Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Energa Toruń rozgromiła Sunreef Yachts Politechnikę Gdańską...

Rekordowy wynik koszykarek Energi. Katarzynki rzuciły aż 109 punktów [ZDJĘCIA]

Energa Toruń rozgromiła Sunreef Yachts Politechnikę Gdańską Gdańsk aż 109:69. Mecz był wyrównany tylko w pierwszej połowie. Po przerwie torunianki całkowicie zdominowały rywalki. 109 punktów to ich rekord w bieżącym sezonie, a jednocześnie trzeci wynik w historii występów w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W barwach Energi zagrała Rebecca Harris, która wróciła do Torunia po czterech latach przerwy.

Energa Toruń - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska Gdańsk 109:69 (27:21, 23:21, 28:12, 31:15)
Energa: Stankiewicz 19, Begić 12, Svaryte 12, Trzeciak 10 (2), Skobel 4 oraz Brezinova 12 (2), Tłumak 11 (3), Diawakana 9 (1), Schmidt 7 (1), Kunek 7 (1), Harris 6.

Piłkarskie Orły. Angel Rodado - wiślacki cyborg szykuje się na Lechię...