Reprezentanci Polski w Pekinie

Redakcja
Oto program wydarzeń podczas letnich igrzysk olimpijskich w Pekinie we wtorek i w środę z udziałem reprezentantów Polski.

Oto program wydarzeń podczas letnich igrzysk olimpijskich w Pekinie we wtorek i w środę z udziałem reprezentantów Polski.

Wszystkie godziny według czasu warszawskiego.

Wtorek

Piłka ręczna mężczyzn: 9:45 Polska - Hiszpania (gr.A).

Strzelectwo: 3:00 kwalifikacje pistolet 50 m mężczyzn (W. Knapik), 6:00 finał pistolet 50 m mężczyzn (ew. W. Knapik).

Siatkówka mężczyzn: 3:00 Polska - Egipt (gr.B).

Badminton: 4:00 i 12:30 1/8 finału gry mieszanej (N. Kostiuczyk, R. Mateusiak), 1/8 finału gry pojedynczej mężczyzn (ew. P. Wacha), 1/8 finału debla mężczyzn (M. Łogosz, R. Mateusiak), 1/8 finału gry mieszanej (ew. R. Mateusiak, N. Kostiuczyk).

Szermierka: 4:00 szabla indywidualnie mężczyzn - runda wstępna (M.Koniusz), 3:00 1/16 finału, 6:30 1/8 finału, 7:20 ćwierćfinały, 13:00 półfinały, 13:50 o brązowy medal i 14:10 finał.

Podnoszenie ciężarów: 9:30 63 kg kobiet (D. Misterska-Zasowska)

Pływanie: 4:00 finał 200 m dow. mężczyzn (ew. Ł. Gąsior), finał 100 m grzbiet. kobiet (ew. Z. Mazurek), półfinały 200 m mot. mężczyzn (ew. P. Korzeniowski), półfinały 200 m zm. kobiet (ew. K. Baranowska), 12:30 eliminacje - 200 m mot. kobiet (O. Jędrzejczak) i 4x200 m dow. mężczyzn (Polska).

Łucznictwo: 4:00 i 09:30 kobiety indywidualnie - 1/32 finału i 1/16 finału (ew. I. Marcinkiewicz, M. Ćwienczek, J. Mospinek).

<!** reklama>Tenis: 4:30 i 11:00 druga runda gry pojedynczej kobiet (ew. A. Radwańska, M. Domachowska), druga runda debla mężczyzn (ew. M. Fyrstenberg, M. Matkowski), pierwsza runda debla kobiet (ew. K. Jans - A. Rosolska, A. Radwańska - M. Domachowska).

Judo: 6:00 eliminacje/repesaże waga 81 kg mężczyzn (R. Krawczyk), 11:14 finał i walki o brązowe medale waga 81 kg mężczyzn.

Żeglarstwo: 7:00 470 mężczyźni (wyścig 3) (P. Piasecki, K. Ziemiński), RS:X mężczyźni (wyścig 3) (P. Miarczyński), Laser mężczyźni (wyścig 1) (M. Grabowski), RS:X kobiety (wyścig 3) (Z. Klepacka), Laser Radial kobiety (wyścig 1) (K. Szotyńska), 8:30 Laser mężczyźni (wyścig 2) (M. Grabowski), RS:X kobiety (wyscig 4) (Z. Klepacka), Laser Radial kobiety (wyścig 2) (K. Szotyńska), 8:30 RS:X mężczyźni (wyścig 4) (P. Miarczyński), 9:00 470 kobiety (wyścig 4), 470 mężczyźni (wyścig 4) (P. Piasecki, K. Ziemiński).

Boks: 7:30 eliminacje 51 kg (R. Kaczor).

Kajakarstwo górskie: 9:40 półfinały C1 mężczyzn (ew. K. Bieryt), 10:20 półfinały K1 mężczyzn (ew. D. Popiela), 11:10 finał C1 mężczyzn (ew. K. Bieryt), 11:40 finał K1 mężczyzn (ew. D. Popiela).

Wioślarstwo: 10:10 repesaże - czwórka podwójna mężczyzn (ew. Polska), czwórka wagi lekkiej mężczyzn (ew. Polska) i ósemka mężczyzn (ew. Polacy).

Jeździectwo: 13:15 WKKW - skoki przez przeszkody indywidualnie i drużynowo, 16:45 WKKW - skoki przez przeszkody indywidualnie i drużynowo (A. Społowicz, P. Spisak).

Środa

Strzelectwo: 3:00 kwalifikacje pistolet 25 m kobiet (M. Sagun-Lewandowska, S. Szpek), 9:00 finał pistolet 25 m kobiet (ew. M. Sagun-Lewandowska, S. Szpek).

Siatkówka kobiet: 16:00 Polska - Japonia (gr.A).

Zapasy - styl klasyczny mężczyzn: 3:30 74 kg - eliminacje (Julian Kwit), 6:10 1/8 finału, 7:30 ćwierćfinały, 8:10 półfinały, 10:30 ćwierćfinały-repesaże, 11:10 półfinały-repesaże, 11:50 walki o brązowe medale i 11:30 finały.

Badminton: 12:30 ćwierćfinały gry pojedynczej kobiet (ew. K. Augustyn), ćwierćfinały debla mężczyzn (ew. R. Mateusiak, M. Łogosz)

Szermierka: 4:00 1/16 finału floretu indywidualnie mężczyzn (S. Mocek), 3:30 1/8 finału floretu indywidualnie mężczyzn, 6:30 ćwierćfinały floretu indywidualnie mężczyzn, 11:00 półfinały floretu indywidualnie mężczyzn, 14:00 o brązowy medal floret indywidualnie mężczyzn i 15:00 finał floret indywidualnie mężczyzn.

Podnoszenie ciężarów: 13:00 77 kg mężczyzn (K. Szramiak).

Pływanie: 4:00 finał 200 m mot. mężczyzn (ew. P. Korzeniowski), półfinały 200 m mot. kobiet (ew. O. Jędrzejczak), finał 200 m zm. kobiet (ew. K. Baranowska), finał 4x200 m dow. mężczyzn (ew. Polska), 12:30 eliminacje - 100 m dow. kobiet (A. Korc), 200 m zm. mężczyzn (Ł. Wójt) i 4x200 m dowolnym kobiet (Polska).

Tenis stołowy: 4:00 turniej drużynowy kobiet, 8:30 turniej drużynowy kobiet, 13:30 turniej drużynowy kobiet (L. Qian, X. Jie, N. Partyka).

Łucznictwo: 4:00 i 9:30 mężczyźni indywidualnie - 1/32 finału i 1/16 finału (ew. J. Proć, R. Dobrowolski, P. Piątek).

Kolarstwo: 7:30 jazda ind. na czas mężczyzn (P. Niemiec).

Judo: 6:21 eliminacje/repesaże waga 70 kg kobiet (K. Piłocik), 11:00 finał i walki o brązowe medale 70 kg kobiet

Żeglarstwo: 7:00 470 mężczyźni (wyścig 5) (P. Piasecki, K. Ziemiński), Laser Radial kobiety (wyścig 3) (K. Szotyńska), Finn (wyścig 7) (R. Szukiel), Laser mężczyźni (wyścig 3) (M. Grabowski), 470 kobiety (wyścig 5), 8:00 49er (wyścig 7) (M. Czajkowski), 8:30 Laser mężczyźni (wyścig 4) (M. Grabowski), Laser Radial kobiety (wyścig 4) (K. Szotyńska), 9:00 470 mężczyźni (wyścig 6) (P. Piasecki, K. Ziemiński), Finn (wyścig 8) (R. Szukiel), 9:30 49er (wyścig 8) (M. Czajkowski), 10:45 49er (wyścig 9) (M. Czajkowski).

Boks: 7:30 eliminacje 48 kg (Ł. Maszczyk), 13:00 eliminacje 48 kg.

Wioślarstwo: 8:50 półfinały - jedynka kobiet (ew. J. Michalska), dwójka bez sternika mężczyzn (ew. J. Godek, P. Hojka).

Kajakarstwo górskie: 9:00 kwalifikacje C2 mężczyzn (M. Pochwała, P. Sarna), 09:40 kwalifikacje K1 kobiet (A. Stanuch), 11:00 kwalifikacje C2 mężczyzn i 11:40 kwalifikacje K1 kobiet.

Tenis: 10:00 trzecia runda gry pojedynczej kobiet (ew. A. Radwańska, M. Domachowska), ćwierćfinały debla mężczyzn (ew. M. Fyrstenberg, M. Matkowski), 14:00 druga runda debla kobiet (ew. K. Jans - A. Rosolska, A. Radwańska - M. Domachowska).

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie