Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice

1

0 1 połowa

• Koniec meczu! Sandecja pewnie pokonała Puszczę Niepołomice 2:0!

• Goool! Kobusiński zalicza honorowe trafienie. Bramka niewiele zmienia, bo sędzia nie pozwoli już na wznowienie gry od środka.

• Dwie minuty doliczone do drugiej połowy

• Sandecja wyszła z kontrą w przewadze 4 na 2. Ella nie miał problemu z wykończeniem i skierował piłkę do bramki. Teraz jest już chyba po meczu. Derby dla Sandecji.

• Gooool! Armand Ella Ken zdobywa bramkę po kontrze Sandecji!

• 4. Zych za Sovsicia

• Kolejne dwie zmiany również w Sandecji. 3. Małkowski za Chmiela...

• 5. Uwakwe za Wyjadłowskiego

• Kolejne dwie zmiany w Puszczy. 4. Górski za Gałkę...

• 2. Rubio za Błanika

• Dwie zmiany w Sandecji. 1. Ella za Prochownika...

• 3. Stefanik w miejsce Cichonia

• 2. Mucha w miejsce Serafina...

• Trzy zmiany w Puszczy. 1. Kobusiński w miejsce Rakoczego...

• Kibice Sandecji zaprezentowali oprawę, przy okazji której odpalili race. Boisko zadymione i mamy przerwę w grze. Wykorzystując tę okazję, mamy kilka zmian.

• Wrzutka i piłkę wyłapuje bramkarz

• Sandecja kontroluje przebieg meczu. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Na boisku leży jeden z piłkarzy Puszczy. Potrzebna pomoc masażysty

• Puszcza próbowała odpowiedzieć, ale obrona Sandecji poradziła sobie z szybkim atakiem gości.

• Goooool! Kuźma daje Sandecji prowadzenie!

• Rzut wolny z prawej strony pola karnego Puszczy. Dobrze bita piłka trafia na głowę zawodnika Sandecji, który posyła ją jednak obok bramki.

• Wrzutka w pole karne Puszczy z prawej strony, Kobylak wyskakuje i pewnie wyłapuje piłkę.

• Dobra okazja Puszczy. Wrzutka z prawej strony i niepilnowany w polu karnym Cichoń uderzył głową bardzo niecelnie.

• Jak przez większość meczu, od początku drugiej połowy Sandecja stara się atakować, a Puszcza skupia się na defensywie.

• Od środka drugą połowę rozpoczyna Sandecja.

• Na boisku jest już również Sandecja.

• Piłkarze Puszczy wracają już na boisko.

• Zakończenie pierwszej połowy.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Wyjadłowski próbował wymusić rzut karny. Za symulowanie został upomniany żółtą kartką.

• Wyjadłowski ucierpiał przy próbie szarży środkiem pola. Potrzebna interwencja masażysty. Piłkarze wykorzystują przerwę na uzupełnienie płynów

• Płasko uderzona piłka minęła mur, ale minęła również bramkę. Zacznie golkiper Puszczy.

• Akcja Sandecji prawą stroną zatrzymana przed polem karnym. Będzie rzut wolny.

• Kolejny rzut rożny dla Sandecji. Wrzucona piłka głową wybita poza pole karne

• Było groźnie pod branką Puszczy. Wrzucona piłka nie znalazła adresatów

• Kolejny korner dla Sandecji. Odbita piłka trafiła do Błanika, który sprzed pola karnego uderzył niecelnie.

• Pierwsze 20 minut meczu za nami. Jak do tej pory spotkanie nie porywa, brakuje groźnych sytuacji

• Krótkie rozegranie, piłka trafia przed pole karne i po wrzutce znów trafia za linię końcową. Kolejny korner. Wykonanie nie przynosi zagrożenia.

• Akcja gospodarzy i kolejny korner

• Dośrodkowanie w pole karne Puszczy, strzał głową w środek bramki i łapie piłkę Kobylak.

• Wrzutka, ale bez efektu. Od bramki zacznie golkiper Puszczy

• Rzut rożny, tym razem dla Sandecji

• Zagranie w pole karne Sandecji ze środka pola, ale nie było tam nikogo poza bramkarzem gospodarzy, który przejął bezpańską piłkę.

• Dośrodkowanie w pole karne nie znajduje piłkarzy Puszczy, piłka opuszcza pole karne. Następnie próba dośrodkowania niecelna i piłka mija bramkę.

• Ładna akcja Puszczy, tym razem lewym skrzydłem, zatrzymana w ostatniej chwili i mamy kolejny korner dla gości.

• Wrzutka w pole karne z kornera, piłkę przejmuje ostatecznie bramkarz Sandecji

• Wyjadłowski przyjął piłkę na prawym skrzydle, oddał do Cikosa, którego próba wrzutki została zablokowana. Rzut rożny.

• Od środka rozpoczęli piłkarze Puszczy.

• Na boisku są także piłkarze Sandecji, w tradycyjnych koszulkach w biało-czarne pasy.

• Piłkarze Puszczy wybiegają już na boisko. Zagrają w niebieskich kompletach.

• Ławka rezerwowych Puszczy: M. Górski, Wróblewski, Uwakwe, S. Górski, Kobusiński, Stefanik, Mikołajczyk.

• Ławka rezerwowych Sandecji: Pietrzkiewicz, Ella Ken, Małkowski, Zych, Rubio, Basta, Żołądź.

• Sandecja nie wygrała żadnego z czterech ostatnich spotkań (po dwóch porażkach dwa remisy), a Puszcza żadnego z dziesięciu (siedem porażek z rzędu).

• W Nowym Sączu jedenasta drużyna zagra z czternastą o... wygranie Pro Junior System. Do podniesienia jest nawet 1,6 mln złotych.