Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Paweł Wszołek - 3...

Oceny piłkarzy Legii Warszawa w meczu z Zagłębiem Lubin. Pekhart bohaterem, ale pozostali nie zachwycili

Pomocnicy

Paweł Wszołek - 3
Miał asystę przy golu Pekharta. Poza tym częściej nie potrafił wykończyć swoich akcji dokładnym podaniem.

Walerian Gwilia - 2
Mecz bez błysku, w jednostajnym tempie. Z drugiej strony można o nim powiedzieć, że wprowadzał spokój w linii pomocy, ale akurat w tym spotkaniu przydałoby się więcej energii.

Bartosz Slisz - 3
Skutecznie zabezpieczał tyły i zwykle kasował kontry gości. Jednak nie wyhamował przy pogoni za rywalem i sfaulował go w polu karnym, z którego Zagłębie doprowadziło do remisu 1:1.

Michał Karbownik - 4
Ustawiony jako środkowy pomocnik. Próbował grać kombinacyjnie, kilkoma prostopadłymi podaniami przyspieszał powolną grę zespołu.

Luquinhas - 3
Asystował przy drugim golu Pekharta, czym zaakcentował lepszą grę w drugiej połowie. Przed przerwą mało produktywny.

Klęska na maturze z historii. Poziom rozszerzonych egzaminów przerasta maturzystów

7 najtańszych miast Europy na wakacyjne wycieczki. Polska króluje w nowym rankingu!

Jak obrać młode ziemniaki w kilka chwil? Przyda się szczotka do WC, sól i druciak