• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Monterde za Maloku

• Żółta kartka dla Kamińskiego

• Z rzutu wolnego z dogodnej odległości uderzył Handzlik, ale trafił prosto w mur

• Żółta kartka dla Hajdy za faul

• Zaczyna przeważać w drugiej połowie Stomil. Piłka nawet trafiła do siatki gospodarzy, ale jak na razie po akcji ze spalonego. Sędzia słusznie nie uznał bramki

• Na uderzenie zdecydował się Handzlik, ale na posterunku był Skiba

• Sporo walki na początku drugiej połowy. Obie drużyny nie stwarzają jednak zagrożenia

• Stomil rozpoczął drugą połowę od wywalczenia rzutu rożnego. Po wrzutce nie było zagrożenia

• Rozpoczęcie drugiej połowy

• Zakończenie pierwszej połowy! Do przerwy Olimpia prowadzi ze Stomilem 1:0

• Tylko minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Remisz uderzał głową, ale kolejny raz świetnie spisał się Sapela! Było blisko wyrównania

• Rzut rożny dla Olimpii po akcji Augusto. Po dośrodkowaniu z kornera radzą sobie piłkarze Stomilu

• Aktywny Siemaszko próbował oddać mocny strzał, ale został zablokowany

• Wrzutka w pole karne Olimpii i piłka w rękach Sapeli

• Teraz groźnie Stomil! Sapela dobrze broni jednak strzał Kubana

• Żółtą kartką ukarany Lukas Kuban

• Wrzutka w pole karne Olimpii, ale bramkarz pewnie łapie piłkę, uprzedzając rywali.

• Niecelny strzał Kony, piłka minęła bramkę gości

• Rzut rożny dla Stomilu. Wrzutka Siemaszki nie przyniosła zagrożenia

• Sapela zmuszony do interwencji po dobrym uderzeniu Siemaszki!

• Rzut rożny dla Olimpii. Po kornerze bez zagrożenia

• Stomil walczy o bramkę wyrównującą. Po rzucie wolnym strzał głową oddał Lech, ale nie trafił w bramkę.

• Aktywny jest Augusto, który doszedł do kolejnej okazji. Tym razem był blisko, ale piłka posłana obok słupka.

• Joao Augusto zmarnował doskonałą okazję po dobrym podaniu Handzlika!

• Olimpia stara się iść za ciosem. Tym razem dobrze interweniuje jednak Skiba

• Z rzutu rożnego piłkę w pole karne wrzucił Handzlik, a celnym strzałem głową popisał się Wawszczyk!

• Gooool! Wawszczyk daje prowadzenie Olimpii!

• Pierwszy atak wyprowadził Stomil i bramkarz gospodarzy musiał już interweniować.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Olimpii: Lewandowski, Bogusławski, Janczukowicz, Monterde, Nowicki, Ocenas, Twarowski, Ziętarski i van Haaren. Rezerwowi Stomilu: Leszczyński, Mosakowski, Niedziela, Kowalski, Tecław, Molloy, Skrzecz, Cetnarski i W. Gancarczyk.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Olimpii Grudziądz ze Stomilem Olsztyn. Obie drużyną walczą o miejsca dające szanse na awans, więc spodziewać możemy się emocjonującego spotkania!