Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Oto liderzy w boju o zaszczytny tytuł Osobowości Roku 2018....

Oto liderzy w boju o zaszczytny tytuł Osobowości Roku 2018. O wyborze zdecydują Czytelnicy

red

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

Prezentujemy liderów poszczególnych kategorii w Toruniu i powiecie.
1/6
przejdź do galerii

Prezentujemy liderów poszczególnych kategorii w Toruniu i powiecie. ©nadesłane

Do środy, 13 lutego do godz. 20 jest czas na oddanie głosów w pierwszym etapie plebiscytu na Osobowość Roku 2018. Prezentujemy liderów poszczególnych kategorii w Toruniu i powiecie.
Wśród kandydatów z Torunia najwięcej głosów - 271 (stan na czwartek, godz. 18) - zebrał prezes firmy PBDI Jacek Leczkowski. Prowadzi w kategorii „Biznes”. W toruńskiej odsłonie kategorii „Działalność społeczna i charytatywna” najlepszy jak na radzie jest, z 230 głosami, Jakub Balicki, trener piłki nożnej.

W pozostałych kategoriach wśród kandydatów z Torunia prowadzą panie. Tancerka, pedagog, choreograf prowadząca zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury Joanna Miś-Fudali lideruje w „Kulturze” ze 134 głosami, a matka syna z niepełnosprawnościami, Marzena Stanewicz w „Samorządności i społeczności lokalnej” z 53 głosami.

W powiecie toruńskim bezdyskusyjnie najlepszy jest prezes firmy Mat Bud, niezwykle aktywny też w działalności charytatywnej Jacek Rutkowski.
5720 głosów to imponujący wynik w skali całego plebiscytu. Jest liderem w kategorii „Biznes”. 666 głosów zdobył do wczorajszego popołudnia Krzysztof Kędzierski, nauczyciel, kapelmistrz orkiestry dętej gminy Zławieś Wielka. Prowadzi w powiecie w kategorii „Kultura”.

Spośród kandydatów z powiatu w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna” najlepsza jak dotąd jest, z 130 głosami, wolontariuszka z fundacji Werwa’88 Ewa Madej, a w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna” - wójt gminy Zławieś Wielka Jan Surdyka z 87 głosami.

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo