Puszcza Niepołomice 3 - 0 Chrobry Głogów

1 1 połowa

Chrobry Głogów

0

0 1 połowa

• Puszcza Niepołomice do tej pory nie strzeliła gola w 2019 roku. Zawodnicy Tomasza Tułacza przełamali się w piątek i to w bardzo efektownym stylu. Przed własną publicznością rozbili Chrobrego Głogów 3:0. Gospodarze aż dwie bramki zdobyli po rzutach karnych.

• Koniec meczu! Puszcza pewnie wygrała z Chrobrym 3:0!

• Szymon Gwiazda zameldował się na murawie w miejsce Jakuba Bąka.

• Zmiana w ekipie Puszczy. Marcel Kotwica zastąpił Marcina Stefanika.

• GOOOOOOOL! 3:0! ŁUKASZ SZCZEPANIAK Z RZUTU KARNEGO!

• Arbiter po raz drugi dyktuje rzut karny dla Puszczy!

• GOOOOOOOOOL! 2:0 DLA PUSZCZY! MARCIN ORŁOWSKI UDERZYŁ PO DALSZYM SŁUPKU!

• Szymon Drewniak ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

• Czwarta żółta kartka dla gospodarzy. Tym razem za faul taktyczny obejrzał ją Marcin Stefanik.

• W miejsce Roberta Mandrysza na murawie zameldował się Konrad Kaczmarek.

• Podwójna zmiana w drużynie gości. Szymon Nowicki za Łukasza Zejdlera.

• Ręką zagrywał Piotr Stawarczyk. Żółta kartka dla obrońcy Puszczy.

• Roszada w ekipie Chrobrego. Jakub Bach zmienił Bartosza Machaja.

• Konrad Nowak nieprzepisowo zatrzymał Roberta Mandrysza. Żółta kartka.

• Przemysław Stolc faulował Orłowskiego. Arbiter upomniał obrońcę Chrobrego żółtą kartką.

• Druga połowa meczu w Niepołomicach już się zaczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Puszcza prowadzi z Chrobrym 1:0!

• Marcin Stefanik strzelał z ostrego kąta na bramkę Abramowicza. Pomylił się bardzo niewiele.

• Marcin Orłowski faulował bramkarza Chrobrego i obejrzał żółtą kartkę.

• Michał Michalec obejrzał żółty kartonik.

• Groźnie pod bramką Puszczy! Kamil Pestka uderzył futbolówkę głową. Całe szczęście dla gospodarzy, że zatrzymał ją Mateusz Bartków.

• GOOOOOOL! PIOTR STAWARCZYK Z RZUTU KARNEGO! 1:0 DLA PUSZCZY!

• Faul w szesnastce! Sędzia dyktuje rzut karny dla Puszczy Niepołomice!

• Żółtym kartonikiem ukarany został pomocnik Chrobrego Robert Mandrysz.

• Pierwszy gwizdek Konrada Konrada Gąsiorowskiego. Gramy!

• Rezerwowi Chrobry: Sławomir Janicki, Oskar Repka, Szymon Nowicki, Jakub Bach, Michał Pawlik, Konrad Kaczmarek, Damian Kowalczyk.

• Rezerwowi Puszcza: Bartosz Przybysz, Szymon Gwiazda, Marcel Kotwica, Jakub Zagórski, Przemysław Sajdak, Bartosz Widejko, Łukasz Furtak.

• Według bukmacherów faworytem "rewanżu" jest Puszcza. Co ciekawe, drużyna prowadzona przez Tomasza Tułacza nie wygrała żadnego spośród trzech tegorocznych spotkań (a po drodze okazała się też gorsza od Miedzi Legnica, z którą walczyła o awans do półfinału PP). Co więcej, nie zdobyła nawet bramki.

• W Niepołomicach ekipa Puszczy podejmie Chrobrego Głogów. W jesiennym spotkaniu Puszcza pokonała na wyjeździe przeciwnika z Dolnego Śląska 3:2, strzelając wszystkie gole jeszcze w pierwszej połowie. Jaki wynik padnie tym razem?