1 1 połowa

Belgia U-21

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Reprezentacja Polski po bardzo dobrym meczu wygrywa swój pierwszy mecz na tym turnieju! To daje nam nadzieję na awans do kolejnej rundy!

• Kamil Jóźwiak fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę. Belgowie będą mieć jeszcze szansę , aby wrzucić piłkę w nasze pole karne.

• Konrad Michalak zostaje zmieniony przez Kamila Jóźwiaka.

• Ostatnia zmiana w drużynie Belgii. Issac Mbenza opuszcza murawę, a melduje się na niej Alexis Saelemaekers. Sędzia natomiast doliczył 3 minuty.

• Kamil Grabara bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie rywala. Oczywiście ostentacyjnie padł na murawę, aby złapać kilka cennych sekund.

• Czesław Michniewicz chce na ostatnie minuty zabezpieczyć tyły naszej drużyny. Paweł Bochniewicz zmienia Filipa Jagiełło.

• Kamil Grabara odbija strzał Belgów. Znowu mają rzut rożny, po którym już nie raz było groźnie.

• Obrońca naszych rywali wykorzystuje błąd w kryciu i spokojnym strzałem głową pokonuje Kamila Grabarę.

• GOL! Dion Cools i Belgia łapie z nami kontakt.

• Mateusz Wieteska ratuje nasz zespół! Siebe Schrijvers wpadł w pole karne, uderzył bardzo mocno, ale stoper Legii ofiarnie blokuje ten strzał.

• Francis Amuzu wchodzi, a schodzi Casper De Norre. Szybka interwencja selekcjonera Belgii!

• Szymon Żurkowski ofiarnie wywalczył piłkę w polu karnym rywala, wyłożył ją Sebastianowi Szymańskiemu, który dobija futbolówkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sebastian Szymański podwyższa nasze prowadzenie!

• Szymon Żurkowski zamykał akcję naszej drużyny, jednak zabrakło mu dokładności w wykończeniu!

• Krystian Bielik ukarany żółtą kartką.

• Podopieczni Czesława Michniewicza bardzo mocno uspokoili grę. Jak na razie kontrolujemy przebieg meczu.

• Dodi Lukebakio ucierpiał przy starciu z naszym zawodnikiem. Mamy chwilową przerwę w grze.

• Aaron Leya Iseka zostaje zmieniony. W jego miejsce wchodzi Yari Verchaeren.

• Elias Cobbaut huknął z 7 metra! Na szczęście zabrakło mu dokładności.

• Troszkę szczęścia sprzyjało nam przy tej akcji! Krystian Bielik wygrał pojedynek główkowy , piłka odbiła się od ziemi i słupka, a ostatecznie wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krystian Bielik! Mamy prowadzenie!

• Dobry indywidualny rajd Sebastiana Szymańskiego, jednak nasz skrzydłowy dośrodkowuje zbyt mocno.

• Dodi Lukebakio za wymuszanie odgwizdania rzutu karnego zostaje ukarany żółtą kartką.

• Czas na drugie 45 minut! Belgowie rozpoczynają od środka.

• Po pierwszej połowie dużo więcej z gry mają reprezentanci Belgii, ale wynik jak na razie jest remisowy. Polacy muszą wytrzymać napór rywala i w drugiej połowie liczyć na szybkie kontry!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Ależ zmarnowana okazja przez Dawida Kownackiego! Kapitan naszej reprezentacji miał piłkę na 5 metrze, ale trafił prosto w bramkarza!

• Szymon Żurkowski ucierpiał przy starciu z rywalem i Belgowie wybili piłkę poza obszar gry.

• Waout Feas zostaje ukarany żółtą kartką.

• Świetne uderzenie z rzutu wolnego Sebastiana Szymańskiego! Nowy nabytek Dynamo Moskwa pomylił się o kilka centymetrów.

• Krystian Bielik bardzo dobrze przerywa dośrodkowanie rywala. Musimy bardzo pewnie grać w obronie, aby nie narażać się na kolejne strzały.

• Dobra indywidualna akcja Konrada Michalaka, który wykłada piłkę Dawidowi Kownackiemu. Napastnik Fortuny źle opanował futbolówkę i stracił posiadanie.

• Brawo Szymon Żurkowski! Były już zawodnik Górnika Zabrze podjął decyzję o strzale z 30 metrów i piłka przelatuje pod rękami bramkarza z Belgii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piękny gol Szymona Żurkowskiego! Dosyć niespodziewanie doprowadzamy do remisu!

• Siebe Schrijvers minął kilku naszych obrońców i mieliśmy bardzo dużo szczęścia, że napastnik Belgii fatalnie zmarnował 1000% okazję.

• Zmasowany atak przyniósł efekt. Isaac Mbenza dograł idealną piłkę w nasze pole karne, a Aaron Leya Iseka tylko dołożył nogę z najbliższej odległości. Kamil Grabara bez szans.

• GOL! Aaron Leya Iseka zdobywa bramkę.

• Świetna interwencja Kamila Grabary ratuje nas przed stratą bramki. Belgowie coraz mocniej atakują naszą bramkę.

• Dodi Lukebakio huknął z dystansu niczym z armaty! Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ piłka trafiła w słupek!

• Ajjj... Zabrakło bardzo niewiele! Dawid Kownacki pędził w stronę zagranej w pole karne piłki, ale minimalnie się z nią minął! Gdyby udało mu się oddać strzał...

• Dawid Kownacki fauluje rywala w ofensywie i tracimy szansę na zagrożenie bramki.

• Patryk Diczek agresywnie przerywa kontratak rywala. Na razie skończyło się to tylko słownym upomnieniem.

• Dodi Lukebakio wpadł w pole karne, ale bardzo dobrze interweniuje Kamil Pestka, który uspokaja sytuację.

• Polacy rozpoczynają mecz od środka boiska!

• Piłkarze wychodzą na murawę! Zaraz usłyszymy hymny obu państw!

• Czesław Michniewicz nie zaskoczył swoim wyborem pierwszej 11. Zabraknie jedynie Roberta Gumnego, który ogólnie jest podstawowym obrońcą naszej kadry. Piłkarz Lecha narzekał jednak na uraz i dzisiaj zastąpi go Karol Fila.

• Nie da się ukryć, że reprezentacja Polski trafiła do tzw. "grupy śmierci". Hiszpania, Belgia i gospodarze z Włoch na pewno nie należą do najłatwiejszych przeciwników. Wszyscy trzymamy jednak mocno kciuki, aby nasi reprezentanci wywalczyli awans do kolejnych rund turnieju.

• Dzień dobry Państwu! Czas na pierwszy mecz reprezentacji Polski U-21 na Euro we Włoszech! Podopieczni Czesława Michniewicza podejmować będą reprezentacje Belgii. Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!