1 1 połowa

Sandecja Nowy Sącz

0

0 1 połowa

• Koniec meczu. Stomil "dowiózł" jednobramkowe prowadzenie i po trafieniu Szymona Sobczaka w 7. minucie pokonuje skromnie Sandecję Nowy Sącz.

• Złe dośrodkowanie Danka z narożnika obrazuje dyspozycję Sandecji w dzisiejszym spotkaniu.

• Gra szybko wznowiona i Sandecja ma piłkę meczową. Z rzutu rożnego po bloku Hirokiego.

• A może i dłużej potrwa druga połowa. Z boiska nie podnosi się Niedziela.

• Konrad Kiełczewski dolicza 4 minuty do drugiej odsłony.

• W "odpowiedzi" nieudane podanie Niedzieli do Hirokiego. Japończyka uprzedzają obrońcy Sandecji.

• Ciekawie zapowiadała się akcja Stomilu. Jednak Lech podał nie w tempo do Cetnarskiego.

• ... a za Mateusza Klichowicza pojawia się Bartłomiej Dudzuc.

• Michał Walski zmienia Radosława Kanacha...

• Klichowicz w polu karnym niepotrzebnie chciał się zachować altruistycznie i podał do nieźle ustawionego kolegi, mają bramkę przed sobą. Piłkę przejęli olsztynianie.

• Żółta kartka dla Bartłomieja Niedzieli. Sfaulował Danka.

• Koki Hinokie zastępuje Artura Siemaszko.

• Chmiel na skrzydle chciał dośrodkować w pole karne. W ostatniej chwili zablokował go Siemaszko. Korner.

• Skiba bez problemu broni strzał Korzyma z kilkunastu metrów.

Sandecja stwarza sobie sporo okazji (głównie w drugiej połowie), ale skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

• Strzał Klichowciza zablokowany. Fatalny finał kontry Sandecji.

• ... a w Stomilu za Szymona Sobczaka pojawia się Mateusz Cetnarski.

• Zmiana w ekipie gości. Damian Chmiel wchodzi za Dominika Kuna...

• Kolejne pudło Kuna! Piłkarze Tomasza Kafarskiego mają mocno rozregulowane celowniki.

• Lepszej okazji do strzelenia bramki Sandecja może nie mieć! Skiba z trudem odbija piłkę po uderzeniu Kanacha, a dobitka Kuna minimalnie mija bramkę!

• Ciekawie zapowiadała się kontra Stomilu i było groźnie! Siemaszko dostał świetne prostopadłe podanie i mimo bliskiej obecności obrońcy Sandecji zdołał uderzyć tuż obok bramki!

• Kuba przerywa atak nowosądeczan wybiciem piłki na rzut rożny.

• Zupełnie nieudany strzał Danka. Piłka w bezpiecznej odległości mija bramkę gospodarzy.

• Tiago nieźle pokazał się z "przodu". Jego strzał został jednak zablokowany.

• Początek drugiej odsłony jak pierwszej - obie strony prześcigają się w faulach. Sędzia oszczędnie gospodaruje kartkami.

• Żółta kartka dla Grzegorza Barana za faul na Sobczaku.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Wracamy do Olsztyna, gdzie kończy się przerwa w meczu Stomil - Sandecja Nowy Sącz. Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze po bramce Szymona Sobczaka.

• +2' Koniec pierwszej połowy. Stomil prowadzi z Sandecją po bramce Szymona Sobczaka w 7. minucie.

• +1'O, jednak sędzia wziął kartki z szatni ."Żółtko" na koncie Macieja Korzyma za faul na Biedrzyckim.

• Konrad Kiełczewski dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

• Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył Flis i nieznacznie się pomylił!! Znów po jego strzale piłka mija słupek, ale nie od tej strony, od której by chciał!

• Małkowski faulowany ok. 25. metrów od bramki Skiby.

• To powinien być remis! Po dwójkowej akcji Flisa i Barana ten pierwszy główkuje tuż obok słupka!

• Przebojowa akcja Danka, który wbiegł z piłką w pole karne, przynosi rzut rożny.

• Z dużej chmury nawet nie pokropiło. Zmarnowana okazja.

• Klichowicz faulowany przez Mosakowskiego ok. 20 metrów od bramki gospodarzy. Może być groźnie.

• Skoncentrowany od pierwszej minuty jest Skiba. Kolejny raz udanie interweniuje, łapiąc piłkę po centrze ze skrzydła.

• Z kontrą ruszył Pałaszewski. Jego rajd został przerwany faulem.

• Tiago "pracuje" na kartkę. Teraz poszkodowanym w starciu z nim został Pałaszewski. Konrad Kiełczewski chyba zapomniał wziąć kartki z szafki.

• W odpowiedzi próba dwójkowej akcji Danka z Małkowskim. Poradzili sobie z nim obrońcy Stomilu.

• Ciekawie zapowiadała się akcja gospodarzy. Brakowało dokładnego podania do Lecha.

• Stomil lekko pogubił się w defensywie w akcji Sandecji. Korner dla gości.

• I tak też się dzieje. Bartłomiej Niedziela zmienia Mateusza Gancarczyka.

• Gancarczyk ponownie faulowany i nie wygląda to dobrze. Prawdopodobnie będzie konieczna zmiana.

• Tiago skosił Gancarczyka jak trawę na wiosnę. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Lech. "Kontry nie będzie".

• Siła złego na jednego. Sobczak nie poradził sobie z dwoma rywalami przed polem karnym Sandecji.

• Po źle rozegranym rzucie wolnym dla gospodarzy Sandecja wychodziła z groźną kontrą. W decydującym momencie przerwał ją Musakowski.

• Na trybunach

• Goście chcą szybko wyrównać stan meczu. Jednak dośrodkowanie Danka okazało się niedokładne. Piłkę łapie Skiba.

• Początek spotkania należał do gości, a tu Stomil, przy pierwszej okazji bramkowej, wychodzi na prowadzenie! Sobczak uderzeniem głową pokonuje Bielicę

• GOL DLA STOMILU! SZYMON SOBCZAK!!!

• Niezła centra w pole karne, skąd główkował Piter-Bućko. Skiba broni bez problemu.

• Akcja Małkowskiego skrzydłem przerwana przez obronę Lecha. Jednak zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Początek spotkania to raczej nie "badanie się" obu stron, a raczej pokazywanie przyjezdnym, kto umie bardziej w wślizgi. Przewinili Sobczak i Kuban, ale bez konsekwencji kartkowej.

• Konrad Kiełczewski gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Rezerwowi Stomilu: Leszczyński - Głowacki, Niedziela, Tecław, Hiroko, Dziemidowicz, Hajda, Cetnarski, Tarasenko.

Rezerwowi Sandecji: Baran - Szufryn, Walski, Basta, Ogorzały, Socha, Chmiel, Kalahur, Dudzic.