Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 1 Stal Mielec

1 1 połowa

Stal Mielec

1

1 1 połowa

• Po tej bramce sędzia kończy mecz! Po świetnie rozegranej drugiej połowie Podbeskidzie gromi Stal Mielec 4:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Podbeskidzie dobija rywala! Strzelcem bramki Ivan Martin!

• Michał Rzuchowski zmienia Łukasza Sierpinę.

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Karol Danielak żegnany gromkimi brawami. W jego miejsce wchodzi Ivan Martin.

• Do notesu sędziego trafia również Rafał Figiel.

• Martin Dobrotka ukarany żółtą kartką.

• Seria rzutów rożnych dla gospodarzy, ale żadne dośrodkowanie nie zagroziło bramce Kiełpina.

• Kapitalne uderzenie Karola Danielaka! Co za mecz zawodnika Podbeskidzia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hat-trick! Karol Danielak po raz trzeci!

• Josip Soljić ogląda żółtą kartkę.

• Josip Barisic zmienia Adriana Paluchowskiego.

• Mateusz Mak zmienia Bartosza Nowaka.

• Dośrodkowanie Sierpiny zostało zablokowany, ale gospodarze będą mieć rzut rożny.

• Świetna akcja gospodarzy! Wymienili kilka podań, a Karol Danielak świetnie wykończył całą akcję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Danielak!

• Sierpina niedokładnie obsługuje Roginicia, który czekał już przed pustą bramką.

• Andreja Prokić zmienia Łukasza Janoszkę.

• Znowu zrobiło się groźnie pod bramką Kiełpina! Maciej Urbańczyk prawie skierował piłkę do własnej bramki!

• Bardzo dobra, składna akcja gospodarzy, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

• Karol Danielak huknął z dystansu i z dużymi problemami broni Kiełpin.

• Wracamy po przerwie! Czas na drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej części meczu.

• Dmytro Baszłaj ukarany żółtą kartką.

• Ależ było blisko bramki dla Stali! Adrian Paluchowski uderzył z 5 metrów i piłka minimalnie minęła słupek!

• Dobre dośrodkowanie Modelskiego, prosto na głowę Roginicia, ale zawodnik Podbeskidzia uderza zbyt lekko.

• Bardzo ładny gol zawodnika gospodarzy! Danielak dopadł do piłki, która wcześniej została wybita przez zawodników Stali i trafił prosto w okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy remis! Karol Danielak!

• Defensywa Stali spokojnie zażegnują niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu rywala.

• Marko Roginić ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Janoszka wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala, ale był na spalonym.

• Słaby fragment gry z obu stron. Żadna z drużyn nie stwarza sobie okazji.

• Niecelne uderzenie Tomasiewicza, który dobrze ułożył sobie piłkę do strzału.

• Krystian Getinger przerywa akcję rywala i ratuje swój zespół przed stratą bramki.

• Strata Urbańczyka i Marko Roginić próbował oddać strzał na bramkę rywala. Został jednak w ostatniej chwili zablokowany.

• Duży błąd Martina Polacka, który próbując wybić piłkę trafił w rywala. Wykorzystali to zawodnicy Stali, którzy z dużym spokojem wykończyli swoją akcję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adrian Paluchowski otwiera wynik meczu!

• Sewryn Kiełpin ratuje swój zespół przed stratą gola. Były bramkarz Wisły Płock wyszedł z bramki i wybił piłkę spod nóg rywala.

• Początek meczu bardzo spokojny. Obie drużyny badają się wzajemnie.

• Słabe dośrodkowanie Sierpiny. Goście przejmują piłkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Oba zespoły liczą w tym sezonie na awans, ale jak na razie mają na swoim koncie tyle samo punktów. Zwycięstwo i remis - tak wygląda bilans zarówno Podbeskidzia jak i Stali.

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Podbeskidzie - Stal Mielec!