Reprezentanci Polski w Pekinie

RedakcjaZaktualizowano 
Oto program wydarzeń podczas letnich igrzysk olimpijskich w Pekinie we wtorek i w środę z udziałem reprezentantów Polski.

Oto program wydarzeń podczas letnich igrzysk olimpijskich w Pekinie we wtorek i w środę z udziałem reprezentantów Polski.

Wszystkie godziny według czasu warszawskiego.

Wtorek

Piłka ręczna mężczyzn: 9:45 Polska - Hiszpania (gr.A).

Strzelectwo: 3:00 kwalifikacje pistolet 50 m mężczyzn (W. Knapik), 6:00 finał pistolet 50 m mężczyzn (ew. W. Knapik).

Siatkówka mężczyzn: 3:00 Polska - Egipt (gr.B).

Badminton: 4:00 i 12:30 1/8 finału gry mieszanej (N. Kostiuczyk, R. Mateusiak), 1/8 finału gry pojedynczej mężczyzn (ew. P. Wacha), 1/8 finału debla mężczyzn (M. Łogosz, R. Mateusiak), 1/8 finału gry mieszanej (ew. R. Mateusiak, N. Kostiuczyk).

Szermierka: 4:00 szabla indywidualnie mężczyzn - runda wstępna (M.Koniusz), 3:00 1/16 finału, 6:30 1/8 finału, 7:20 ćwierćfinały, 13:00 półfinały, 13:50 o brązowy medal i 14:10 finał.

Podnoszenie ciężarów: 9:30 63 kg kobiet (D. Misterska-Zasowska)

Pływanie: 4:00 finał 200 m dow. mężczyzn (ew. Ł. Gąsior), finał 100 m grzbiet. kobiet (ew. Z. Mazurek), półfinały 200 m mot. mężczyzn (ew. P. Korzeniowski), półfinały 200 m zm. kobiet (ew. K. Baranowska), 12:30 eliminacje - 200 m mot. kobiet (O. Jędrzejczak) i 4x200 m dow. mężczyzn (Polska).

Łucznictwo: 4:00 i 09:30 kobiety indywidualnie - 1/32 finału i 1/16 finału (ew. I. Marcinkiewicz, M. Ćwienczek, J. Mospinek).

<!** reklama>Tenis: 4:30 i 11:00 druga runda gry pojedynczej kobiet (ew. A. Radwańska, M. Domachowska), druga runda debla mężczyzn (ew. M. Fyrstenberg, M. Matkowski), pierwsza runda debla kobiet (ew. K. Jans - A. Rosolska, A. Radwańska - M. Domachowska).

Judo: 6:00 eliminacje/repesaże waga 81 kg mężczyzn (R. Krawczyk), 11:14 finał i walki o brązowe medale waga 81 kg mężczyzn.

Żeglarstwo: 7:00 470 mężczyźni (wyścig 3) (P. Piasecki, K. Ziemiński), RS:X mężczyźni (wyścig 3) (P. Miarczyński), Laser mężczyźni (wyścig 1) (M. Grabowski), RS:X kobiety (wyścig 3) (Z. Klepacka), Laser Radial kobiety (wyścig 1) (K. Szotyńska), 8:30 Laser mężczyźni (wyścig 2) (M. Grabowski), RS:X kobiety (wyscig 4) (Z. Klepacka), Laser Radial kobiety (wyścig 2) (K. Szotyńska), 8:30 RS:X mężczyźni (wyścig 4) (P. Miarczyński), 9:00 470 kobiety (wyścig 4), 470 mężczyźni (wyścig 4) (P. Piasecki, K. Ziemiński).

Boks: 7:30 eliminacje 51 kg (R. Kaczor).

Kajakarstwo górskie: 9:40 półfinały C1 mężczyzn (ew. K. Bieryt), 10:20 półfinały K1 mężczyzn (ew. D. Popiela), 11:10 finał C1 mężczyzn (ew. K. Bieryt), 11:40 finał K1 mężczyzn (ew. D. Popiela).

Wioślarstwo: 10:10 repesaże - czwórka podwójna mężczyzn (ew. Polska), czwórka wagi lekkiej mężczyzn (ew. Polska) i ósemka mężczyzn (ew. Polacy).

Jeździectwo: 13:15 WKKW - skoki przez przeszkody indywidualnie i drużynowo, 16:45 WKKW - skoki przez przeszkody indywidualnie i drużynowo (A. Społowicz, P. Spisak).

Środa

Strzelectwo: 3:00 kwalifikacje pistolet 25 m kobiet (M. Sagun-Lewandowska, S. Szpek), 9:00 finał pistolet 25 m kobiet (ew. M. Sagun-Lewandowska, S. Szpek).

Siatkówka kobiet: 16:00 Polska - Japonia (gr.A).

Zapasy - styl klasyczny mężczyzn: 3:30 74 kg - eliminacje (Julian Kwit), 6:10 1/8 finału, 7:30 ćwierćfinały, 8:10 półfinały, 10:30 ćwierćfinały-repesaże, 11:10 półfinały-repesaże, 11:50 walki o brązowe medale i 11:30 finały.

Badminton: 12:30 ćwierćfinały gry pojedynczej kobiet (ew. K. Augustyn), ćwierćfinały debla mężczyzn (ew. R. Mateusiak, M. Łogosz)

Szermierka: 4:00 1/16 finału floretu indywidualnie mężczyzn (S. Mocek), 3:30 1/8 finału floretu indywidualnie mężczyzn, 6:30 ćwierćfinały floretu indywidualnie mężczyzn, 11:00 półfinały floretu indywidualnie mężczyzn, 14:00 o brązowy medal floret indywidualnie mężczyzn i 15:00 finał floret indywidualnie mężczyzn.

Podnoszenie ciężarów: 13:00 77 kg mężczyzn (K. Szramiak).

Pływanie: 4:00 finał 200 m mot. mężczyzn (ew. P. Korzeniowski), półfinały 200 m mot. kobiet (ew. O. Jędrzejczak), finał 200 m zm. kobiet (ew. K. Baranowska), finał 4x200 m dow. mężczyzn (ew. Polska), 12:30 eliminacje - 100 m dow. kobiet (A. Korc), 200 m zm. mężczyzn (Ł. Wójt) i 4x200 m dowolnym kobiet (Polska).

Tenis stołowy: 4:00 turniej drużynowy kobiet, 8:30 turniej drużynowy kobiet, 13:30 turniej drużynowy kobiet (L. Qian, X. Jie, N. Partyka).

Łucznictwo: 4:00 i 9:30 mężczyźni indywidualnie - 1/32 finału i 1/16 finału (ew. J. Proć, R. Dobrowolski, P. Piątek).

Kolarstwo: 7:30 jazda ind. na czas mężczyzn (P. Niemiec).

Judo: 6:21 eliminacje/repesaże waga 70 kg kobiet (K. Piłocik), 11:00 finał i walki o brązowe medale 70 kg kobiet

Żeglarstwo: 7:00 470 mężczyźni (wyścig 5) (P. Piasecki, K. Ziemiński), Laser Radial kobiety (wyścig 3) (K. Szotyńska), Finn (wyścig 7) (R. Szukiel), Laser mężczyźni (wyścig 3) (M. Grabowski), 470 kobiety (wyścig 5), 8:00 49er (wyścig 7) (M. Czajkowski), 8:30 Laser mężczyźni (wyścig 4) (M. Grabowski), Laser Radial kobiety (wyścig 4) (K. Szotyńska), 9:00 470 mężczyźni (wyścig 6) (P. Piasecki, K. Ziemiński), Finn (wyścig 8) (R. Szukiel), 9:30 49er (wyścig 8) (M. Czajkowski), 10:45 49er (wyścig 9) (M. Czajkowski).

Boks: 7:30 eliminacje 48 kg (Ł. Maszczyk), 13:00 eliminacje 48 kg.

Wioślarstwo: 8:50 półfinały - jedynka kobiet (ew. J. Michalska), dwójka bez sternika mężczyzn (ew. J. Godek, P. Hojka).

Kajakarstwo górskie: 9:00 kwalifikacje C2 mężczyzn (M. Pochwała, P. Sarna), 09:40 kwalifikacje K1 kobiet (A. Stanuch), 11:00 kwalifikacje C2 mężczyzn i 11:40 kwalifikacje K1 kobiet.

Tenis: 10:00 trzecia runda gry pojedynczej kobiet (ew. A. Radwańska, M. Domachowska), ćwierćfinały debla mężczyzn (ew. M. Fyrstenberg, M. Matkowski), 14:00 druga runda debla kobiet (ew. K. Jans - A. Rosolska, A. Radwańska - M. Domachowska).

polecane: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3