudane pożegnanie przed zimą. Elana przegrała z Gryfem Wejherowo

DL
Torunianie przegrali z Gryfem Wejherowo 0:2.
Torunianie przegrali z Gryfem Wejherowo 0:2. Jacek Smarz
Ostatni mecz przed zimową przerwą nie udał się piłkarzom Elany. Torunianie na własnym boisku przegrali z Gryfem Wejherowo 0:2.

Do przerwy utrzymywał się remis. Druga połowa, rozgrywana jak całe spotkanie przy przenikliwym zimnie, należała już do gości. Piłkarze Gryfa rozstrzygnęli mecz w zaledwie kilka minut. Pierwszego gola strzelił Dawid Rogalski, a kilka chwil później wynik ustalił Mateusz Goerke.

Elana nie zdołała odpowiedzieć kontaktowym golem co oznaczało, że nasz zespół przegrał drugi mecz z rzędu. W ostatnich ośmiu kolejkach torunianie wygrali tylko raz.

Mimo słabej końcówki Elana utrzymała trzecie miejsce w tabeli i przed zimową przerwą jest na pozycji, która daje awans do I ligi.

Elana Toruń - Gryf Wejherowo 0:2 (0:2)
0:1 Rogalski 51, 0:2 Goerke 59

Elana: Nowak - Andrzejewski, Felsch (62 Lenkiewicz), Kołodziejski, Dobosz (77 Jóźwicki) - Górka, Lenartowski (56 Kraska), Stefanowicz, Stryjewski, Wołkowicz - Kozłowski