0 1 połowa

Legia Warszawa

1

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy za dwa tygodnie na relację z meczu z Leicester City! Życzymy miłego wieczoru!

• Jutro w drugim meczu naszej grupu na King Power Stadium Leicester City zmierzy się z SSC Napoli.

• Za dwa tygodnie Legia Warszawa przy Łazienkowskiej podejmie angielskie Leicester City, natomiast Spartak Moskwa pojedzie do Włoch na mecz z SSC Napoli.

• Legia Warszawa nie radzi sobie na krajowym podwórku, ale w Europie odnosi znakomite rezultaty! To szósta wygrana Legii w tym sezonie w Europie.

• Legia Warszawa dzielnie broniła się praktycznie przez cały mecz i w końcówce wyprowadziła zabójczy kontratak, który sfinalizował Larim Kastrati! Znakomita akcja rezerwowych daje pierwsze trzy punkty Legii Warszawa w tej edycji Ligi Europy!

• KONIEC MECZU W MOSKWIE!!! Legia Warszawa wygrywa ze Spartakiem Moskwa 1:0 po bramce Larima Kastratiego!

• Zelimkhan Bakayev sfaulował gracza Legii w polu karnym warszawskiej drużyny.

• Kolejna akcja Legii Warszawa, ale sędzie odgwizduje spalonego.

• Ostatnia zmiana w szeregach Legii Warszawa. Rafael Lopes pojawił się w miejsce Josue.

• Ernest Muci popędził z połowy boiska lewą stroną boiska i fenomenalnie podał na nogę Larima Kastratiego, który umieścił piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! LEGIA WARSZAWA OBEJMUJE PROWADZENIE PO TRAFIENIU LIRIMA KASTRATIEGO!!!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Aleksandr Lomovitsky.

• Josue został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

• Larim Kastrati wywalczył rzut rożny po akcji prawą stroną boiska.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka wylądowała w rękach Artura Boruca.

• Jorrit Hendrix dostał piłkę przed polem karnym Legii, oddał mocny strzał, ale po rykoszecie piła wyszła na rzut rożny.

• Quincy Promes dośrodkował w pole karne Legii, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Mattias Johansson mocno ucierpiał po starciu w powietrzu z rywalem.

• Legia Warszawa wywalczyła aut na wysokości pola karnego Spartaka.

• Natomiast Ernest Muci zmienił Luquinhasa.

• Dwie zmiany także w szeregach Legii Warszawa. Tomas Pekhart pojawił się w miejsce Mahira Emreliego

• Natomiast Zelimkhan Bayayev zmienił Victora Mosesa.

• Dwie zmiany w szeregach Spartaka Moskwa. Aleksander Sobolev pojawił się w miejsce Jordana Larssona

• Znakomity kontratak Spartaka Moskwa, ale Mateusz Wieteska zatrzymał Ezequiela Poncea

• Szybka akcja Legii, Mahir Emreli wpadł z piłką w pole karne Spartaka, ale zagrał wprost w rywala.

• Victor Moses dośrodkował w pole karne Legii, ale obrońcy warszawskiej drużyny zdołali wybić piłkę.

• Larim Kastrati wpadł z piłką w pole karne Legii, zagrał wprost na głowę Mahira Emreliego, ale ten trafił tylko w słupek bramki rywala!

• Larim Kastrati został sfaulowany na połowie rywala i Legia będzie miała szansę na dośrodkowanie.

• Luquinhas dostał piłkę przed polem karnym Spartaka, zdecydował się na strzał, ale został on zablokowany.

• Legia znakomicie odebrała piłkę na połowie rywala, ale chwilę później Lirim Kastrati zagrał bardzo niecelnie.

• Jorrit Hendrix ucierpiał po jednym ze starć.

• Bartosz Slisz zagrał prostopadle do Luqinhasa, ten wpadł w pole karne Spartaka, ale również uderzył bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę Ezequiela Poncea, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Jordan Larsson dostał piłkę w polu karnym Legii, oddał mocny strzał, ale świetnie interweniował Artur Boruc!

• Druga zmiana w szeregach Spartaka Moskwa. Aleksandr Lomovitsky pojawił się na murawie w miejsce Ayrtona Lucasa.

• Po rzucie rożnym kolejny strzał na bramkę Legii, ale bardzo niecelny!

• Żółta kartka dla Artura Jędrzejczyka za to zagranie.

• Ezequiel Ponce mocno ucierpiał po starciu z Arturem Jędrzejczykiem.

• Quincy Promes zdecydował się na strzał z dystansu, piłka zablokowana i kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Ogromne szczęście Legii Warszawa! Z dośrodkowanie niewiele wyszło, ale chwilę później piłka ponownie trafiła w pole karne Legii, tam Samuel Gigot uderzył głową, a piłka trafiła w poprzeczkę bramki Legii Warszawa!

• Artur Boruc zagrał wprost do rywala, ale Spartak zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

• Mattias Johansson dostał piłkę w polu karnym Spartaka Moskwa, ale podał wprost pod nogi rywala.

• Artur Boruc i Ayrton Lucas mocno ucierpieli po starciu przed polem karnym Legii!

• Po rzucie rożnym dla Spartaka Moskwa piłka trafiła do Victora Mosesa, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Pierwsza zmiana w szeregach Legii Warszawa. Lirim Kastrati pojawił się w miejsce Igora Kharatina.

• Josue dostał piłkę z prawej strony boiska, ale dośrodkował bardzo niecelnie.

• Ciężkie chwile Legii Warszawa. Gospodarze wciąż naciskają na obrońców warszawskiego zespołu.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem Mattias Johansson ukarany za faul przy bocznej linii boiska.

• Josue stracił piłkę pod własnym polem karnym, ale na szczęście bez konsekwencji.

• Ezequiel Ponce dostał piłkę w polu karnym Legii, ale w decydującym momencie zagrał niedokładnie.

• Dobra akcja Legii prawą stroną boiska, ale Mattias Johansson nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Nail Umayarov po ostrym faulu w środku pola.

• Quincy Promes z rzutu wolnego uderzył wprost w mur graczy Legii.

• Mateusz Wieteska został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polu karnym.

• Legia po ofiarnej walce odebrała piłkę w środku pola, ale po chwili ją straciła.

• Samuel Gigot został ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Mahirze Emrelim.

• Ezequiel Ponce dostał piłkę w polu karnym Legii, chciał uderzyć przewrotką, ale jego strzał został zablokowany!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Moskwie. Za moment wznowimy rywalizację!

• Na razie Spartak Moskwa zdecydowanie dominuje nad Legią, ale nie potrafi tego udokumentować bramką. Legia ma momenty, zwłaszcza sam początek spotkania, jednak to zdecydowanie nie wystarczy na dobry rezultat w Moskwie. Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Moskwie. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Ezequiel Ponce wpadł z piłką w pole karne Legii, ale zagrał zupełnie do nikogo.

• W końcówce znowu przycisnął Spartak, ale na razie bez strzału na bramkę Legii.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Victor Moses dośrodkował w pole karne Legii, ale tym razem bez zagrożenia.

• Dośrodkowanie Filipa Mladenovića z łatwością zostało przejęte przez rywali.

• Mahir Emreli został sfaulowany blisko pola karnego Spartaka. Jest okazja na dobre dośrodkowanie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii wprost na głowę Samuela Gigota, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Kolejne zagranie w pole karne Legii i kolejna interwencja Artura Boruca poza własnym polem bramkowym.

• Victor Moses wpadł z piłką w pole karne Legii, uderzył zewnętrzną częścią stopy, ale niecelnie!

• Szybki kontratak Spartaka Moskwa zakończył się uderzeniem Jorrita Hendrixa, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Bartosz Slisz pokusił się o indywidualną akcję, stracił piłkę, ale pressingiem wywalczył aut.

• Znakomite prostopadłe podanie w pole karne Legii i ponownie czujny Artur Boruc pierwszy przy piłce.

• Akcja Spartaka lewą stroną boiska zakończyła się pewnym wyłapaniem piłki przez Artura Boruca.

• Po błędzie Mateusza Wieteski do strzału doszedł Quincy Promes, ale tym razem bardzo niecelnie!

• Quincy Promes ponownie wpadł z piłką w pole karne Legii, ale tym razem dobrze interweniowali obrońcy warszawskiego zespołu.

• Brak porozumienia ofensywnych graczy Legii i Bartosz Slisz oddał piłkę za darmo do rywali.

• Jordan Larsson dostał prostopadłe podanie w pole karne Legii, oddał mocny strzał, ale po raz pierwszy w tym meczu Artur Boruc świetnie interweniował!

• Kombinacyjna akcja Legii zakończyła się stratą pod polem karnym Spartaka.

• Jordan Larsson także uderzył z dystansu, ale tym razem bardzo niecelnie.

• Quincy Promes oddał strzał zza pola karnego, ale pewnie interweniował Artur Boruc!

• Maik Nawrocki zagrał prostopadle w kierunku Mahira Emreliego, ale ten nie zdołał dobiec do piłki.

• Legia Warszawa po ofiarnej walce odebrała piłkę w środku pola i wywalczyła rzut wolny.

• Prostopadłe podanie w kierunku Jordana Larssona przejął Artur Boruc interweniując poza własnym polem karnym.

• Pierwsza wymuszona zmiana w barwach Spartaka Moskwa. Jorrit Hendrix pojawił się w miejsce kontuzjowanego Romana Zobnina.

• Roman Zobnin ucierpiał po jednym ze strać.

• Artur Jędrzejczyk dośrodkował z prawej strony w pole karne Spartaka, ale spokojnie interweniowali gospodarze.

• Mahir Emreli pokusił się o indywidualną akcję, przebiegł pół boiska, ale ostatecznie stracił piłkę.

• Filip Mladenović zdecydowanie zbyt płasko z rzutu rożnego i Legia straciła dobrą szansę na zagrożenie bramki rywala.

• Legia wreszcie utrzymała się przy piłce przez dłuższą chwilę i Filip Mladenović wywalczył kolejny rzut rożny.

• Victor Moses dostał piłkę po prawej stronie boiska, ale chwilę później ją stracił.

• Kolejny raz Spartak z łatwością przedostał się w pole karne Legii, ale w decydującym momencie niedokładność spowodowała, że polscy obrońcy mogą odetchnąć z ulgą.

• Znakomita, koronkowa akcja Spartaka Moskwa, ale już w polu karnym Legii jeszcze lepiej interweniował Jordan Larsson i od własnej bramki rozpocznie Artur Boruc.

• Luquinhas zdecydował się na strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował bramkarz Spartaka.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia w polu karnym Spartaka.

• Filip Mladenović dostał piłkę z lewej strony boiska, znakomicie dośrodkował w pole karne rywali, ale gospodarzy zdołali wybić futbolówkę na rzut rożny.

• Luquinhas został sfaulowany w środku pola. Chwila oddechu dla zawodników obu drużyn.

• Teraz Georgi Dzhikiya dostał piłkę przed polem karnym Legii, wpadł w "szesnastkę", ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez jednego z legionistów!

• Quincy Promes wpadł z piłką w pole karne Legii, ale jego dogranie nie trafiło do żadnego z jego partnerów!

• Kolejne znakomite prostopadłe podanie w pole karne Spartaka, ale Mahir Emreli nie zdołał przyjąć piłki.

• Na razie Legia prezentuje się bardzo dobrze, spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Spartak ma niewiele do powiedzenia.

• Kolejna akcja Legii Warszawa, ale dośrodkowanie z prawej strony boiska nie znalazło adresata w polu karnym gospodarzy.

• Luquinhas dostał piłkę w polu karnym Spartaka, oddał strzał, ale w tym momencie arbiter odgwizdał spalonego.

• Rozpoczynamy fazę grupową Ligi Europy dla Legii Warszawa!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Moskwie. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Oto skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

• Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się dziesięć lat temu w ostatniej rundzie kwalifikacji Ligi Europy. Wtedy najpierw w Warszawie padł remis 2:2, dla Legii obie bramki zdobył Miroslav Radović, a w rewanżu w Moskwie po niezwykle emocjonującym meczu legioniści wygrali 3:2 po trafieniach Michała Kucharczyka, Macieja Rybusa i w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Janusza Gola! To był jeden z najlepszych meczów polskich drużyn w europejskich pucharach w ostatnich latach.

• Natomiast Spartak Moskwa w ostatniej fazie kwalifikacji Ligi Mistrzów nie dał rady Benfice Lizbona. W meczach z portugalską drużyną Spartak dwukrotnie przegrał po 0:2 i trafił do Ligi Europy.

• Legia Warszawa do fazy grupowej Ligi Europy trafiła poprzez pokonanie Slavi Praga w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europy. Wcześniej legioniści nie dali rady Dinamo Zagrzeb w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów.

• Witamy serdecznie! Po przygodzie Lecha Poznań teraz do fazy grupowej Ligi Europy wraca Legia Warszawa! Dzisiaj w przeciwnikiem mistrza Polski będzie Spartak Moskwa! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!