Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Poszukiwani w regionie - jak wpadają w ręce policji?...

Poszukiwani w regionie - jak wpadają w ręce policji? [ZDJĘCIA]

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Poszukiwani: Patryk Bugajewski, Mariusz Chochowski oraz Jerzy Draniewicz (zdjęcie czarno-białe).

Poszukiwani: Patryk Bugajewski, Mariusz Chochowski oraz Jerzy Draniewicz (zdjęcie czarno-białe). ©Policja

Miesiącami i latami poszukiwani starają się unikać kontaktu z policją. Najczęściej wpadają na ulicy przy okazji rutynowych kontroli lub kiedy policjanci skojarzą twarz znaną z listu gończego. Zdarza się, że rozpoznają ich ludzie.
Poszukiwani: Patryk Bugajewski, Mariusz Chochowski oraz Jerzy Draniewicz (zdjęcie czarno-białe).

Poszukiwani: Patryk Bugajewski, Mariusz Chochowski oraz Jerzy Draniewicz (zdjęcie czarno-białe). ©Policja

30-letni Patryk Bugajewski jest poszukiwany w związku z przywłaszczeniem mienia oraz stosowaniem przemocy - chodzi o spowodowanie obrażeń wymagających dłuższej hospitalizacji. 21-letni Mariusz Chochowski jest poszukiwany w związku z przypadkiem paserstwa. 58-letni Jerzy Draniewicz jest poszukiwany za oszustwa.

Zobacz galerię: Poszukiwani przez toruńską policję!

W przypadku zidentyfikowania przedstawianych osób należy zadzwonić pod numer alarmowy policji lub wysłać informację pod adresem: dyzurny-kwp@bg.policja.gov.pl.

I chociaż przestępczość nie powinna być powodem do żartów, wszak najczęściej dotyczy czyjejś krzywdy, to czasami trudno zachować powagę.

Poszukiwani w województwie kujawsko-pomorskimTak było, kiedy funkcjonariusze ze Śródmieścia zatrzymali 26-letniego rowerzystę.
Wiedzieli, że mężczyzna jest poszukiwany. W czasie czynności z jego udziałem na komisariat zgłosiła się kobieta, której chwilę wcześniej skradziono rower. Okazało się, że podróżował nim właśnie aresztowany delikwent.

Kryjówki szukał pewien mężczyzna oskarżony o rozbój i oszustwo. Policjanci z Lubicza podejrzewali, że 28-latek poszukiwany 4 listami gończymi może ukrywać się w jednym z domów w gminie Obrowo. Na ich widok mężczyzna wbiegł do domu, gdzie się zabarykadował i wskoczył pod biurko. A dla lepszego kamuflażu zakrył się kocem.

Na nic zdały się starania 45-latka poszukiwanego 6 listami gończymi, który przyjechał do rodziny na Wielkanoc. Kryjówki szukał pod łóżkiem.

Czytaj koniecznie: Poszukiwany namierzony przez Czytelników "Nowości"

Niedawno policjanci z Grudziądza zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie włamań do piwnic. Kiedy mundurowi zapukali do drzwi, delikwent schował się w nieczynnym piecu kaflowym.

Policjanci do dzisiaj wspominają przypadek rekordzisty, który miał na karku 117 (!) listów gończych.

- Każde zatrzymanie to efekt ciężkiej pracy policjantów i weryfikacji wszelkich sygnałów - kwituje Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego policji.
Paweł Kędzia

Przestępcy na różne sposoby próbują przechytrzyć policjantów. Można powiedzieć, że bawią się nawet z nimi w chowanego. Najczęściej bez powodzenia. I to pomimo wymyślnych kryjówek.

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Rox (gość)

Zgłoś naruszenie treści

A ja se siedze w domu

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo