Rosjanie wygrali Speedway of Nations. Polska na drugim miejscu

W Togliatti odbyły się dwudniowe zawody finałowe Speedway of Nations. Zwycięstwo odnieśli gospodarze, Emil Sajfutdinow i Artiom Łaguta, którzy w wyścigu decydującym o podziale medali podwójnie pokonali Bartosza Zmarzlik i Patryka Dudka. Brązowe medale wywalczyli Australijczycy.Klasyfikacja końcowa (za WP SportoweFakty):1. Rosja - 45+3+5 (22+23)2. Polska - 47+1 (21+26)3. Australia - 41+3 (23+18)4. Dania - 37 (19+18)5. Szwecja - 35 (19+16)6. Niemcy - 30 (16+14)7. Wielka Brytania - 16 (10+6)POLUB NAS NA FACEBOOKU Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej![lista][*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf[*] Najczęstsze pytania;nf[/lista] Jarosław Pabijan
W Togliatti odbyły się dwudniowe zawody finałowe Speedway of Nations. Zwycięstwo odnieśli gospodarze, Emil Sajfutdinow i Artiom Łaguta, którzy w wyścigu decydującym o podziale medali podwójnie pokonali Bartosza Zmarzlik i Patryka Dudka. Brązowe medale wywalczyli Australijczycy.