Polscy siatkarze nie zagrają w ćwierćfinale ME!

Dramat! Nasi siatkarze przegrali baraż z Bułgarią o ćwierćfinał rozgrywanych w Polsce i Danii mistrzostw Europy 2:3.

<!** reklama>

Polacy prowadzili po dwóch wygranych setach do 22 dwa do zera, ale przegrali dwa kolejne sety. O wszystkim decydował tie-break. Lepiej zaczęli go Bułgarzy, którzy prowadzili 4:1. Ale Polacy złapali drugi oddech i wyszli na prowadzenie 9:6. Niestety, końcówka spotkania należała do rywali, którzy po kilku setbolach wygrali do 16. To już trzecia porażka naszej kadry z rzędu, po igrzyskach olimpijskich w Londynie i tegorocznej Lidze Światowej.

Polska - Bułgaria 2:3 (25:22, 25:22, 20:25, 24:26, 16:18)