Sparta wygrywa na inaugurację przed własną publicznością!

Redakcja
W efektownym stylu Sparta pokonała 3:1 otusidera Gopło Kruszwica. Gospodarze stracili bramkę do szatni, ale po zmianie stron strzelili trzy gole.

Chociaż czwartoligowe rozgrywki rozpoczęły się tydzień temu, to meczem z Gopłem Sparta przedstawiła się w nowej rundzie swojej publiczności.

Brodniczanie stracili bramkę w 41. minucie, a na listę strzelców wpisał się Szymon Wojtarski. Tuż przed przed końcem pierwszej połowy boisko z powodu kontuzji opuścił Krystian Janczak.

Po zmianie stron do wyrównania doprowadził Łukasz Ciechowski. W 66. minucie po strzale Bartosza Zalewskiego piłka odbija się od klatki piersiowej golkipera Michała Michalaka, przeleciała mu nad głową i wpadła do bramki. W 76. minucie wynik ustalił Łukasz Ciechowski.

Sparta: Szreiber - Śnieć, Lamka, Łazowski (żk), M. Kaźmierczyk (żk) - Ciechowski (89. Pawłowski), Janczak (46. Talaśka), Gajkowski (89. T. Kaźmierczyk), Zalewski (żk, 76. Brzóska) - Kovch (żk), Pampukha