Polska przegrywa ze Szwecją... Tak kibicował Toruń ZDJĘCIA

Mateusz Bąk
Mateusz Bąk
Niestety, Polska zakończyła swój udział w EURO 2020. Dziś liczyło się tylko zwycięstwo. Ostatni grupowy mecz ze Szwecją zaczął się jednak koszmarnie. Już w 2. minucie bramkę zdobył Emil Forsberg, a w 59. minucie podwyższył wynik na 2:0. Wiarę w biało-czerwonych wskrzesił Robert Lewandowski. Dzięki jego trafieniom Polska wyrównała na 2:2, jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do Viktora Claessona... Podobnie jak poprzednie mecze na EURO 2020 dzisiejszy pojedynek ze Szwecją torunianie mogli wspólnie oglądać w różnych pubach. Zobaczcie zdjęcia!