Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Elana Toruń pokonała Wdę Świecie 4:0 (2:0). Gospodarze...

Pewne zwycięstwo Elany Toruń. Mamy zdjęcia z meczu i trybun!

Elana Toruń pokonała Wdę Świecie 4:0 (2:0). Gospodarze objęli prowadzenie już w 7. minucie meczu, gdy gola strzelił Hubert Maciąg. Jeszcze w pierwszej połowie torunianie otrzymali kolejną szansę w postaci rzutu karnego i choć Damian Lenkiewicz trafił w słupek, przy dobitce Aleksandra Kowalskiego Wda była już bezradna. Po przerwie następne bramki zdobyli Kamil Piskorski i Kacper Rybacki.

Sobota była udana dla obu toruńskich klubów - na wyjeździe zwycięstwo odniósł Pomorzanin, który pokonał Lidera Włocławek 3:2

Zobacz na kolejnych stronach dużo zdjęć z sobotniego spotkania, a także z trybun! ->>>

Czytaj również:
Tak kibicowaliście młodym żużlowcom. Zdjęcia z trybun na SGP2
Parkrun Toruń po raz 314. Biegacze zaczęli weekend na sportowo [zdjęcia]

Lewandowski podsumował swoje półtora roku w Barcelonie

Pierwszoligowiec wygrał Puchar Polski i zagra w Europie. Wyjątkowy wyczyn Wisły

Świetna postawa polskich tenisistek w Lleidzie. Cztery zwycięstwa bez straty seta!