0 1 połowa

Pogoń Szczecin

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! Radomiak rzutem na taśmę doprowadził do remisu. Jak najbardziej zasłużył na tę zdobycz.

• Sędzia dolicza tylko trzy minuty.

• 116. gol Leandro w Radomiaku i zarazem pierwszy w ekstraklasie!

• Leo, Leo, Leo - skanduje publiczność. Gol w stylu Błaszczykowskiego z Rosją, ale z dalszej odległości.

• Przepiękny gol! Z lewej nogi, z dystansu, od słupka. Po bombie Radomiak wyrównuje!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! LEANDROOOO!!!!

• Kartka dla Radeckiego.

• Mamy też na boisku Zahovicia.

• Jest też Kowalczyk.

• Smoliński schodzi, za niego Kozłowski.

• Pusty przelot Stipicy - bez konsekwencji. Strzał obok!

• Zaraz trzy zmiany w Pogoni. Karwot trafia z wolnego w mur.

• Tuż przed szesnastką faulowany Rondon.

• Sytuacja z ewentualnym karnym dla Radomiaka:

• Sokół za Kozaka.

• Stipica broni ofiarnie. Tym razem odgwizdano na nim faul.

• Radomiak napiera. Tym razem Zech przecina ważne dośrodkowanie.

• Karwot za Kaputa.

• Radecki za Nascimento.

• Stolarski kopie obok bramki. Majchrowicz kontrolował sytuację.

• Dziwna, naprawdę dziwna decyzja sędziego. Leandro został zahaczony przez Zecha.

• Gramy dalej. Sędzia uznał, że faulu nie było.

• To Leandro padł w polu karnym. Czekamy na decyzję.

• Rondon w poprzeczkę! Chyba będzie rzut karny. Sędzia czeka.

• Więcej zdjęć z meczu do obejrzenia na stronie. rADOMIAK

• Za niewidocznego Drygasa wchodzi Dąbrowski.

• Trybuny napędzają piłkarzy beniaminka. Kolejny korner.

• Kartka dla Kaputa.

• Stipica kipi energią. Wielka radość po tej wybronionej akcji.

• Ależ akcję marnuje Radomiak! Sędzia odgwizduje spalonego. Poprzedził go przyblokowany strzał.

• Tak padła bramka dla Pogoni Szczecin:

• Od razu podwojenie na Grosickim, który biegł do kontry.

• Jest Grosicki! Wchodzi za Silvę, którego w ostatniej akcji skasował w wyskoku Majchrowicz.

• Angielski w miejsce Mauridesa. Pogoń często operuje lewą flanką. Dużo miejsca ma Silva.

• Zasłużona kartka dla Kurzawy.

• Świetnie Majchrowicz! Ratuje Radomiaka. Strzelał Kucharczyk po dograniu Silvy. To powinno być 2:0.

• Trener Runjaic w marynarce, trener Banasik na samej koszuli.

• Radomiak próbuje się urywać, ale jego piłkarze są kryci. Tylko róg po zablokowanej wrzutce.

• Pogoń znów zaczęła lepiej. Mata wjeżdża pod pole karne, ale tam w końcu gubi piłkę.

• Rondon za Machado.

• Gramy dalej. Od środka Radomiak. Bez zmian w składach

• Koniec pierwszej połowy po doliczonej minucie. Gol Parzyszka z 2 minuty zrobił różnicę.

• Kurzawa z wolnego, Majchrowicz ponownie na róg. Dość bliźniacza sytuacja.

• Machado oszczędzony przez sędziego, który mógł pokazać drugą kartkę.

• Stipica dociera do piłki szybciej niż Machado. Ważne wyjście na trzynasty metr.

• Blisko drugiego gola dla Pogoni - jednak! Parzyszek zamyka dośrodkowanie. Uderza z powietrza, ale minimalnie nad poprzeczką.

• Nascimento schodzi na lewą nogę, uderza dość nieprzyjemnie, ale za lekko. Stipica czujnie przed linią.

• Pogoń za bardzo nie jest zainteresowana drugą bramką. Gra raczej o dowiezienie wyniku do przerwy.

• Zech wybija na róg, po czym zbiera piątki od kolegów.

• Trzeba pochwalić Radomiaka za reakcję po straconym golu. Walczy, strzela. Brakuje efektu.

• Kurzawa z lewej nogi, bezpośrednio z wolnego - Majchrowicz odbija do boku.

• To Rossi obił słupek. Tymczasem opatrywani dwaj zawodnicy Pogoni: Zech i Stolarski.

• Kartka dla Machado.

• Potężne zamieszanie w szesnastce Pogoni! Piłka obija słupek.

• Strzał Abramowicza z dalszej odległości. Będzie po nim rożny.

• Nascimento wysoko nad bramką. Próbował bezpośrednio z wolnego.

• Leandro idealnie dogrywa w pole karne. Machado kopie z powietrza, lecz zdecydowanie zbyt lekko.

• Majchrowicz na raty łapie piłkę po rykoszecie. Była to wrzutka, nie strzał.

• Gra się zaostrza. Stolarski chce kartki dla Machado. Sędzia uspokaja piłkarza.

• Kucharczyk kręci Abramowiczem, ale ten w ostatniej chwili blokuje jego uderzenie.

• Tłok w szesnastce. Maurides uderza głową, ale wyraźnie obok bramki.

• Kibice dopraszają się o gola. Stipica udanie piąstkuje po rzucie rożnym. Aut.

• Kozak z próbą dogrania w pole bramkowe. Wywalczył róg.

• Nascimento sfaulowany, ale nie na kartkę.

• Zmieniamy zdanie na temat murawy. Wygląda to źle. Widać odchodzące rolki trawy w okolicy środka boiska.

• Fatalne zachowanie Pogoni! Kostas po długim zagraniu próbował zasłonić piłkę, żeby złapał ją Stipica. Tymczasem piłka dotarła do Machado. Po próbie lobowania futbolówka mija poprzeczkę.

• To pierwszy gol Parzyszka dla Pogoni.

• W zasadzie pierwsza akcja Pogoni i od razu gol. Wrzucił Mata, głową skończył Parzyszek, a piłka odbiła się od obu słupków!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Parzyszek!

• Zaczęli. Od środka przyjezdni.

• Piłkarze wyszli na murawę. Radomiak w zielonym komplecie, Pogoń w złotym.

• Dlaczego Grosickiego nie ma w jedenastce? Trener Runjaic mówi, że potrzebuje czasu: - Dostanie swoje minuty. Powoli budujemy jego formę.

• Murawa wygląda całkiem dobrze, mimo ostatnich negatywnych sygnałów. W Radomiu jest już ciemno. Nie pada.

• Pogoń bez Gorgonia, Łasickiego, Matyni czy Żurawskiego.

• Ławka rezerwowych Pogoni: Bursztyn, Bartkowski, Malec, Łęgowski, Dąbrowski, Kozłowski, Kowalczyk, Grosicki, Zahović.

• Poza kadrą meczową Radomiaka tacy piłkarze jak Rhuan czy Goncalo Silva.

• Ławka rezerwowych Radomiaka: Kochalski, Bodzioch, Karwot, Matos, Bogusz, Radecki, Sokół, Rondon, Angielski.

• Wyjątkowo o później porze dokończymy 7. kolejkę PKO Ekstraklasy. Beniaminek zagra z brązowym medalistą. Szykuje się dobry mecz.