Pszczółka za silna dla Katarzynek. Energa przegrała z lubliniankami [zdjęcia]

Daniel Ludwiński
Nie było - bo i nie mogło być - niespodzianki w meczu 2. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Katarzynki przegrały z Pszczółką Polski Cukier AZS UMCS 62:92.Już po pierwszych minutach lublinianki prowadziły 15:2, a potem pewnie powiększały przewagę. Kibicom Energi pozostało więc oklaskiwać każdy lepszy moment Katarzynek - celny rzut za trzy, blok, a także wygraną czwartą kwartę.- Jesteśmy na innym etapie przygotowań niż pozostałe drużyny - powiedział po meczu Piotr Neyder, asystent Elen Szakirowej. - Gonimy stracony czas, ale przykre jest, że nawet u siebie trafiamy tylko niektóre rzuty osobiste. Mamy co analizować z pierwszą trenerką - przyznał Neyder.- Każdy mecz jest dla nas nauką - dodała Emilia Tłumak, kapitan Energi. Mamy w składzie dużo młodych zawodniczek, które dopiero wchodzą w dorosłą koszykówkę i się jej uczą. Dziękuję za słowa wsparcia od kibiców.Energa Toruń -  Pszczółka Polski Cukier AZS-UMCS Lublin 62:92 (10:24, 14:24, 16:25, 22:19)Energa: Scekić 20, Urbaniak 7, Podkańska Telenga 7, Tłumak 7 oraz Dedić 12, Dobrowolska 7, Wieczyńska 1, Niedziółka 0, Urban 0
Nie było - bo i nie mogło być - niespodzianki w meczu 2. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Katarzynki przegrały z Pszczółką Polski Cukier AZS UMCS 62:92.Już po pierwszych minutach lublinianki prowadziły 15:2, a potem pewnie powiększały przewagę. Kibicom Energi pozostało więc oklaskiwać każdy lepszy moment Katarzynek - celny rzut za trzy, blok, a także wygraną czwartą kwartę.- Jesteśmy na innym etapie przygotowań niż pozostałe drużyny - powiedział po meczu Piotr Neyder, asystent Elen Szakirowej. - Gonimy stracony czas, ale przykre jest, że nawet u siebie trafiamy tylko niektóre rzuty osobiste. Mamy co analizować z pierwszą trenerką - przyznał Neyder.- Każdy mecz jest dla nas nauką - dodała Emilia Tłumak, kapitan Energi. Mamy w składzie dużo młodych zawodniczek, które dopiero wchodzą w dorosłą koszykówkę i się jej uczą. Dziękuję za słowa wsparcia od kibiców.Energa Toruń - Pszczółka Polski Cukier AZS-UMCS Lublin 62:92 (10:24, 14:24, 16:25, 22:19)Energa: Scekić 20, Urbaniak 7, Podkańska Telenga 7, Tłumak 7 oraz Dedić 12, Dobrowolska 7, Wieczyńska 1, Niedziółka 0, Urban 0 Jacek Smarz
Nie było - bo i nie mogło być - niespodzianki w meczu 2. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Katarzynki przegrały z Pszczółką Polski Cukier AZS UMCS 62:92.