Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Prasówka 29.02.2024 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 28.02. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Takiej pięciozłotówki szukają kolekcjonerzy. Ta moneta 5 złotych może być warta kilka tysięcy”?

Prasówka 29.02: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Takiej pięciozłotówki szukają kolekcjonerzy. Ta moneta 5 złotych może być warta kilka tysięcy

Czy w portfelu posiadasz monetę o nominale 5 złotych? Istnieje możliwość, że ta niewielka moneta może okazać się kluczem do prawdziwej fortuny, co może być dla Ciebie zaskoczeniem! Istnieją monety, których wartość przewyższa ich nominalną wartość, a kolekcjonerzy są gotowi zapłacić za nie imponujące sumy pieniędzy. Niektóre z tych numizmatów osiągają wartość nawet kilkuset tysięcy złotych.

Nie przegap promocji!

📢 Podatek zwracany dla emerytów! Seniorzy w lutym dostaną zwrot za 13. i 14. emeryturę! Urząd Skarbowy zwróci naliczony podatek. Sprawdź, ile

Emeryci, którzy otrzymują co miesiąc mniej niż 2,5 tysiąca złotych brutto otrzymają zwrot naliczonego podatku PIT od 13. i 14. emerytury. To dobra wiadomość. Urząd skarbowy pieniądze wypłaci w lutym 2024 roku. W tabeli przedstawiamy, jakie to będą kwoty. Sprawdź szczegóły!

📢 Rozszerzenie Programu 500+ również na emerytów. Pozytywne zaskoczenie dla polskich seniorów [14.02.2024]

Wiadomość o rozszerzeniu Programu 500+ na emerytów odbiła się szerokim echem w Polsce, stając się pozytywnym zaskoczeniem dla wielu seniorów. Teraz, dla tych, którzy zakończyli swoją zawodową karierę, otwierają się nowe perspektywy finansowego wsparcia. Zastanawiasz się, czy spełniasz warunki? Dowiedz się więcej o 500+ dla emerytów i odkryj, jak możesz skorzystać z tego istotnego dodatku poprawiającego jakość życia polskich seniorów.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 29.02: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 W marcu podwyżki dla seniorów. Zobacz, ile dokładnie wyniesie najnowsza waloryzacja świadczeń

Czy to ostatnie tak duże podwyżki emerytur? W marcu seniorzy mogą liczyć na wzrost świadczeń. Przynajmniej takie wzrosty zakładają rządowe prognozy. Jeżeli ustawa z takimi zapisami wejdzie w życie, wtedy renciści i emeryci mogą liczyć na podwyżki. Te wypłacone zostaną już w marcu.

📢 Uważaj! Te objawy są niebezpieczne! To może być guz mózgu. Sprawdź co powinno cię zaniepokoić

Nowotwór. Taką diagnozę w Polsce rocznie słyszy około 150 tysięcy osób. Osób żyjących z rakiem w naszym kraju jest kilka milionów. Rodzajów nowotworów jest wiele. Jednym z nich jest guz mózgu. Jak w przypadku wielu innych nowotworów rozwija się latami często niezauważony nie dając żadnych charakterystycznych objawów. Po czym poznać więc, że dzieje się z nami coś złego?

📢 Moneta lub banknot z PRL warte ponad 5000 złotych! Tyle kosztują na aukcjach pieniądze z PRL-u. Masz taką? Sprawdź!

Na platformach aukcyjnych można znaleźć wiele ofert kupna i sprzedaży banknotów i monet z okresu PRL. Niektóre z nich są niezwykle cenne i na aukcjach chodzą po kilka tysięcy złotych. Za inne dostaniemy np. kilkadziesiąt złotych, wciąż jednak jest to gra warta świeczki! Jak wyglądają styczniowe aukcje internetowe? Po ile są licytowane banknoty i monety z PRL-u?

📢 Te SUV-y są praktycznie bezawaryjne. Cieszą się dobrą opinią kierowców

Kolejny rok SUV-y cieszą się wielką popularnością wśród polskich kierowców. Liczba modeli takich samochodów na ulicach z roku na rok jest coraz większa. Ten rodzaj samochodu cieszy się sporą popularnością również na rynku wtórnym. Ceny poszczególnych modeli trzymają się całkiem dobrze. W ostatnich latach trwałość tych samochodów również znacznie wzrosła. Mówią o tym raporty awaryjności przygotowywane przez ADAC, czyli niemiecki automobilklub. Sprawdź, które SUV-y są najmniej awaryjne.

📢 Dostaniesz 500 złotych bonusu finansowego dla seniorów w 2024 roku? Upewnij się, czy spełniasz warunki do przelewu

Wiadomość o rozszerzeniu programu 500+ na emerytów stała się pozytywnym zaskoczeniem dla wielu osób w Polsce. Czy naprawdę seniorzy mogą teraz liczyć na wsparcie finansowe? Sprawdź informacje na temat warunków i procedur uzyskania tego dodatku.

📢 Emerycie, tyle zyskasz w tym roku na waloryzacji świadczeń! Czeka cię gigantyczna waloryzacja 13. i 14. emerytury

Wszystko wskazuje na to, że to ostatni rok, w którym seniorzy uświadczą tak dużej waloryzacji świadczeń emerytalnych oraz rentowych. Dwucyfrowa waloryzacja szykuje się nam od 1 marca, a dodatkowo zwiększa się 13. i 14. emerytury. Jednak waloryzacja jest tym większa, im większa jest inflacja, więc zapowiadane niższe waloryzacje w przyszłych latach są dobrym sygnałem, bo oznaczają niższą inflację. A ile emeryci zyskają w roku 2024?

📢 Zastanawiasz się nad hybrydą? Samochody hybrydowe są godne polecenia. Sprawdź, które modele są najmniej awaryjne

Na ulicach widać coraz więcej samochodów hybrydowych. Ci, którzy nie do końca są przekonani do samochodów elektrycznych przechodzą na hybrydy. To połączenie silników spalinowych z elektrycznymi doskonale sprawdza się nie tylko w mieście. Wszystkie koncerny produkują już tego typu samochody. Które z nich najlepiej odnajdują się na rynku wtórnym i czym się kierować kupując używaną hybrydę? Oto hybrydy, które są najmniej awaryjne.

📢 Nadchodzi marcowa waloryzacja emerytur! Takie pieniądze wpłyną na konta emerytów w lutym, a takie w marcu. O ile wzrosną emerytury 2024

Emerytury w lutym będą wypłacane po raz ostatni w takiej wysokości. Od marca emeryci i renciści otrzymają wyższe, zwaloryzowane świadczenie. W jakiej wysokości otrzymają seniorzy emerytury w lutym, a w jakiej w marcu? Sprawdź, o ile wzrosną na rękę wypłaty emerytur i w jakim terminie wpłyną na konta.

📢 Podwyżki dla seniorów już od marca? Wiemy, ile wyniesie ta największa waloryzacja! Sprawdź

Czy to ostatnie tak duże podwyżki emerytur? W marcu seniorzy mogą liczyć na wzrost świadczeń na poziomie 12,3 procent. Przynajmniej takie wzrosty zakładają rządowe prognozy, na podstawie których powstał projekt ustawy budżetowej na 2024 r. Jeżeli ustawa z takimi zapisami wejdzie w życie, wtedy renciści i emeryci mogą liczyć na takie podwyżki.

📢 Długi, które przedawniają się w lutym 2024 roku, nie musisz spłacać. Czym jest przedawnienie i kiedy nie trzeba oddawać długu

Czy wiesz, że istnieje kategoria długów, które po pewnym czasie przedawniają się, a ty nie musisz ich spłacać? Przedawnienie długu to prawne zjawisko, które pozwala na uniknięcie egzekucji, ale czy wiesz, kiedy i jakie zobowiązania podlegają temu procesowi? Odpowiadamy na te pytania i podpowiadamy, gdzie sprawdzić swoje zadłużenie.

📢 Te modele samochodów często wymagają napraw. Rankingi nie są dla nich korzystne. Które auta często trafiają do warsztatu? Sprawdź!

Kupno używanego samochodu to w wielu przypadkach loteria. Co roku gra w nią wiele osób i część z nich może być zawiedziona. Nie zawsze bowiem model, który nam się podoba jest tym, który nie będzie sprawiał nam kłopotów. Okazuje się, że model, który wybraliśmy znajduje się w rankingach awaryjności na czołowych miejscach. Zobacz, które modele stosunkowo często się psują.

📢 Duży zwrot podatku dla emerytów za 13. i 14.! Urząd Skarbowy zwróci naliczony podatek. Seniorze! Sprawdź, ile dostaniesz

Dobra wiadomość dla seniorów. Emeryci, którzy otrzymują co miesiąc mniej niż 2,5 tysiąca złotych brutto otrzymają zwrot naliczonego podatku PIT od 13. i 14. emerytury. Urząd skarbowy pieniądze wypłaci w lutym 2024 roku. W tabeli przedstawiamy, jakie to będą kwoty. Sprawdź szczegóły!

📢 Nowy kościół na osiedlu Na Skarpie w Toruniu. Po latach jego budowa zmierza ku końcowi

Trwa budowa kościoła w zachodniej części osiedla Na Skarpie w Toruniu. Od 2011 roku świątynię wznoszą prowadzący miejscową parafię ojcowie paulini. Inwestycja zdaje się zmierzać ku końcowi.

📢 Czy toruńscy radni zaprotestują w sprawie usunięcia Kopernika z podstawy programowej?

Toruńscy samorządowcy z Prawa i Sprawiedliwości przedstawili projekt protestu wobec zmian w szkolnej podstawie programowej, z której znikają m.in. informacje o Mikołaju Koperniku.

📢 Modelka Only Fans, która wróciła do sportów motorowych, oferuje fanom dobrą rozrywkę – aż się ślinią [ZDJĘCIA]

Kusząca australijska kierowca wyścigowa Renee Gracie drażni obserwujących prowokacyjnymi treściami i składa obiecującą propozycję.

📢 Szklarnia w Młynie Kultury. Wojewódzki Ośrodek Animacji zaprasza na festiwal filmowy

Ogólnopolski Festiwal Filmowy "Szklarnia" to propozycja Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu na weekend 1-3 marca. Instytucja ta rozpoczyna także przygotowania do II Kujawsko-Pomorskiego Kongresu Kultury.

📢 Osoby o tych imionach piją najwięcej alkoholu! Jakie jest znaczenie imion? Oni nie wylewają za kołnierz! Zobacz wykaz imion!

Można wierzyć lub nie, ale wiele cech naszego charakteru jest zależnych od tego, jak mamy na imię, a nawet tego, jakiego używamy. Osoby, o jakich imionach piją najwięcej alkoholu? Sprawdź!

📢 Będzie nowy most śródmiejski i linia tramwajowa na lewobrzeże w Toruniu?

O koncepcji poprawienia połączeń komunikacyjnych mówił na środowej konferencji prasowej kandydat na prezydenta Torunia Paweł Gulewski (PO).

📢 Tak mieszka Cleo! Jak żyje popularna i lubiana piosenkarka? Będziecie w szoku! PRYWATNE ZDJĘCIA 28.02.2024

Znanej artystki Cleo chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Artystka chętnie dzieli się urywkami ze swojego życia prywatnego za pośrednictwem social mediów. Jak mieszka i żyje Cleo? Zobacz w galerii!

📢 Sandra Kubicka z "Love me or Leave me. Kochaj albo Rzuć" - tak mieszka. Zobaczcie zdjęcia!

Sandra Kubicka to bizneswoman, modelka, influencerka, a od niedawna również prowadząca program reality show "Love me or Leave me. Kochaj albo Rzuć" w TVP VOD. W programie "Pytanie na śniadanie" pokazała jak mieszka, jak wygląda jej salon, kuchnia oraz jadalnia. Zobaczcie zdjęcia.

📢 Tu w Toruniu i okolicy będą blokowane drogi! W czwartek i piątek rolnicy znów zaprotestują! Gdzie dokładnie?

W całej Polsce kontynuowane są protesty rolników. W czwartek (29 lutego) i piątek (1 marca) zapowiedzieli kolejne blokady. Nie ominą one okolic Torunia.

📢 Wypadek na przejeździe kolejowym w gminie Lipno. Zderzył się samochód i pociąg

Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Trzebiegoszczu w środę około godz.11.20. Ruch pociągów został wstrzymany.

📢 Apator Toruń wraca z Hiszpanii. Kiedy wyjazd na Motoarenę?

Apator Toruń zakończył dziesięciodniowe zgrupowanie w Hiszpanii. Następny punkt w planie przygotowań do sezonu - treningi na Motoarenie. Piotr Baron wyznaczył wstępną datę. Przypominamy także terminy wszystkich sparingów "Aniołów" przed sezonem

📢 Boża Męka z Mokrego. Kolejny fragment historycznej układanki trafił na właściwe miejsce

Kapliczka, która stała przy skrzyżowaniu ul. Grudziądzkiej i Bażyńskich w Toruniu, została podczas okupacji poważnie uszkodzona. Nie wiemy czy zniszczyli ją Niemcy, czy Rosjanie, ale wiemy, że w 1946 roku kapliczkę wyremontował Jan Gembarski.

📢 Tak mieszka Sandra Kubicka – ukochana Barona z „The Voice Kids”. Trzypiętrowa willa robi spore wrażenie! Okna aż po sufit i meble z USA

Sandra Kubicka od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Aleksandrem Baronem – znanym muzykiem oraz jurorem „The Voice of Poland” oraz emitowanym obecnie „The Voice Kids”. Modelka i prowadząca program „Love me or leave me” mieszka w przestronnym domu pod Warszawą. Zobacz, jak stylowo urządziła się Sandra Kubicka!

📢 Taki jest nowy Polonez! Słynny "Poldek" albo "Borewicz", czyli Polonez w nowym wydaniu. Legenda polskiej motoryzacji | ZDJĘCIA, WIDEO

Polonez, legenda polskiej motoryzacji znowu na polskich ulicach - to byłby niesamowity widok. Kultowy "Poldek" czyli "Borewicz" już nie wygląda tak, jak przed laty, a jego nowoczesna bryła przyciąga wzrok fanów motoryzacji. Sprawdź, jak wygląda Polonez w wersji koncepcyjnej i w wizjach projektantów. Polska motoryzacja i jej legendy mają potencjał!

📢 Toruń. Zegar w Dolinie Marzeń wreszcie do remontu! Tylko u nas: historia jego powstania i... dewastacji od 1973 roku

Wbrew zapowiedziom miasta, w ubiegłym roku - kopernikańskim - nie udało się dokonać renowacji zegara słonecznego w Dolinie Marzeń. Szansę dostaje dopiero teraz. Miasto do końca lutego czeka na wykonawców. Smutne, ale zegar ten był dewastowany od początku istnienia - pierwszy raz zniszczono go w 1973 roku...

📢 Znaczne ilości narkotyków ukryte w lesie pod Toruniem. Policjanci zatrzymali 44-latka, gdy rozkopywał ziemię

44-letni torunianin odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Ukrywał je w lesie w okolicy Górska. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

📢 Uwaga na te numery telefonów! Nigdy ich nie odbieraj i nie oddzwaniaj. Możesz stracić pieniądze 28.02.2024

Oszuści nie próżnują i wymyślają kolejne metody "jak zarobić" pieniądze kosztem niewinnych osób. Wystarczy, że jedynie odbierzemy połączenie z tych numerów, a stracimy duże pieniądze. Sprawdź jakich połączeń unikać i z jakich numerów nie odbierać telefonu.

📢 Kultowe gadżety z PRL-u warte są dzisiaj fortunę! Niektórym zakręci się łezka w oku. Sprawdź czy masz je w domu 28.02.2024

Wiele osób wspomina lata 70., 80., i 90. z wielkim sentymentem i znowu sięga po przedmioty, które królowały w Polskich domach. Niektóre z nich możemy zdobyć jeszcze na aukcjach internetowych, a część kultowych przedmiotów z PRL-u osiąga zawrotne ceny. Przypomnij sobie lub poznaj te niepowtarzalne gadżety z czasów słusznie minionych.

📢 11 najpiękniejszych miasteczek Europy, które po prostu musicie odwiedzić. Jedno z nich zachwyciło Walta Disneya, a inne ma skalny sufit!

Urlop w Europie to szansa na odwiedzenia najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miasteczek kontynentu, które niejednym was zaskoczą i zachwycą. Wybraliśmy 11 miejscowości z Grecji, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, a nawet Norwegii i innych krajów, które najbardziej warto odwiedzić tej jesieni i zimy. Sprawdźcie, dlaczego są tak wyjątkowe i czemu warto do nich zajrzeć, by wypocząć bez tłumów i wysokich cen.

📢 Tak zbudujesz dom bez pozwolenia. Projekt masz za darmo - wystarczy wybrać. Z tą budową możesz wystartować od zaraz, bez uzgodnień

Chcesz zbudować dom, ale nie chcesz wydawać tysięcy złotych na projekt? Wiemy, gdzie znaleźć projekty domów za darmo. Nie musisz też ubiegać się o pozwolenie na budowę. Oto gotowe i bezpłatne projekty domów o powierzchni do 70 m kw. Celem programu budowy domów bez pozwolenia na budowę jest m.in. uwolnienie formalne inwestorów, szybkość działania i szeroka dostępność projektów. Zobacz galerię prac konkursowych.

📢 Ten dodatek jest już na kontach Polaków! Zobacz, jak otrzymać 4000 zł dodatku inflacyjnego 28.02.2024

Rosnące koszty utrzymania i rachunki w sklepach powodują ciężką sytuację w wielu gospodarstwach domowych. Z rosnącymi cenami nie zmagamy się tylko w kraju, ale również za granicą. Rosnące rachunki to również problem, jaki spędza sen z powiek Polakom niemieszkającym w kraju. Niektórzy już wkrótce będą mogli liczyć na wsparcie 4000 zł! Kto może liczyć na wypłatę dodatkowych pieniędzy?

📢 To już pewne! Taki będzie nowy wiek emerytalny w Polsce. Jednoznaczne stanowisko minister Kotuli 28.02.2024

Nowy wiek emerytalny w Polsce? Większość Polaków twierdzi, że będzie pracować także po osiągnięciu wieku emerytalnego, ale nadal ma być możliwość, a nie konieczność. Sprawdzicie szczegóły dotyczące ewentualnych zmian w przechodzeniu na emeryturę.

📢 Toruń. Wycinka drzew przy "Uniwersamie". Czy to zapowiedź zmian w zaniedbanym centrum miasta?

Na terenie przy toruńskim "Uniwersamie" zostały wycięte samosiejki, które wyrosły między Szosą Chełmińską i ulicą Gałczyńskiego zamiast szumnie przed laty zapowiadanego centrum handlowego. Co się dzieje i czy jest to zwiastun jakichś zmian w najsłynniejszej dziurze w mieście?

📢 Memy, które zrozumieją tylko dzieciaki z lat 90. Rozbawią cię do łez! [MEMY] 28.02.2024

Pamiętacie szalone lata dziewięćdziesiąte? Wszyscy oglądali "Beverly Hills" i "Doktor Quinn", a wiedzę zdobywaliśmy mimo że Google nie istniało. Używaliście Windowsa 98 - wiele osób uważa, że to najlepszy system operacyjny. Jak wspominacie te lata? Oto memy o szalonych latach 90!

📢 Te długi przedawniają się od lutego 2024 roku! Tych zobowiązań nie będziesz musiał spłacać 28.02.2024

Czy wiesz, że niektórych długów nie musisz spłacać, bo przedawniają się już w lutym 2024 roku? Podpowiadamy, o jakich zobowiązaniach najczęściej mowa oraz, gdzie można sprawdzić swoje zadłużenie.

📢 Rekordowe świadczenia dla seniorów w 2024 roku! Najnowsze wyliczenia emerytur 28.02.2024

Takiego roku ZUS jeszcze nie miał. Seniorów w 2024 roku prawdopodobnie czekają dwie waloryzacje emerytur, ponadto otrzymają "trzynastkę", a wczesną jesienią "czternastkę". Sprawdź najnowsze wyliczenia emerytur w 2024 roku.

📢 Waloryzacja emerytur i rent 2024. Tabela podwyżek od 1 marca - oficjalne stawki

O ile urosną emerytury i renty w marcu 2024 roku? Waloryzacja rent i emerytur przeprowadzona zostanie 1 marca. Wskaźnik waloryzacji wyniesie 12,12 proc. Osoby korzystające z emerytur mogą spodziewać się podwyżek, wpływających na ogólną wysokość ich świadczeń. O tyle urośnie twoja emerytura od 1 marca.

📢 Waloryzacja emerytur 2024. O ile wzrosną emerytury netto i brutto? Pierwsze przelewy już w piątek

Już w piątek czekają nas pierwsze wypłaty emerytur po waloryzacji w 2024 roku. Miliony seniorów czekają na waloryzację emerytur na poziomie 12,12 proc. A o ile wzrosną emerytury w tym roku? Ile wyniesie emerytura minimalna? To ponownie bardzo wyraźne podwyżki.

📢 Może doprowadzić do nagłej śmierci. Sprawdź 15 czynników ryzyka rozwoju zakrzepicy żylnej. Od czego powstają zakrzepy krwi?

Zakrzepica powoduje powstawanie zakrzepów krwi w żyłach powierzchownych lub głębokich, a także zatorów płucnych. Skrzepliny utrudniają lub uniemożliwiają prawidłowy przepływ krwi w żyłach i tętnicach. Gdy skrzepy oderwą się od ścian naczyń krwionośnych mogą przepłynąć wraz z prądem krwi do serca lub płuc. Taka sytuacja może doprowadzić do nagłej śmierci. Zakrzepica rozwija się początkowo nie dając żadnych objawów. Jej wystąpieniu sprzyjają pewne czynniki, które można zredukować, aby nie dopuścić do jej rozwoju. Sprawdź, jak zapobiegać tej groźnej chorobie!

📢 Nowe ostrzeżenie GIS 28.02.2024! o produktach wycofanych ze sklepów Kaufland, Biedronka, Lidl, Netto, Auchan 28.02.2024

Nowe ostrzeżenie GIS 28.02.2024! Oto lista produktów wycofanych przez sklepy Kaufland, Auchan, Biedronka, Lidl, Netto muszą usunąć ze swoich półek? Zobacz nowe ostrzeżenie sanepidu. Lista produktów wycofanych ze sklepów powiększona została o przedmioty kuchenne.

📢 Na Targowisku Manhattan kupców jest coraz mniej. Ci, którzy są, nie narzekają

Klienci odpływają do galerii, handel opłaca się coraz mniej - to najczęstsze żale kupców z polskich targowisk. Tym razem sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja na "Manhattanie" na Rubinkowie. Okazuje się, że o ile władze targowiska narzekają na mniejsze wpływy, to sami kupcy są zadowoleni.

📢 Memy o latach 80- tych, które rozbawią Cię do łez. Internauci na potęgę żartują z minionej epoki. Śmiech i nostalgia na memach 28.02.2024

Lata 80., epoka neonowych ubrań, ikonicznych filmów i kultowych hitów muzycznych, stanowią źródło niekończącej się inspiracji dla współczesnych twórców internetowych. Te śmieszne memy przenoszą nas w emocjonalną podróż do przeszłości, wypełnioną barwnymi wspomnieniami, które rozbawią do łez i wzruszą sentymentalnymi akcentami. Odkryj z nami, dlaczego memy z lat 80. stały się nieodłączną częścią internetowej rozrywki, łącząc w sobie nostalgię, śmiech i niezapomniane momenty tamtej dekady.

📢 Te przedmioty z PRL mogą być warte fortunę! Pralka Frania, stare żelazka, pamiątki z PRL. Sprawdź, czego szukają kolekcjonerzy! 28.02.2024

Przedmioty z PRL cieszą się rosnącą popularnością wśród Polaków. Wiele osób z sentymentem lubi wracać do czasów PRL, a szczególnie do przedmiotów, którymi w ówczesnym czasie się posługiwaliśmy. Mają one swój niepowtarzalny charakter, ogromną jakość wykonania, a obecnie mogą również osiągać naprawdę zawrotne ceny. Przedmioty z PRL mogą stanowić wartość dodaną dla naszego domu czy mieszkania, będąc interesującym dodatkiem. Za jaką cenę można na portalach aukcyjnych znaleźć stare przedmioty z PRL? Sprawdźcie, jakie przedmioty z czasów PRL są poszukiwane przez kolekcjonerów.

📢 400 złotych dla każdego. Polacy o tym nie pamiętają. Jest tylko jeden warunek. Sprawdź, kto może uzyskać świadczenie 28.02.2024

Dodatkowe 400 złotych. Kto może je uzyskać? Pomoc przeznaczona jest dla rodziców dzieci do lat 3. To dofinansowanie pobytu w żłobku, klubie dziecięcym lub u dziennego opiekuna. Kto może uzyskać pomoc? Jak i gdzie złożyć wniosek o dofinansowanie? 400 złotych dla każdego! Sprawdź szczegóły!

📢 Emeryci dostaną zwrot nadpłaconego podatku za 13. i 14. emeryturę. Oto tabela wyliczeń w lutym. Seniorzy odzyskają pieniądze 28.02.2024

Emeryci czekający na marcową waloryzację i trzynastą emeryturę mogą liczyć na dodatkową gotówkę. Niektórzy z nich dostaną zwrot nadpłaconego podatku z trzynastej i czternastej emerytury w 2023 roku. Sprawdź tabelę wyliczeń. Kto dostanie dodatkowe pieniądze? Jakie są warunki? Sprawdź szczegóły!

📢 Książki z czasów PRL są warte majątek. Te książki są poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdź, czy masz je w domu 28.02.2024

Stare książki warte nawet kilka tysięcy. Masz w domu stare książki z PRL-u? Możliwe, że są warte fortunę. Kolekcjonerzy szukają z pozoru bezwartościowych starych książek. Okazuje się, że mogą stać się bezcennymi perełkami. Sprawdź, które egzemplarze są poszukiwane. Jakie książki są najdroższe? Sprawdź szczegóły!

📢 Te znaczki pocztowe są warte fortunę. Zobacz, ile są warte stare znaczki. Nie spodziewasz się, że mogą tyle kosztować 28.02.2024

Filatelistyka to jedno ze starszych hobby z długą tradycją. Te stare znaczki z PRL są warte majątek! Sprawdź, jakie znaczki są poszukiwane przez kolekcjonerów. Wielu Polaków z sentymentem lubi wracać do czasów PRL, a szczególnie do przedmiotów, którymi w ówczesnym czasie się posługiwaliśmy. Mają one swój wyjątkowy charakter.

📢 Prasówka 28.02.2024 - najważniejsze wydarzenia. Przygotowaliśmy przegląd prasy z wczoraj

Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 27.02. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Najpiękniejsze rasy kotów na świecie - ranking. Zobacz TOP 10 ras kotów uznawanych za najładniejsze”?

📢 Tak wygląda pozycja bólowa u kota. Po tym można rozpoznać, że kot jest chory - oto niepokojące objawy

Pozycja bólowa u kota to charakterystyczny sposób ułożenia ciała, które jest sygnałem, że kot odczuwa fizyczny dyskomfort. Opiekun kota powinien być uważny i spostrzegawczy, ponieważ koty cierpią w ciszy, doskonale ukrywają, że coś je boli, maskują chorobę przez co często jest ona zauważana zbyt późno. Koty wysyłają subtelne znaki a każda zmiana w zachowaniu może być pierwszym sygnałem kociej choroby. Jak wygląda pozycja bólowa u kota? Po czym rozpoznać, że kot jest chory? Sprawdź teraz w naszej galerii najważniejsze oznaki.

📢 Najpiękniejsze rasy kotów na świecie - ranking. Zobacz TOP 10 ras kotów uznawanych za najładniejsze

Kot rosyjski, bengalski, a może turecka angora? Która rasa kotów jest najpiękniejsza? Mamy dla was zestawienie dziesięciu ras kotów, które uważane są na najładniejsze. Krótkowłose, długowłose, puchate, towarzyskie albo raczej zdystansowane. Każda rasa jest różna, każda piękna, a która najpiękniejsza? Zobaczcie!

📢 Oto jakie zwierzęta zostały złapane w fotopułapce! Leśnicy publikują w internecie fotografie niedostępnego na co dzień świata przyrody

Takich zdjęć nigdzie nie znajdziecie! Zobaczcie fotografie zwierząt w najbardziej naturalnych sytuacjach nie do uchwycenia okiem amatora. Szczególnie cenne są sceny uwiecznione przez fotopułapki ustawiane w lasach przez leśników. ZOBACZCIE GALERIĘ ZDJĘĆ!

📢 KH Energa Toruń poznał rywala w play off. Tak kibicowaliście hokeistom na Tor-Torze!

Efektowne zwycięstwo z topową drużyną Tauron Hokej Ligi, bramki wychowanków klubu i awans w tabeli - KH Energa Toruń finiszuje w rundzie zasadniczej na piątym miejscu. Chwilę po meczu torunianie dowiedzieli się, że w ćwierćfinale zmierzą się z HKH GKS Jastrzębie!

📢 Prezydent Zaleski spotkał się z mieszkańcami toruńskich Wrzosów. O co pytano?

Tour de Toruń prezydenta Zaleskiego i jego ludzi powoli zbliża się do mety. Urzędnicy odwiedzili Wrzosy, przed nimi jeszcze tylko Bydgoskie Przedmieście i starówka. W auli Zespołu Szkół Muzycznych przy Szosie Chełmińskiej była mowa m.in. o drogach, zieleni i Wrzosowisku.

📢 Tak rozpoznasz zatkane tętnice. Nigdy nie ignoruj tych objawów, to oznaki zagrożenia zawałem serca i udarem mózgu

Zatkane tętnice to potoczne określenie miażdżycy. Pierwsze oznaki tej groźnej choroby nie są charakterystyczne, więc łatwo je przegapić lub przypisać zmęczeniu, nadmiarowi stresu czy niedoborom pokarmowym. Niestety, nieleczona miażdżyca prowadzi do zawałów i udarów, przez co należy do najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce. Warto więc wiedzieć, jakie są wczesne symptomy zapchanych tętnic, by móc w porę zareagować.

📢 Po prawie 20 latach przygotowań Toruń ma mieć kartę miejską. Miasto ogłosiło przetarg

Miasto za pośrednictwem Miejskiego Zakładu Komunikacji ogłosiło przetarg na wdrożenie systemu karty miejskiej w Toruniu.

📢 Pierwsza Komunia 2024 w Kujawsko-Pomorskiem. Na takie wydatki trzeba się teraz przygotować

Dzieci, które w tym roku pójdą do pierwszej komunii, chodzą ze specjalnymi dzienniczkami do kościoła. To w ramach przygotowań. Ich rodzice natomiast przygotowują pieniądze, bo uroczystość wiele pochłonie.

📢 Toruń. Konserwator w Parku Miejskim. Zajmie się zabytkową ławką

Urząd Miasta przymierza się do renowacji ławki Schillera, stojącej w Parku Miejskim przy ulicy Bydgoskiej. To bardzo ciekawy element architektury parkowej.

📢 Tak wyglądał kiedyś zamek Książ – zobacz archiwalne zdjęcia największego zamku na Dolnym Śląsku

Zamek Książ jest jednym z najwspanialszych zabytków nie tylko Dolnego Śląska, ale całego kraju. Jego długa historia fascynuje turystów z kraju i Europy, co widać po odwiedzających to miejsce tłumach. Zobaczcie, jak tę dolnośląską perłę widziały starsze pokolenia – oto archiwalne zdjęcia i pocztówki z zamku Książ.

📢 Wypadek w Toruniu. Samochód uderzył w słup trakcji tramwajowej

We wtorek, 27 lutego, na ulicy Władysława Broniewskiego w Toruniu doszło do wypadku. Samochód nagle zjechał z drogi, wjechał na torowisko i uderzył w słup trakcji tramwajowej.

📢 Oto żona Sławomira Mentzena całkiem prywatnie. Z twarzy Agnieszki Mentzen nie schodzi uśmiech. Tak wygląda dzisiaj 27.02.2024

Oto prywatne zdjęcia Agnieszki Mentzen. To żona jednego z liderów Konfederacji. Zobacz zdjęcia...

📢 Co teraz pyli? Kalendarz pylenia na marzec 2024. Wraz z wiosną może dopaść cię uczulenie. Sprawdź, jakie drzewa pylą w marcu najbardziej?

Kalendarz pylenia pomaga alergikom w ustaleniu pory największego stężenia alergenów w powietrzu i w odpowiedniej reakcji. Uczuleniowcy sprawdzają w nim, co teraz pyli, a w szczególności szukają informacji, jakie drzewa pylą w marcu najbardziej? Wczesna wiosna to czas, w którym urocze kotki i bazie powodują u niejednego alergika katar, kichanie i łzawienie oczu. Zobacz, co teraz pyli i jak zmniejszyć objawy alergii.

📢 Czy to już ostatni miesiąc utrudnień na ulicy Poznańskiej w Toruniu?

Wiele wskazuje na to, że lewoskręt z ulicy Poznańskiej w Prüfferów zostanie oddany do użytku na koniec marca.

📢 Niezwykła moda z czasów PRL. Takie niesamowite rzeczy nosiły dziewczyny! Moda wraca? Sprawdź!

Z czasów PRL wspomina się głównie kolejki do sklepów i brak podstawowych produktów, ale w latach 70. było nieco inaczej. Ta dekada przybliżyła nas nieco do Zachodu. Na przykład w modzie. Polki pragnęły ubierać się dobrze i nowocześnie. Chęć zdobycia czegoś modnego była tak silna, że czasem... rozbierano z ubrań manekiny sklepowe. Zobacz, co nosiły dziewczyny! Mamy dla was archiwalne zdjęcia.

📢 Oto pogrzeb Krzysztofa Respondka ZDJĘCIA. Znane osobistości pożegnały artystę. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie 27.02.2024

Pogrzeb Krzysztofa Respondka odbył się w sobotę. Pożegnały go tłumy przyjaciół, rodzina i wierni fani.

📢 W Muzeum Twierdzy Toruń o początkach toruńskiego lotniska

Zbliża się ostatnia środa miesiąca, a to oznacza, że załoga Muzeum Twierdzy Toruń szykuje kolejne ciekawe spotkanie poświęcone militarnej przeszłości miasta. Tym razem Miłosz Rusiecki, wielki pasjonat i znawca lotnictwa, autor wydanej niedawno, doskonałej książki „Lotnicze obiekty Torunia 1908–1955. Obiekty aeronautyczne”, opowie o początkach toruńskiego lotniska.

📢 Ścieki wypłynęły wprost do lasu. Kto ponosi winę za zanieczyszczenia przy Szosie Bydgoskiej w Toruniu?

Z terenu zabudowań przemysłowych przy Szosie Bydgoskiej w Toruniu wypływa do gruntu cuchnąca mętna substancja. Wyjaśnienia sytuacji podjęła się po naszej interwencji Wojewódzka Inspekcja Ochrony Środowiska.

📢 Wokół Torunia. Który z wójtów powalczy o ponowny wybór, kto rezygnuje?

Przed nami wybory samorządowe. 7 kwietnia w powiecie toruńskim wybierani będą radni gminni, powiatowi i wojewódzcy, burmistrz Chełmży i wójtowie ośmiu gmin. Starosta powiatowy będzie wybrany później, przez nową radę powiatu.

📢 W Toruniu powstanie nowe rondo turbinowe. Pomyślano też o pieszych i rowerzystach [wideo]

W Toruniu powstanie kolejne rondo turbinowe. Jego budowa została zaplanowana na skrzyżowaniu ulicy Strobanda i drogi krajowej nr 91 (czyli ulicy Grudziądzkiej).

📢 Kolekcjonerzy poszukują wyjątkowych antyków. Unikalne przedmioty do kupienia w internecie. Masz je w domu? 26.02.2024

Unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów mogą zapewnić Wam dużo pieniędzy. Możemy na nich zarobić fortunę. Często nie mamy świadomości, że przedmioty posiadane w domu warte są dużo pieniędzy. Oto unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdźcie, za ile możecie je sprzedać!

📢 Co z Dębową Górą w Toruniu? Najpierw porządki, potem budowa

Wkrótce powinien poprawić się wygląd Dębowej Góry w Toruniu. Najpierw za sprawą wywozu stąd gruzu i śmieci, potem - budowy osiedla mieszkaniowego.

📢 Krótkie i długie paznokcie - dużo wzorów i inspiracji. Eleganckie stylizacje paznokci kwadratowych i w kształcie migdałka 26.02.2024

Paznokcie w kształcie migdałka czy kwadratowe? Długie czy krótkie? Oto 25 pomysłów na wyjątkowe stylizacje paznokci hybrydowych. Jasne kolory, szalone wzory, beżowe bazy, soczyste barwy, jeśli nie możesz się zdecydować tutaj znajdziesz garść inspiracji. Zobacz, jak pomalować paznokcie o różnych kształtach i wybierz idealną stylizację dla siebie.

📢 Nowy i kultowy "Poldek" w najnowszej odsłonie. Jak Wam się podoba? Oto Polonez FSO! 25.02.2024

Oto niesamowity polonez! Jak wygląda Kultowy "Poldek" w nowej odsłonie? Firma FSO Syrena z Kutna postawiła przed sobą cel przywrócenia kultowych polskich marek samochodów w formie produkcji małoseryjnej.

📢 Nowy fiat 126p w elektrycznej wersji! Maluch Vision zachwyca! Jak Wam się podoba taka modyfikacja? 25.02.2024

Tak się prezentuje nowy maluch! To naprawdę byłby motoryzacyjny hit! Nowy Maluch! Fiat 126p w elektrycznej wersji! Każdy zna Fiata 126p "malucha", który przez 28 lat był produkowany w naszym kraju. To bez wątpienia legenda rodzimej motoryzacji, która wciąż - gdy tylko pojawia się na drodze - wywołuje miłe wspomnienia i wzbudza niemałe emocje! ZOBACZCIE ZDJĘCIA

📢 Ulica Łazienna straszy pustkami mieszkańców i turystów. Na Starówce pełno pustych lokali

Mieszkańcy Torunia coraz częściej zwracają uwagę na to, że Starówka wyludnia. Szczególną uwagę przykuwa ulica Łazienna, z której bezpośrednio dochodzi się na zmierzające ku końcowi remontu bulwary.

📢 Zmiany u strażaków w Toruniu. Badania archeologiczne zakończone, wkrótce rozpoczęcie budowy

Zakończyły się badania archeologiczne w miejscu, w którym powstanie nowy obiekt Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Jego budowa powinna rozpocząć się w połowie roku.

📢 Cholesterol - te 5 zmian w diecie pomoże ci utrzymać zdrowy poziom. Zobacz których produktów musisz unikać

Z wysokim poziomem cholesterolu można walczyć. By dieta była jednak skuteczna, warto pozbyć się niektórych "podbijaczy" cholesterolu. Poznaj jakich produktów unikać, by utrzymać swój poziom cholesterolu na dobrym poziomie i cieszyć się zdrowym i długim życiem.

📢 Karolina Szostak schudła i wygląda dziś obłędnie. Takie roznegliżowane zdjęcia to rzadki widok. Jest piękna i seksowna! ZDJĘCIA 22.02.2024

Karolina Szostak dotychczas nie publikowała w sieci tak śmiałych kadrów.

📢 Monety sprzed tysiąca lat znalezione nad Drwęcą. Czy miały być zapłatą za niewolników?

Rzadkie monety z czasów początków państwa polskiego odnalazła nieopodal Drwęcy grupa entuzjastów historii. Po raz kolejny współpraca detektorystów z konserwatorami zakończyła się spektakulartnym sukcesem.

📢 Jak wyglądał kurort Czerniewicach w 1926 roku, gdy zaczęły tam jeździć autobusy z Torunia?

W lipcu 1926 roku korespondent "Gońca Nadwiślańskiego" rozpływał się nad zaletami uzdrowiska w podtoruńskich Czerniewiciach. Chwalił piękny park, wielki staw z łódkami, dobrze urządzone łazienki. Dwa lata później dolegliwości związane z reumatyzmem leczył tu pewien pan Stanisław i setnie się nudził.

📢 Będzie duży zwrot pieniędzy dla emerytów w 2024 roku. Kiedy wypłaty na konta? Sprawdź

Emeryci, którzy otrzymują co miesiąc mniej niż 2,5 tysiąca złotych brutto otrzymają zwrot naliczonego podatku PIT od 13. i 14. emerytury. Urząd skarbowy pieniądze wypłaci w lutym 2024 roku. W tabeli przedstawiamy, jakie to będą kwoty. Zobacz.

📢 Studniówka 2024. Wielki bal Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu

W ostatni piątek karnawału 2024 bawili się na studniówce maturzyści z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu.

📢 Przedwojenny Toruń na archiwalnych zdjęciach NAC

Zobaczcie, jak wyglądał dawny Toruń na archiwalnych fotografiach z Narodowego Archiwum Cyfrowego! Czy rozpoznacie wszystkie miejsca? Oto unikalne zdjęcia naszego miasta!

📢 Wojskowa emerytura to jest coś! Tyle zarabiają byli żołnierze. To dużo? Mamy tabelę wyliczeń emerytur dla żołnierzy

Kwestię emerytur dla byłych wojskowych wyjaśnia ustawa o zaopatrzeniu emerytalnym żołnierzy zawodowych i ich rodzin. Średnio stawki są zróżnicowane i zależą przede wszystkim od uzyskanego stopnia wojskowego. W galerii tego tekstu przedstawiamy zestawienie najnowszych danych o średnich emeryturach byłych wojskowych. Ile dostają żołnierze zawodowi po przejściu na emeryturę? Warto awansować w strukturach armii?

📢 Sami znamienici goście! Marszałkowski Bal Dobroczynny 2024 w Toruniu. Zobaczcie naszą fotorelację!

Marszałkowski Bal Dobroczynny odbywa się po raz dwunasty. Pojawili się na nimi goście ze świata polityki, filmu, biznesu, nauki i innych. Zebrano fundusze na wybrane placówki, a zabawa jeszcze trwa i jest zaplanowana niemal do białego rana. Zobaczcie galerię zdjęć z jednego z ważniejszych wydarzeń w Toruniu!

📢 „NASZA LOTERIA”: dołącz do gry i daj sobie szansę na zgarnięcie sprzętu AGD marek Tefal i Krups. Najbliższe losowanie już 1.03!

Trwa runda „NASZEJ LOTERII”, w której do wygrania jest wyjątkowy sprzęt AGD. Jak dołączyć do gry? Szczegóły poniżej.

📢 Studniówka 2024. Tak bawił się Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 w Toruniu

Tegoroczny sezon studniówkowy w pełni. Na balu przed majowym egzaminem bawili się także maturzyści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 w Toruniu.

📢 Studniówka 2024. Maturzyści z IV Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu bawili się w sali na Jordankach

W sali koncertowej Centrum Kulturalno-Kongresowego "Jordanki" bawili się na studniówce maturzyści z IV Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu.

📢 Tyle emerytury brutto i netto Ci się należy. Zobacz nowy kalkulator emerytur i oblicz ile dostaniesz wypłaty od ZUS w 2023 roku!

Zbliżanie się do wieku emerytalnego wywołuje wiele pytań wśród przyszłych emerytów. Jaką emeryturę otrzymam od ZUS i kiedy zacznie być mi wypłacana? Czy mogę przed przejściem na zasłużoną emeryturę poznać kwoty brutto i netto, jakie będą mi wypłacane. Tak! Poznajcie kalkulator emerytur, dzięki któremu obliczycie swoje emerytury.

📢 Za jej oddanie możesz dostać 1000 zł! Krwiodawcy mają więcej dni wolnych, zniżki na autobusy i płacą niższy PIT. Opłaca się oddawać krew

Myślisz o tym, żeby zostać dawcą krwi? Chcesz wiedzieć, na jakie przywileje i benefity mogą liczyć krwiodawcy? Wszyscy słyszą o tym, że dawcom krwi przysługuje ekwiwalent za pobraną krew. Mniej znanym faktem jest jednak to, że można dostać dodatkowe 1000 zł. Taka rekompensata pieniężna przysługuje, jeśli dawca oddał krew w ubiegłym roku w odpowiedniej ilości. Kiedy przysługuje rekompensata do 1 tys. zł? Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać dodatkowe 1000 zł? Na co mogą liczyć osoby regularnie oddające krew?

📢 Masz taką monetę 2 zł? Może być warte kilka tysięcy złotych. Te są najcenniejsze!

Moneta o nominale 2 złote wydaje się powszechną i niewartą więcej niż jej wartość nabywcza. Okazuje się jednak, że są kolekcjonerskie i zabytkowe monety 2 złote, które można sprzedać nawet za kilkaset razy więcej! Po czym poznać najcenniejsze monety 2 zł? Sprawdź, czy masz taką w domu!

📢 Najdroższe rzeczy z PRL-u wystawione na licytację. Które z nich cieszą się zainteresowaniem na aukcji? [zdjęcia]

Pamiątki, zabawki, meble, kryształy... to wszystko pamiętamy z PRL-u. Wiele przedmiotów tego rodzaju nabyło już wartość kolekcjonerską. Nic więc dziwnego, że zbieracze nieraz chętnie biorą udział w aukcjach, w których walczą o najciekawsze okazy. Nie każda oferta jednak cieszy się uznaniem i zainteresowaniem. Dlaczego? Jakie oferty cieszą się największym zainteresowaniem? Zobaczcie!

📢 90 najlepszych MEMÓW na Dzień Kobiet. Śmieszne obrazki na Dzień Kobiet 2023

Memy na Dzień Kobiet 2023. W poniedziałek 8 marca swoje święto obchodzą nasze piękne kobiety. W internecie jak zwykle roi się od memów o kobietach. Zobaczcie najlepsze MEMY na Dzień Kobiet! W wszystkim paniom składamy najserdeczniejsze życzenia. To Wasz dzień!

📢 Najcenniejsze rzeczy z PRL-u. Jak zarobić na starych przedmiotach? Właśnie tego poszukują kolekcjonerzy! [Lista]

Masz stare przedmioty jeszcze z PRL-u? A może wciąż korzystasz z typowych dla tego okresu mebli? Te rzeczy mogą być sporo warte. Koniecznie sprawdź, co znajduje się w piwnicy i na strychu — kto wie, może akurat ta figura, którą trzymasz od kilkudziesięciu lat, jest poszukiwanym na rynku przedmiotem? Zobacz, jakim przedmiotom w zbiorach warto się przyjrzeć!

📢 Te zabawki i rzeczy z PRL-u dziś są warte fortunę! Masz je w domu? Kolekcjonerzy wydają na nie gigantyczne pieniądze. Ile?

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka. Zobaczcie!

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska