0 1 połowa

Olimpia Grudziądz

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Na zakończenie sezonu Odra pokonała u siebie Olimpię po golu Rafała Nizołka. Dziękujemy za uwagę.

• Żółta kartka dla Czyżyckiego.

• Minikić zmienia Skrzypczaka w ekipie gospodarzy.

A chwilę wcześniej Kowalski strzelał obok bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Grzegorz Kochalski za Roberta Canrerę.

• Podlogar pokonuje strzałem z bliskiej odległości Kuchtę, ale jest radość ze strzelenia gola nie trwała nawet sekundy. Był na spalonym!

• Marek Gancarczyk zmienia Bartłomieja Maćczaka.

• W odpowiedzi próba Kowala. Sporo brakowało do bramki Kuchty.

• Gospodarzom udało się wywalczyć rzut rożny i było groźnie pod bramką Muzyka. Po centrze Niziołka z narożnika Kowalski główkuje niecelnie.

• Skrzypczak nie sięga piłki po zagraniu Żagla. To raczej nie jest popołudnie napastnika Odry.

• Muzyk ratuje swoich kolegów przed utratą drugiego gola! Wyszedł obronną ręką w sytuacji sam na sam z WIniarczykiem!

• Druga zmiana w ekipie gości. Za Damiana Michalika pojawia się Wołodymyr Kowal.

• Daniel Feruga zmienia Konrada Handzlika.

• "Żółtkiem" upomniany Żagiel.

• Jazvić był bliski wyrównania. Uderzył jednak minimalnie obok bramki Kuchty!

• Gospodarze idą za ciosem.. Dwukrotnie centrował Winiarczyk, ale górą w polu karnym był Muzyk.

• Pomocnik gospodarzy z zimną krwią kieruje piłkę do siatki z bliskiej odległości. To trzecie trafienie Niziołka w tym sezonie.

• GOL DLA ODRY! RAFAŁ NIZIOŁEK!!!

• Druga połowa ruszyła! Ostatnie trzy kwadranse w Opolu dla Odry i Olimpii Grudziądz w tym sezonie Nice 1 ligi!

• Koniec pierwszej połowy. Odra Opole bezbramkowo remisuje z Olimpią Grudziądz.

• Skrzypczakowi nie udało się dobrze opanować piłki w polu karnym Olimpii po zagraniu Maćczaka. Dogodna okazja do wpisania się na listę strzelców spaliła na panewce.

• Maćczak został sfaulowany przez Klimczaka. Sędzia Paweł Pskit sięga po żółtą kartkę dla zawodnika Olimpii.

• Baran zażegnał niebezpieczeństwo przed własną bramką, skutecznie blokując strzał uderzenie Klimczaka z ok. pola karnego.

• Żółta kartka dla Kowalskiego za faul.

• Ciekawie zapowiadała się akcja Odry lewą stroną. Niziołek zagrał do Żagla, który przesadził z siłą włożoną w dośrodkowanie w pole karne. Winiarczyk nie zdążył...

• Żółta kartka dla Skrzypczaka.

• Handzlik marnuje "setkę"! Z ok. 5 metrów uderza tuż obok lewego słupka! To powinien być gol dla Olimpii!

• Skrzypczak wychodził sam na sam z Muzykiem... Dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Początek spotkania to domena piłkarzy Mariusza Rumaka. Ci jednak nie są w stanie przedrzeć sie w okolice pola karnego rywala.

• Walka skupia się w środku pola, ale zarówno Odrze jak i Olimpii udało się stworzyć po jednej sytuacji. Bez zagrożenia pod bramkami Kuchty i Muzyka.

• Paweł Pskit gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Coraz bliżej rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się do Opola!

Obie "jedenastki" za moment wyjdą na murawę!

• I jeszcze mała ciekawostka

Dzisiaj będzie przełamanie na zakończenie?

• W rundzie jesiennej Olimpia przegrała przed własną publicznością z Odrą 0:2. Gole dla beniaminka zdobyli Wodecki i Skrzypczak

Skrót meczu

• Rezerwowi Odry Opole: Tobiasz Weinzettel - Vaclav Cverna, Tomasz Wepa, Tomas Mikinić, Mateusz Bodzioch, Marcin Wodecki, Marek Gancarczyk.

• Statystycznie o Odrze i Olimpii

• Jacek Linowski, który na stanowisku trenera gości zastępuje zwolnionego Dariusza Kubickiego, ma do dyspozycji zaledwie 5 rezerwowych. Są nimi: Patryk Królczyk - Grzegorz Kochański, Marcin Kaczmarek, Wołodymyr Kowal oraz Daniel Feruga.

• Co prawda ostatnia kolejka Nice 1 ligi miała się zakończyć się w niedzielę na wszystkich boiskach, ale Odrze Opole i Olimpii Grudziądz "udało się" przenieść mecz na dzisiaj. W sumie wiemy jaki los w nowym sezonie czeka te drużyny - gospodarze powalczą o Ekstraklasę, a grudziądzanie wystartują w II lidze...

Pierwszy gwizdek sędziego Pawła Pskita za 20 minut!