Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Osobowość Roku 2018 - to już ostatnie godziny, by zagłosować...

Osobowość Roku 2018 - to już ostatnie godziny, by zagłosować na swojego kandydata!

red

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

Liderzy plebiscytu
1/6
przejdź do galerii

Liderzy plebiscytu ©nadesłane

To już naprawdę ostatnia okazja, by oddać głos w pierwszym etapie współorganizowanego przez „Nowości” plebiscytu na Osobowość Roku 2018. Czas na to jest do jutra do godziny 20.
A oto liderzy poszczególnych plebiscytowych kategorii w Toruniu i powiecie na finiszu pierwszego etapu (stan na wczoraj na godzinę 16).

Wśród kandydatów z Torunia najwięcej głosów zebrał prezes firmy PBDI Jacek Leczkowski. 301 głosów daje mu pozycję lidera w kategorii „Biznes”. W kategorii „Działalność społeczna i charytatywna” najlepszy z toruńskich kandydatów jest niezmiennie Jakub Balicki - z 274 głosami.

W kategorii „Kultura” nadal prowadzi tancerka, pedagog, choreograf prowadząca zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury Joanna Miś-Fudali. Ma 151 głosów. Do zmiany na pozycji lidera doszło natomiast w „Samorządności i społeczności lokalnej”. Wskoczył na nią - ze 134 głosami - prezydent Torunia Michał Zaleski.

W powiecie toruńskim bezdyskusyjnie najlepszy jest prezes firmy Mat Bud, aktywny też w działalności charytatywnej Jacek Rutkowski. W kategorii „Biznes” zebrał aż 6336 głosów! 788 głosów zdobył do wczorajszego popołudnia Krzysztof Kędzierski, nauczyciel, kapelmistrz orkiestry dętej gminy Zławieś Wielka, lider kategorii „Kultura” w powiecie.

W powiatowej kategorii „Działalność społeczna i charytatywna” najlepsza nadal jest, z 136 głosami, wolontariuszka z fundacji Werwa’88 Ewa Madej, a w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna” - wójt gminy Zławieś Wielka Jan Surdyka ze 138 głosami.

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo