GKS Tychy

5

1 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i udanej niedzieli!

• W ostatniej kolejce sezonu GKS Tychy zagra u siebie z ŁKS-em Łódź, natomiast Odra Opole pojedzie do Łodzi na mecz z Widzewem. Tylko to pierwsze spotkanie będzie o stawkę, ponieważ tyszanie wciąż wierzą w bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy.

• Dzięki temu zwycięstwu GKS Tychy wciąż ma szansę na bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy, bo przed ostatnią kolejką traci tylko dwa punkty do drugiego Bruk-Bet Termalici Nieciecza. Natomiast Odra Opole straciła szansę na udział w barażach.

• Koniec meczu w Opolu! GKS Tychy rozbija na wyjeździe Odrę Opole aż 5:1!

• Po znakomitym kontrataku Maciej Mańka dopadł do piłki w polu karnym Odry i wpakował piłkę do bramki pieczętując zwycięstwo gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maciej Mańka zdobywa jeszcze jedną bramkę i GKS Tychy wygrywa ten mecz aż 5:1!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Kamil Kargulewicz pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne Odry,minął dwójkę rywali i mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Kamil Kargulewicz pieczętuje zwycięstwo GKS-u Tychy podwyższając wynik na 4:1 dla swojej drużyny!

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Dawid Kasprzyk pojawił się w miejsce Szymona Lewickiego.

• Łukasz Moneta został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Miłosz Trojak został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Dawid Kort wraca na murawę po interwencji medycznej.

• Czwarta zmiana w szeregach GKS-u Tychy. Łukasz Norkowski pojawił się w miejsce Wiktora Żytka.

• Dawid Kort ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Natomiast Dawid Kort zastąpił Szymona Drewniaka.

• Dwie zmiany w szeregach Odry Opole. Michał Szuryn pojawił się w miejsce Konrada Nowaka.

• Bartosz Szeliga został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Pierwsza od dłuższego czasu groźna akcja Odry, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału na bramkę Konrada Jałochy.

• Natomiast Łukasz Moneta zastąpił Bartosza Biela.

• Dwie zmiany w szeregach GKS-u Tychy. Oskar Paprzycki pojawił się w miejsce Jakuba Piątka.

• Kamil Kargulewicz popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne wprost na głowę Bartosza Biela, a ten znakomitym uderzeniem podwyższył wynik spotkania na 3:1 dla GKS-u!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Bartosz Biel podwyższa rezultat meczu na 3:1!

• Szymon Drewniak zagrał do Adama Żaka, ale ten z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

• W zespole Odry Opole Adam Żak pojawił się w miejsce Tomasa Mikinića.

• Arkadiusz Piech pokusił się o indywidualną akcję, ograł dwóch przeciwników, wpadł w pole karne GKS-u i oddał mocny strzał, który świetnie wybronił Konrad Jałocha!

• Szymon Lewicki dostał piłkę przed polem karnym Odry, ograł przeciwnika i oddał strzał, który świetnie wybronił Błażej Sapielak!

• Pierwsza zmiana w szeregach Odry Opole. Arkadiusz Piech pojawił się na murawie w miejsce Dawida Czaplińskiego.

• Maciej Wróbel został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Po znakomitym podaniu Szymona Lewickiego do Bartosza Biela, ten oddał strzał na bramkę, piłka odbiła się od Błażeja Sapielaka i trafiła do Jakuba Piątka. Ten już nie miał żadnych problemów z umieszczeniem piłki w bramce Odry.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Jakub Piątek trafia do siatki rywali i tyszanie ponownie na prowadzeniu!

• Sebastian Steblecki pokusił się o indywidualną akcję, ale w decydującym momencie został zatrzymany tuż przed polem karnym gospodarzy.

• Jakub Piątek został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Konrad Nowak popędził lewą stroną boiska, dograł w pole karne GKS-u i o centymetry minął się z piłką Tomas Mikinić!

• Dawid Czapliński popędził z kontratakiem, dograł do Konrada Nowaka, ale ten w znakomitej sytuacji uderzył nad poprzeczką bramki tyszan!

• Od początku drugiej części meczu przeważają goście, ale na razie nie potrafią wejść w pole karne Odry.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Pierwsza zmiana w szeregach GKS-u Tychy już w przerwie. Kamil Kargulewicz pojawił się w miejsce Kacpra Piątka.

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Opolu, za moment rozpoczniemy drugą część meczu.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Opolu. Do przerwy remis 1:1.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• W końcówce meczu więcej z gry ma zespół z Opola, ale grają zbyt szybko i nie potrafią ponownie zagrozić bramce rywali.

• Kacper Tabiś wpadł z piłką w pole karne gości, chciał wstrzelić piłkę w pole bramkowe tyszan, ale piłka odbiła się jeszcze od Bartosza Szeligi i wpadła do bramki tyszan!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Kacper Tabiś doprowadza do wyrównania!

• Maciej Mańka świetnie dośrodkował piłkę ze środka pola wprost na głowę Sebastiana Stebleckiego, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Sebastian Steblecki otwiera wynik spotkania w Opolu!

• Tomas Mikinić dograł w pole karne tyszan do Szymona Drewniaka, ale ten uderzył minimalnie niecelnie!

• Znakomita akcja Odry, ale w decydującym momencie jeden z graczy gości zdjął piłkę z nogi Konrada Nowaka.

• Wiktor Żytek został ukarany żółtą kartką za ostre wejście w przeciwnika.

• Wiktor Żytek dostał piłkę w polu karnym Odry i zdecydował się na sytuacyjne uderzenie, które minimalnie minęło słupek bramki gospodarzy!

• Bartosz Biel wpadł z piłką w pole karne Odry, ale jego dośrodkowanie wybił Mateusz Wypych.

• Teraz Maciej Wróbel pokusił się o uderzenie z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Konrad Jałocha.

• Dawid Czapliński dostał piłkę przed polem karnym gości i zdecydował się na szybki strzał, który jednak okazał się bardzo niecelny.

• Sebastian Steblecki popędził lewą stroną boiska, ale został zatrzymany przy próbie wejścia w pole karne Odry.

• Miłosz Trojak pokusił się o indywidualną akcję i oddał strzał zza pola karnego tyszan, ale to uderzenie spokojnie wyłapał Konrad Jałocha.

• Bartosz Biel popędził ze środka pola na lewą stronę, jednak jego dośrodkowanie zostało łatwo wybite przez przeciwników.

• Na razie Odra jest całkowicie zdominowana przez rywali, ale tyszanie nie potrafią stworzyć stuprocentowej sytuacji do zdobycia bramki.

• Maciej Mańka wpadł z piłką w pole karne Odry, ale jego akcja nie przyniosła wiele zagrożenia w polu karnym gospodarzy.

• Gospodarze próbują oddalić grę od własnego pola karnego, ale na razie poza indywidualnymi wypadami z własnej połowy, nie potrafią nic skonstruować.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Kacpra Piątka, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Kolejny atak gości i tyszanie wywalczyli rzut rożny po lewej stronie boiska.

• Tyszanie wciąż atakują, ale na razie gospodarze dzielnie bronią się we własnym polu karnym.

• Bartosz Biel dostał piłkę w polu karnym Odry po podaniu Sebastiana Stebleckiego, ale jego uderzenie świetnie wybronił Błażej Sapielak!

• Rozpoczynamy mecz 33. kolejki Fortuna 1. Ligi!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Opolu. Za moment początek rywalizacji!

• W jesiennym starciu obu drużyn GKS Tychy wygrał na własnym stadionie z Odrą Opole 2:0 po trafieniach Szymona Lewickiego i Łukasza Monety. Dzisiaj taki wynik jest wielce prawdopodobny, jednak Odra zdecydowanie również będzie chciała powalczyć o swoje.

• Odra Opole zwłaszcza w ostatnich tygodniach przyśpieszyła tempo zdobywania punktów. W czterech ostatnich spotkaniach zespół z Opola trzy razy wygrał i raz zremisował. Przed tygodniem Odra niespodziewanie wygrała u siebie z Bruk-Bet Termalicą 1:0 po trafieniu Kacpra Tabisia.

• Tyszanie bardzo dobrze spisują się w ostatnich tygodniach. W sześciu ostatnich meczach GKS wygrał aż pięć spotkań i tylko w pojedynku z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza nie udało się zdobyć punktów. Przed tygodniem tyszanie wygrali na wyjeździe z Widzewem Łódź 2:0.

• Natomiast Odra Opole wciąż walczy o udział w barażach. Do szóstej Miedzi Legnica zespół z Opola traci tylko jeden punkt i ma naprawdę duże szansę na sprawienie niespodzianki i awans do baraży o grę w PKO Ekstraklasie.

• GKS Tychy zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli i wciąż ma szansę na bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Podstawowym warunkiem jest dzisiejsze zwycięstwo nad Odrą Opole i w ostatniej kolejne tyszanie muszą wygrać swoje spotkanie i równocześnie liczyć na porażkę Bruk-Bet Termalici Nieciecza.

• Witamy serdecznie! W najciekawszym niedzielnym spotkaniu 33. kolejki Fortuna 1. Ligi Odra Opole zmierzy się na własnym stadionie z GKS-em Tychy. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.