Plebiscyt Kulinarny Toruń. Przyjmujemy zgłoszenia lokali

Plebiscyt Kulinarny Toruń. Przyjmujemy zgłoszenia lokali

hw

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Do końca sierpnia przyjmujemy zgłoszenia do plebiscytu „Kulinarny Toruń”. Każdy Czytelnik może wskazać swój ulubiony lokal, pizzerię lub restaurację. Spośród nich wybierzemy najpopularniejszy.
W plebiscycie „Kulinarny Toruń” wybierać będziemy najlepsze restauracje, bary, pizzerie lub inne lokale gastronomiczne, zlokalizowane w Toruniu lub w najbliższej okolicy. W konkursie nie ma podziałów, obowiązuje jedna kategoria dla wszystkich lokali. Plebiscyt potrwa do 30 września.

Zgłoszenie kandydatów do plebiscytu NowościPlebiscyt rozpoczynamy zgłoszeniami. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 sierpnia br. do godz. 23:59.

Aby zgłosić restaurację do plebiscytu, należy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) wpisując w treści NOW.R.nazwa i adres restauracji.

Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń pod kątem ich zgodności z regulaminem, w szczególności weryfikacji zgłoszeń. Te, które zostaną zweryfikowane negatywnie, nie zostaną dołączone do listy kandydatów, o czym zgłaszający zostanie poinformowany.

Zobacz także: Plebiscyt. Puls Taxi najlepszą firmą taksówkarską w Toruniu

W poniedziałek, 5 września, na stronie internetowej www.nowosci.com.pl oraz na łamach „Nowości” zostanie opublikowana lista zweryfikowanych kandydatur.

Reklama dla zwycięzcy plebiscytu "Kulinarny Toruń"Zwycięzca plebiscytu otrzyma statuetkę oraz reklamę (1 publikacja) o powierzchni 12 modułów w wydaniu codziennym „Nowości” na stronach ogłoszeniowych.

Głosowanie odbywać się będzie także za pomocą SMS Premium i będzie trwało od 5 września od godz. 00:01 do 30 września do godz. 23:59.

Głosując za pośrednictwem SMS Premium uczestnik otrzyma kod na e-wydanie „Nowości” (dalej jako „e-wydanie”).

Nabycie e-wydania następuje zgodnie z regulaminem dostępnym na www.ekiosk.media.pl.

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo