Pogoń Szczecin 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

1 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru!

• W pierwszej połowie meczu zdecydowanie lepszym zespołem była Pogoń, w drugiej odsłonie spotkania widowisko wyraźnie się wyrównało. Mimo wszystko wydaje się, że wynik jest zasłużony, ale raczej piłkarze Pogoni mają inne zdanie na ten temat.

• Koniec meczu w Szczecinie! Pogoń na własnym stadionie remisuje z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1.

• Znakomita okazja Mariusza Fornalczyka na zdobycie zwycięskiej bramki! Po fantastycznym prostopadłym podaniu gracz Pogoni stanął oko w oko z bramkarzem gości, ale nie uderzył zbyt dokładnie i Pesković mógł obronić ten strzał!

• Ostatnia zmiana w szeregach Pogoni Szczecin. Za Lukę Zahovića pojawia się Kacper Smoliński.

• Do drugiej części meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• David Stec dośrodkował w pole karne Podbeskidzia, ale Benedyczaka przed uderzeniem głową uprzedził jeden z obrońców gości.

• Zmiana w zespole Podbeskidzia. Szymon Mroczko zastąpił Maksymiliana Sitka.

• Ostry faul przy bocznej linii boiska i żółta kartka dla Alexandra Gorgona.

• Dobrze rozegrany rzut rożny przez Podbeskidzie. W końcu piłka trafiła do Rzuchowskiego, który ponownie oddał strzał na bramkę gospodarzy. Tym razem trafił w boczną siatkę bramki.

• Michał Rzuchowski zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale piłka po jego uderzeniu poleciała daleko od bramki gospodarzy.

• Dopiero pierwsza zmiana w szeregach Podbeskidzia. Serhij Miakuszko wchodzi w miejsce Łukasza Sierpiny.

• Maksymilian Stec ucierpiał przy starciu z jednym z przeciwników przy linii bocznej boiska.

• Mocno wstrzelona piłka w pole karne gości przez Alexandra Gorgona, jednak żaden z graczy Pogoni nie zdołał przeciąć zagrania.

• Hubert Matynia z rzutu wolnego uderzył wprost w mur graczy Pogoni.

• Kacper Gach ukarany żółtą kartką za faul pod własną bramką.

• Luka Zahović wpadł w pole karne, obrócił się w stronę bramki z dwójką rywali na plecach i wyłożył piłkę Adrianowi Benedyczakowi. Ten z zimną krwią wpakował piłkę do bramki gości i mamy remis w Szczecinie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Rezerwowy Adrian Benedyczak doprowadza do wyrównania!

• Hubert Matynia dośrodkował z rzut wolnego w pole karne Podbeskidzia, gdzie był Kamil Drygas, ten zgrał na przedpole bramki, gdzie jednak żaden z jego partnerów nie był w stanie sfinalizować akcji.

• Natomiast Kamil Drygas zastąpił Sebastiana Kowalczyka.

• Kolejne dwie zmiany w szeregach Pogoni. Mariusz Fornalczyk zmienił Michała Kucharczyka

• Wreszcie Pogoń skonstruowała składną akcję, piłkę po lewej stronie przyjął Adrian Benedyczak, wpadł w pole karne i podał wzdłuż bramki. Jednak Michał Kucharczyk nie zdołał przeciąć podania.

• Świetna indywidualna akcja Marko Roginića! Piłkarz Podbeskidzia ruszył od własnej połowy, minął dwójkę rywali, wpadł w pole karne gospodarzy, ale już uderzenie mu nie wyszło i cały wysiłek poszedł na marne.

• Natomiast Adrian Benedyczak zmienił Kacpra Kozłowskiego.

• Dwie zmiany w szeregach Pogoni Szczecin. Tomas Podstawski pojawił się w miejsce Damiana Dąbrowskiego

• Z prawej strony boiska na dośrodkowanie zdecydował się Michał Kucharczyk. W polu karnym Podbeskidzia był Luka Zahović, który uderzył głową. Jednak piłka minęła słupek bramki rywali.

• Hubert Matynia fatalnie wstrzelił piłkę z rzutu wolnego. Piłka poleciała na aut.

• Tomasz Nowak ukarany żółtą kartką na ostry wślizg przy narożniku boiska.

• Początek drugiej części meczu na korzyść Podbeskidzia, które utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika. Wydaje się, że na razie goście kontrolują przebieg meczu.

• Pierwsza żółta kartka dla gracza Podbeskidzia. Łukasz Sierpina ukarany za faul w środku pola.

• Pogoń straciła piłkę pod własną bramką po złym rozpoczęciu gry, ale Podbeskidzie nie zdołało z tego skorzystać.

• Michał Rzuchowski uderzył z rzutu wolnego, ale piłka powędrowała ponad bramką gospodarzy.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Szczecinie!

• Piłkarze jednej i drugiej drużyny wracają już na murawę stadionu w Szczecinie. Za moment początek drugiej części spotkania

• Na drugą połowę meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• W pierwszej części pierwszej połowy meczu Pogoń niemal zmiażdżyła Podbeskidzie w intensywności przeprowadzanych akcji, jednak jednak przypadkowa akcja dała bramkę gościom, którzy zamurowali się w dalszej części meczu i nie pozwolili przedostać się pod własne pole karne.

• Koniec meczu w Szczecinie. Podbeskidzie niespodziewanie prowadzi z Pogonią 1:0 po bramce Kamila Bilińskiego!

• Arbiter dolicza co najmniej dwie minuty do pierwszej połowy tego spotkania.

• Kacper Kozłowski ukarany pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu.

• Domian Dąbrowski dośrodkował w pole karne Podbeskidzia, ale zrobił to zbyt krótko i goście mogli z łatwością wybić piłkę.

• Hubert Matynia wraca do gry.

• Hubert Matynia zwija się z bólu po ostrym faulu jednego z przeciwników.

• Po świetnym początku spotkaniu, wyraźnie spadło nam tempo w ostatnich minutach. Pogoń utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi przedostać się pod pole karne gości.

• Zamroczona drużyna Pogoni powoli dochodzi do głosu, jednak robią to bardzo nieśmiało, więc niewiele z tego wynika.

• Łukasz Sierpina wyszedł ze znakomitą kontrą, wpadł w pole karne rywali i dograł do Maksymiliana Sitka, ten jednak nieczysto trafił w piłkę i goście zmarnowali okazję na podwyższenie rezultatu.

• Kamil Biliński ostro sfaulował przeciwnika na własnej połowie, ale obyło się jeszcze bez żółtej kartki.

• Kamil Biliński otrzymał piłkę tuż przed polem karnym rywali, zmylił przeciwnika i oddał mocny strzał, z którym nie miał najmniejszych szans Dante Stipica!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podbeskidzie obejmuje prowadzenie po trafieniu Kamila Bilińskiego!

• Teraz moment meczu w którym obserwujemy więcej fauli niż płynnej gry. Jedna i druga drużyna próbuje pokazać "kto tu rządzi", ale chyba robią to w zły sposób.

• Michał Rzuchowski zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Podbeskidzie po bardzo słabych dwudziestu minutach wreszcie wzięło się za rozgrywanie piłki. Goście wreszcie na dłużej zagościli na połowie przeciwnika, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Pierwsze poważne wyjście Podbeskidzia w tym spotkaniu. Piłkę przed polem karnym gospodarzy przejął Tomasz Nowak i uderzył z "szesnastki". Piłka powędrowała wysoko nad bramką rywali.

• Teraz Michał Kucharczyk stanął przed znakomitą szansą! Po świetnym dograniu Kowalczyka, Michał Kucharczyk dostał piłkę w polu bramkowym gości, oddał strzał, który ponownie świetnie obronił Pesković!

• Kombinacyjna akcja Pogoni, piłka trafiła do Kacpra Kozłowskiego, ten zdecydował się na strzał, ale piłka po odbiciu od jednego z przeciwników wyszła na rzut rożny.

• Kolejny raz gospodarze w ataku. Po rzucie rożnym niewiele wynikło, a próba ponowienia dośrodkowania była zbyt mocna i Podbeskidzie może rozpocząć grę od własnej bramki.

• Kolejna stuprocentowa szansa dla Podbeskidzia na zdobycie bramki! Michał Kucharczyk dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, która trafiła do Sebastiana Kowalczyka, ten oddał szybki strzał, ale tym razem Michal Pesković świetnie interweniował!

• Próba wrzucenia piłki przed pole karne Podbeskidzia, jednak goście poradzili sobie z tą piłką i oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

• Sebastian Kowalczyk pokusił się o indywidualną akcję, minął przeciwnika i zagrał w pole karne do Alexandra Gorgona, ten przyjął piłkę i oddał szybki strzał, który zatrzymał się na słupku bramki Podbeskidzia!

• Pierwsza ofensywna akcja gości. Piłka trafiła w kierunku Łukasza Sierpiny, ale ten nie zdołał dopaść do piłki pod polem karnym gospodarzy.

• Początek pojedynku w Szczecinie!

• Piłkarze obu drużyn są już na murawie stadionu w Szczecinie, za moment pierwszy gwizdek Jarosława Przybyła!

• Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Bursztyn (Br.), Bartkowski, Benedyczak, Drygas, Fornalczyk, Hostikka, Podstawski, Smoliński.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała: Leszczyński (Br.), Bieroński, Danielak, Gutowski, Jaroch, Laskowski, Mroczko, Myakushko, Ubbink.

• Już za kilka chwil rozpocznie się to spotkanie, więc pora, by poznać rezerwowych obu zespołów.

• W obu zespołach jest po jednym graczu, którzy pamiętają tamto spotkanie. W zespole Pogoni jest to Adam Frączczak, który jednak dzisiaj nie zagra, natomiast w Podbeskidziu jest to Bartosz Jaroch, który zasiądzie na ławce rezerwowych gości.

• Ostatni raz oba zespoły mierzyły swoje siły w 2015 roku. Wtedy dwukrotnie lepsza okazała się Pogoń Szczecin. W Szczecinie "Portowcy" wygrali 2:0 po dwóch trafieniach Vladimera Dvalishviliego. Natomiast w Bielsku po bardzo emocjonującym meczu Pogoń wygrała 3:2 po golach Jarosława Fojuta, Rafała Murawskiego i Patryka Małeckiego. Wtedy dla Podbeskidzia bramki zdobywali Mateusz Szczepaniak i Damian Chmiel.

• Natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała plasuje się na odwrotnym biegunie. Zespół z Bielska zajmuje czternaste miejsce w lidze z dorobkiem zaledwie pięciu "oczek". Podbeskidzie wygrało jedynie z innym beniaminkiem, ze Stalą Mielec 1:0. Pozostałe spotkania kończyły się albo porażkami, albo remisami.

• Po siedmiu rozegranych meczach Pogoń zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem czternastu punktów. "Portowcy" w lidze cztery razy wygrali, dwa razy zremisowali i raz poznali gorycz porażki. Jedynym zespołem, który poznał szczecinian, był w 1. kolejce PKO Ekstraklasy zespół Cracovii.

• Witamy serdecznie w ten zimny, poniedziałkowy wieczór. W meczu granym awansem z 10. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin podejmie na stadionie imienia Floriana Krygiela w Szczecinie drużynę Podbeskidzia Bielsko-Biała. Na relację z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!