Siatkarze CUK Aniołów Toruń pokonali lidera! Mamy zdjęcia z trybun i meczu

PB
W meczu dwóch niepokonanych drużyn II ligi siatkarzy zwycięstwo za trzy punkty wywalczyły CUK Anioły Toruń, które pokonały Sobieskiego Żagań 3:1.

W pierwszym secie torunianie gładko pokonali gości do 14. W drugim jednak już tak łatwo nie było - to Sokół wygrał do 23.

W trzeciej partii długo wydawało się, że na prowadzenie w meczu wyjdą goście. prowadzili już 10:5 i 16:10. Wówczas jednak gospodarze wzięli się do roboty - najpierw doprowadzili do remisu po 20, potem wyszli na prowadzenie 23:22, by ostatecznie triumfować do 23.

Warto przeczytać

Czwarty set również na początku należał do żaganian (było 4:7 i 7:10). Torunianie jednak doprowadzili do remisu 11:11, a z czasem zaczęło wychodzić im niemal wszystko - znakomite serwy, ataki, obrony i bloki. Zwyciężyli tę partię 25:19 i zainkasowali "pełne" trzy punkty.

MVP meczu został Jakub Skadorwa.

Tradycyjnie już mecz Aniołów w hali SP 28 na Skarpie obejrzał nadkomplet kibiców. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania i trybun klikając przycisk "Zobacz galerię".