Nieźle rozpoczęli rywalizację o Puchar Polski

Paweł Cegielski (z lewej) w rywalizacji indywidualnej miał upadek
Paweł Cegielski (z lewej) w rywalizacji indywidualnej miał upadek Krystian Góralski
W przerwie w rozgrywkach ligowych zawodnicy TSŻ Toruń wzięli udział w rywalizacji o Drużynowy i Indywidualny Puchar Polski.

Pierwsza eliminacja w obu kategoriach odbyła się na torze w Bydgoszczy.
W rywalizacji drużynowej, która składa się z czterech rund, torunianie w pierwszej odsłonie zajęli drugie miejsce.

W półfinale z udziałem Lwów Częstochowa i BTS-u Bydgoszcz nasi zawodnicy zajęli drugie miejsce (63 pkt) i wraz z Lwami (70 pkt) awansowali do finału. Oprócz nich o zwycięstwo walczył najlepszy zespół z drugiego półfinału TPD Kalety (63 pkt) oraz rozstawiona ekipa Szaweru Leszno.

Finałową rywalizację zdominowały ekipy, które wywalczyły awans z pierwszego półfinału. Lwy ponownie były nieco lepsze i zwyciężyły z dorobkiem 48 punktów. Torunianie zajęli drugą pozycję (42 pkt), a na trzecim miejscu uplasowała się ekipa TPD Kalety (34). Najsłabsi byli zawodnicy Szaweru (33).

Punkty w finałowej odsłonie dla TSŻ zdobyli: Remigiusz Burchardt 12 (3, 4, 4, 1), Paweł Cegielski 10 (1, 3, 3, 3), Adam Bożejewicz 9 (1, 3, 4, 1) i Marcin Paradziński 11 (2, 3, 4, 2). Przemysław Binkowski nie startował.

Tego samego dnia odbyła się pierwsza eliminacja rywalizacji indywidualnej. W zawodach zwyciężył Arkadiusz Szymański (Orzeł Gniezno), który zdobył 19 punktów. Drugie miejsce zajął Marcin Szymański (Lwy Częstochowa) - 19, a trzeci był torunianin Marcin Paradziński - 18. Drugi z zawodników TSŻ, Paweł Cegielski, z dorobkiem 1 punktu zajął ostatnie miejsce. Torunianin w 8. wyścigu upadł na tor i wycofał się z dalszej rywalizacji. Ósmy był Remigiusz Burchardt (14 pkt), który w zawodach indywidualnych reprezentuje barwy Mustanga Żołędowo.