Play-off nie dla Budowlanych Toruń. Siatkarki zakończyły sezon [ZDJĘCIA]

DL
Siatkarki Budowlanych Toruń przegrały 1:3 z Uni Opole w meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej. Taki wynik oznacza, że torunianki zakończyły udział w rozgrywkach I ligi na rundzie zasadniczej.Przed meczem do Torunia napłynęły dobre wieści z Wieliczki, gdzie miejscowa Solna pokonała AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Taki wynik otwierał Budowlanym drogę do play-off, ale pod warunkiem wygrania meczu z Uni. Pierwszy set należał do torunianek, jednak później górą był już zespół z Opola.W tabeli I ligi torunianki zajęły dziesiąte miejsce (a dziewiąte przy nieliczeniu SMS-u Szczyrk, który nie miał prawa awansu do play-off).Zdjęcia z gry i trybun podczas meczu z Uni Opole ----> DL
Siatkarki Budowlanych Toruń przegrały 1:3 z Uni Opole w meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej. Taki wynik oznacza, że torunianki zakończyły udział w rozgrywkach I ligi na rundzie zasadniczej.