Początek play-off nieudany. Hokeści KH Energi przegrali w Nowym Targu

DL
W sobotni wieczór torunianie ulegli Podhalu Nowy Targ
W sobotni wieczór torunianie ulegli Podhalu Nowy Targ Grzegorz Olkowski
Podhale Nowy Targ wygrało 5:2 pierwszy mecz ćwierćfinałowy play-off PLH z KH Energą. Na początku drugiej kwarty torunianie potrafili doprowadzić do remisu 1:1, ale dalsza część spotkania należała już do gospodarzy.

W bieżącym roku nasz zespół jeszcze ani razu nie pokonał Podhala. Niestety, przynajmniej do wtorku Podhale nadal będzie mogło się pochwalić stuprocentową skutecznością w meczach z KH Energą. Na początku drugiej tercji torunianie doprowadzili wprawdzie do wyrównania, ale w tej części spotkania zespół z Nowego Targu odpowiedział trzema kolejnymi bramkami.

Drugie spotkanie ćwierćfinałowe odbędzie się w Toruniu we wtorek.

Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń 5:2 (1:0, 3:2, 1:0)
1:0 Dziubiński (7:38), 1:1 Trakhanov (20:31), 2:1 Wielkiewicz (33:50), 3:1 Neupauer (36:39), 4:1 Neupauer (37:56), 4:2 Kalinowski (39:49), 5:2 Koski (51:06)