18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Obnażyli się by ratować konie. Pierwszy taki kalendarz na świecie

Andrzej Zwoliński
Andrzej Zwoliński
Sportowcy wzięli udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. W ten sposób chcą wspomóc schronisko dla koni Pegasus.
Sportowcy wzięli udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. W ten sposób chcą wspomóc schronisko dla koni Pegasus. Siła i Równowaga
Udostępnij:
Dolnośląscy sportowcy wzięli udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. W ten sposób chcą wspomóc schronisko Pegasus.

Ratując jedno zwierzę nie zmienimy świata, ale dla tego zwierzęcia zmieni się cały świat – pod tym hasłem rozpoczęła się akcja promocyjna i sprzedaż kalendarzy oraz albumów z sylwetkami sportowców, którego celem jest zebranie środków finansowych na potrzeby schroniska dla koni Pegasus.

Jest to pierwszy na świecie projekt i tak odważna sesja zdjęciowa łącząca sportowców sylwetkowych z różnych federacji m.in. IFBB, NPC, Musclemania. Całkowity przychód ze sprzedaży specjalnego kalendarza zostanie przekazany Fundacji Instytut Empatii opiekującej się schroniskiem Pegasus.

Sportowcy wzięli udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. W ten sposób chcą wspomóc schronisko dla koni Pegasus.

Obnażyli się by ratować konie. Pierwszy taki kalendarz na świecie

Pegasus w Musułach niedaleko Warszawy jest najstarszym w Polsce schroniskiem dla zwierząt gospodarskich. Tutaj znalazła swój dom ponad setka koni skrzywdzonych przez człowieka. Schronisko nie otrzymuje żadnego dofinansowania ze skarbu państwa. Działa tylko i wyłącznie dzięki darczyńcom. Koszt miesięcznego utrzymania zwierząt to około 100 tys. zł.

Do grona 22 ambasadorów projektu charytatywnego Siła i Równowaga dołączył teraz Bartosz Leoniewski, wrocławianin, sportowiec sylwetkowy (pięciokrotny zwycięzca prestiżowych zawodów Musclemania min. w Las Vegas oraz Miami.). Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Darek Skraba, prezes zarządu ad i media Group oraz sportowiec (ubiegłoroczny V-ce Mistrz Świata i V-ce Mistrz Europy w kategorii Fit Model).

W ramach projektu Siła i Równowaga w sierpniu została zorganizowana sesja zdjęciowa w schronisku Pegasus, której tematem było ukazuje piękna konia i piękna wysportowanego ciała w wysublimowanej nagości. W projekcie wzięło udział 23 sportowców z branży fitness. Autorem zdjęć jest Kemuel Valdes - fotograf z Miami.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Obnażyli się by ratować konie. Pierwszy taki kalendarz na świecie - Gazeta Wrocławska

Dodaj ogłoszenie