Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W tej kategorii interwencji mandatami ukarano 6168 sprawców...

Strażnicy miejscy w Toruniu podsumowali ubiegły rok. Więcej interwencji wobec kierowców

W tej kategorii interwencji mandatami ukarano 6168 sprawców wykroczeń, pouczono 10867 kierowców, sporządzono 301 wniosków o ukaranie do Sądu Rejonowego. 1604 razy założone zostały blokady na koła pojazdów i wystawiono 18511 wezwań za wycieraczkę szyby pojazdu w sytuacji, gdy na miejscu wykroczenia nie zastano kierowcy.

Mieszkaniec Torunia miał wyrok za znęcanie. Ukrywał się. Do czasu

Dopłaty do kredytów mieszkaniowych 2024. Na jakie wsparcie możesz liczyć? Sprawdź

Udany początek Polaków w mistrzostwach Europy w sprincie kajakowym. Aż 12 finałów!