MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nocna Dycha Kopernika już w sobotę. Na słodko! [DUŻO ZDJĘĆ]

mf
Sobotni późny wieczór w Toruniu będzie należał do biegaczy. O godzinie 22.45 rozpocznie się bieg na 5 km, kwadrans później na trasę ruszą uczestnicy Nocnej Dychy Kopernika. Piątka Kopernika będzie miała start przy DS 1 przy ul. Mickiewicza. Do biegu na 10 km zawodnicy wystartują tradycyjnie z parkingu przed Centrum Handlowym Atrium Copernicus przy ul. Żółkiewskiego. Uczestnicy „piątki” pobiegną do końca ulicą Mickiewicza i skręcą w ulicę Bydgoską. „Dycha”ruszy na południe, w stronę Bulwaru Filadelfijskiego.Tym razem meta obu wyścigów zlokalizowana będzie przy przystani wioślarskiej przy ul. Popiełuszki.- Mamy już 1800 zgłoszeń, będzie rekord frekwencji - cieszy się prezes organizatora, Grzegorz Flis. - Jak zwykle nasza impreza będzie miała efektowną oprawę, między innymi na trasie zawodnicy i kibice zobaczą pokaz ogni. Serdecznie zapraszam zarówno biegaczy, jak i ich sympatyków do przyjścia i dopingowania. Tym razem impreza jest połączona z Nocnym Świętem Toruńskiego Piernika i ma „słodki” charakter (w ubiegłym roku miała „upiorny”). Organizatorzy zorganizowali tradycyjnie konkurs na najlepsze „sweet przebranie”. - Liczymy na różowe landryny, stare pierniki, szybkie czekoladki, duże batony i … na inwencję uczestników - dodaje prezes. Można się jeszcze zgłosić do biegów. Szczegóły - na nocnadycha.com. Biuro zawodów w sobotę czynne będzie od godz. 12 w siedzibie AJ Motors Dealer Volkswagen przy ul. Wschodniej 38.A oto przypomnienie biegu z zeszłego roku:
Sobotni późny wieczór w Toruniu będzie należał do biegaczy. O godzinie 22.45 rozpocznie się bieg na 5 km, kwadrans później na trasę ruszą uczestnicy Nocnej Dychy Kopernika. Piątka Kopernika będzie miała start przy DS 1 przy ul. Mickiewicza. Do biegu na 10 km zawodnicy wystartują tradycyjnie z parkingu przed Centrum Handlowym Atrium Copernicus przy ul. Żółkiewskiego. Uczestnicy „piątki” pobiegną do końca ulicą Mickiewicza i skręcą w ulicę Bydgoską. „Dycha”ruszy na południe, w stronę Bulwaru Filadelfijskiego.Tym razem meta obu wyścigów zlokalizowana będzie przy przystani wioślarskiej przy ul. Popiełuszki.- Mamy już 1800 zgłoszeń, będzie rekord frekwencji - cieszy się prezes organizatora, Grzegorz Flis. - Jak zwykle nasza impreza będzie miała efektowną oprawę, między innymi na trasie zawodnicy i kibice zobaczą pokaz ogni. Serdecznie zapraszam zarówno biegaczy, jak i ich sympatyków do przyjścia i dopingowania. Tym razem impreza jest połączona z Nocnym Świętem Toruńskiego Piernika i ma „słodki” charakter (w ubiegłym roku miała „upiorny”). Organizatorzy zorganizowali tradycyjnie konkurs na najlepsze „sweet przebranie”. - Liczymy na różowe landryny, stare pierniki, szybkie czekoladki, duże batony i … na inwencję uczestników - dodaje prezes. Można się jeszcze zgłosić do biegów. Szczegóły - na nocnadycha.com. Biuro zawodów w sobotę czynne będzie od godz. 12 w siedzibie AJ Motors Dealer Volkswagen przy ul. Wschodniej 38.A oto przypomnienie biegu z zeszłego roku: Jacek Smarz
Sobotni późny wieczór w Toruniu będzie należał do biegaczy. O godzinie 22.45 rozpocznie się bieg na 5 km, o tej samej godzinie na trasę ruszą uczestnicy Nocnej Dychy Kopernika. Piątka Kopernika będzie miała start przy DS 1 przy ul. Mickiewicza. Do biegu na 10 km zawodnicy wystartują tradycyjnie z parkingu przed Centrum Handlowym Atrium Copernicus przy ul. Żółkiewskiego. Uczestnicy „piątki” pobiegną do końca ulicą Mickiewicza i skręcą w ulicę Bydgoską. „Dycha”ruszy na południe, w stronę Bulwaru Filadelfijskiego. Tym razem meta obu wyścigów zlokalizowana będzie przy przystani wioślarskiej przy ul. Popiełuszki. - Mamy już 1800 zgłoszeń, będzie rekord frekwencji - cieszy się prezes organizatora, Grzegorz Flis. - Jak zwykle nasza impreza będzie miała efektowną oprawę, między innymi na trasie zawodnicy i kibice zobaczą pokaz ogni. Serdecznie zapraszam zarówno biegaczy, jak i ich sympatyków do przyjścia i dopingowania. Tym razem impreza jest połączona z Nocnym Świętem Toruńskiego Piernika i ma „słodki” charakter (w ubiegłym roku miała „upiorny”). Organizatorzy zorganizowali tradycyjnie konkurs na najlepsze „sweet przebranie”. - Liczymy na różowe landryny, stare pierniki, szybkie czekoladki, duże batony i … na inwencję uczestników - dodaje prezes. Można się jeszcze zgłosić do biegów. Szczegóły - na nocnadycha.com. Biuro zawodów w sobotę czynne będzie od godz. 12 w siedzibie AJ Motors Dealer Volkswagen przy ul. Wschodniej 38. A oto przypomnienie biegu z zeszłego roku:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska