Cracovia

0

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Cracovia zagra na własnym stadionie z Piastem Gliwice, natomiast Stal Mielec pojedzie do Zabrza na mecz z Górnikiem.

• Oceny piłkarzy po meczu Stal Mielec - Cracovia (w skali 1-6):

Stal Mielec

• Bartosz Mrozek - 4
    • Krystian Getinger - 4, (Leandro - bez oceny)
    • Dominykas Barauskas - 3
    • Mateusz Matras - 4
    • Arkadiusz Kasperkiewicz - 4
    • Piotr Wlazło - 4, (Paweł Żyra - bez oceny)
    • Maciej Wolski - 3, (Fabian Hiszpański - bez oceny)
    • Fryderyk Gerbowski - 3, (Krystian Kardyś - bez oceny)
    • Maciej Domański - 4
    • Mikołaj Lebedyński - 3, (Mateusz Mak - )

• Mathias Hebo Rasmussen - 3
    • Florian Loshaj - 3, (Takuto Oshima - 2)
    • Michał Rakoczy - 3, (Michal Siplak - 3)
    • Jakub Myszor - 3, (Benjamin Kallman - 3)
    • Patryk Makuch - 3, (Karol Knap - 3)
  • Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo Stali Mielec, która była dużo lepsza od przeciwników. Cracovia traci pierwsze dwie bramki w tym sezonie i pierwszy raz nie wygrywa. Stal skazywana na spadek świetnie radzi sobie w pierwszych kolejkach!

• Koniec meczu w Mielcu! Stal pewnie wygrywa z Cracovią 2:0!

• Cracovia nie ma absolutnie żadnego pomysłu na zagrożenie bramki rywali. Stal czeka już tylko na ostatni gwizdek.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Leandro oddał strzał na bramkę Karola Niemczyckiego, ale ten pewnie interweniował.

• Natomiast Fabian Hiszpański zastąpił Macieja Wolskiego.

• Leandro pojawił się w miejsce Krystiana Getingera

• Trzy zmiany w Stali Mielec. Paweł Żyra zmienił Piotra Wlazłę

• Karol Knap oddał strzał z dystansu, ale Bartosz Mrozek ponownie górą.

• Dośrodkowanie piłki w pole karne Stali Mielec, ale w zamieszaniu najlepiej odnalazł się Bartosz Mrozek, który skutecznie interweniował.

• Druga zmiana w Stali Mielec. Krystian Kardyś zmienił Fryderyka Gerbowskiego.

• Wznawiamy grę.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Ostatnia zmiana w Cracovii. Karol Knap zmienił Patryka Makucha.

• Said Hamulić zagrał znakomite prostopadłe podanie w pole karne Cracovii, ale tam żaden z jego partnerów nie zdążył do piłki przed Karolem Niemczyckim.

• Otar Kakabadze został ukarany żółtą kartką.

• Czwarta zmiana w Cracovii. Cornel Rapa zmienił Kamila Pestkę.

• Zmiana w zespole Stali Mielec. Mateusz Mak zmienił Mikołaja Lebedyńskiego.

• Said Hamulić wpadł z piłką w pole karne Cracovii, ale tam łatwo stracił piłkę.

• Trzecia zmiana w szeregach gości. Michal Siplak zmienił Michała Rakoczego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Maciej Domański pewnie wykonuje rzut karny i podwyższa na 2:0!

• Drugą żółtą kartką i w konsekwencji ukarany został David Jablonsky!

• Rzut karny dla Stali Mielec!

• Arkadiusz Kasperkiewicz upadł w polu karnym Cracovii. Arbiter będzie sprawdzał sytuację w systemie VAR!

• Maciej Domański stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale gracz Stali w ostatniej chwili został zablokowany.

• Piotr Wlazło mocno wstrzelił piłkę w pole karne Cracovii, ale tam żaden z jego partnerów nie przeciął tego zagrania.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Mielcu.

• Natomiast Benjamin Kallman pojawił się w miejsce Jakuba Myszora.

• W przerwie meczu dwie zmiany w szeregach Cracovii. Takuto Oshima zmienił Floriana Loshaja

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Mielcu. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Mielcu. Do przerwy Stal prowadzi z Cracovią 1:0.

• Uderzenie z rzutu wolnego bardzo niecelne.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• David Jablonsky został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego, piłkę wzdłuż bramki zagrał jeden z graczy gospodarzy, a próbując interweniować Kamil Pestka skierował ją do własnej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! W końcówce pierwszej połowy meczu Stal Mielec obejmuje prowadzenie po samobójczym trafieniu Kamila Pestki!

• Piotr Wlazło pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne Cracovii, ale w decydującym momencie stracił piłkę.

• Patryk Makuch delikatnie ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Ponownie gospodarze przejęli inicjatywę, ale nie potrafią przekuć tego na okazje bramkowe.

• Wznawiamy grę w Mielcu.

• Arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

• Patryk Makuch wpadł w pole karne Stali, oddał mocny strzał, ale Bartosz Mrozek świetnie interweniował!

• Maciej Domański zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Krystian Getinger po zmieni rozegrał rzut rożny, ale Fryderyk Gerbowski nie zdołał przyjąć piłkę i zaprzepaścił swoją szansę.

• Kolejna ofensywna akcja gospodarzy, ale udało się im wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Krystian Getinger mocno wstrzelił piłkę w pole karne gości, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Piłka zawędrowała w pole karne Stali, ale żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału na bramkę rywala.

• Wyrównany początek spotkania w Mielcu. Cracovia częściej utrzymywała się przy piłce, ale to Stal stworzyła sobie jak dotąd jedną dobrą okazje.

• Bardzo dobre rozegranie rzutu wolnego przez Stal Mielec, piłka trafiła do Piotra Wlazły, który potężnie uderzył z powietrza, ale Karol Niemczycki świetnie interweniował!

• Maciej Wolski dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne "Pasów", ale futbolówka nie trafiła do żadnego z z graczy Stali.

• Prostopadłe zagranie w okolice pola karnego Cracovii, ale tam obrońcy "Pasów" przejęli piłkę.

• Cracovia nieco uspokoiła grę. "Pasy" próbują utrzymywać się przy piłce w środku pola.

• Maciej Domański dostał piłkę w polu karnym Cracovii, ale zawodnik gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

• Rozpoczynamy 4. kolejkę PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Mielcu. Za moment rozpoczniemy rywalizacje!

• Natomiast oto skład Cracovii:

• Tak prezentuje się zestawienie Stali Mielec na dzisiejsze spotkanie:

• W poprzednim sezonie pojedynki Stali Mielec z Cracovią były bardzo emocjonujące. W Mielcu goście wygrali 2:1 po bramkach Kamila Pestki i Sergiu Hanci, natomiast w w Krakowie po bardzo ciekawym widowisku padł remis 3:3.

• Natomiast Cracovia jest rewelacją początku sezonu PKO Ekstraklasy. "Pasy" w trzech pierwszych meczach zdobyli komplet punktów i nawet nie stracili bramki. Cracovia w pokonanym polu pozostawiła Górnika Zabrze, Koronę Kielce i Legię Warszawa. Zwłaszcza zwycięstwo z tym ostatnim zespołem pokazało siłę Cracovii, bo "Pasy" wygrały bardzo przekonująco aż 3:0.

• Stal Mielec całkiem nieźle rozpoczęła ten sezon ligowy. Mielczanie na inaugurację sezonu niespodziewanie ograli Lech Poznań 2:0, później zremisowali z Radomiakiem Radom, a przed tygodniem po dobrym meczu przegrali z Rakowem Częstochowa 2:3.

• Witamy serdecznie! Nadszedł czas na 4. kolejkę rozgrywek PKO Ekstraklasy. Na inaugurację tej serii gier Stal Mielec na własnym stadionie zmierzy się z Cracovią. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.